IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24th January 2008, 11:01
pb007 pb007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране Д-р Паскова - лазерни процедури срещу акне

Здравейте,
Някой ходил ли е в клиниката на Катя Паскова-ДермаВита?С какви впечатления останахте?Какви са цените на лазерните процедури?
И мислите ли,че една проблемна кожа - с акне и черни точици може да се подобри значително чрез лазерни процедури?

Благодаря предварително...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2008, 18:55
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Аз не съм ходила при нея все още, но съм се спряла точно на тази лекарка за фотоепилацията, която мисля да си направя. Гледала съм мн нейни интервюта и знам, че е много добра в това, което прави.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th January 2008, 19:16
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

д-р Паскова е и много добър търговец! Не е нужно да се хвърляш на най-скъпото. Мисля, че има и по-ефитни, доста ефикасни и приятни методи за решаване на този "проблем". Поразпитай и на други места. Мога да ти препоръчам, ако искаш - там съм им клиент от 3 години.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th January 2008, 19:29
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Насочих се към нея, защото мисля, че си разбира от работата, но не съм запозната с цените на услугите, които предлага. Разбире се, че искам. Ти къде ходиш и какви процедури си правила? От какво си най-доволна?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2008, 14:36
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз ходя в Шармант (салона го има в списъка в сайта), но не се хвърлям на толкова тежки процедури. Този салон също се държи от дерматоложка. Питай и там - от питане глава не боли
И аз съм чувала, че е добър лекар, но моите опасения са, че може да ти предложи доста по-скъпо нещо, от което всъщност нямаш нужда и може с по-лека процедура да се постигне ефекта.

То вече ходили там?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2008, 16:57
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Не, все още не съм, заради това което ми каза преди. И сега още се чудя къде да отида. Ти от кои процедури си доволна в този салон. Аз твърдо съм решила да си махна излишния мъх по лицето (не че е много, но ме дразни), но все пак искам да попадна на правилното място. Кожата ми е чувствителна и не искам да ми направят нещо, с което да влоши и да съжалявам цял живот.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th February 2008, 11:54
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз лично бих отишла и на двете места, за да проверя какво ще ми препоръчат и колко ще струва.
Аз ползвам в момента дермоабаразио със същата цел и редовно почистване на лицето. И то двете съм много доволна, но хората са различни иимат различни предпочитаня.
Ето тел в Шармант, ако искаш да им взъннеш - 9523430
Те имат отсъпка, ако се плаща с Дайнерс клуб карта ... (ако това има значение).
Хубавото в днешно време е, че медицината е достатъчно напреднала, за да ти предложи различни варианти за по-прекрасно лице
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th February 2008, 13:20
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Благодаря ти много. Ще разгледам сайта на Шармант и ще реша какво да правя. Като отида независимо къде, ще пиша :D
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th September 2010, 14:00
lulu78 lulu78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм ходила при д-р Паскова и съм доволна т. е имаше резултат от лечението. Процедури са достъпни особено тези за акне ,имат варианти много,стига да си стриктен и да изпълняваш това което ти казват.Вярно,че бавно настъпва ефекта,но акнето не минава за ден-два ,така че отивай няма да съжаляваш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th October 2010, 11:37
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

И какво ви направиха по-конкретно при д-р Паскова?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пасковалазернипроцедурисрещуакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:40.