IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 26th June 2007, 20:11
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
Аз стсавам като се наспя.Ровя малко в компа,ям,пия кафе и после отивам да тренирам и така до към 14:00.След това......... и така до вечерта
дай боже всекиму
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #92  
Стар 26th June 2007, 20:34
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Събуждам се, минават 10 мин. докато се освестя ставам, включвам PC-то,пускам високо музика , правя си закуска, оправям се набързо, и заминавам по разпределение
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #93  
Стар 26th June 2007, 20:40
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Нещо подобно е и брат ми-Тео
Голяма шматка и като надуе някой сет...направо съседите полудяват че нали слушат само чалга
Отговори с цитат
  #94  
Стар 26th June 2007, 22:59
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Аз ставам когато се събудя най-често м/у 12.00p.m и 14.00p.m
Първата ми работа е да си направя кафе, втората да запаля цигара, а третата да си ударя продължителен душ После засядам пред компа и чета какво сте изписали докато съм спала и закусвам.После кафе с приятели, пак пред компа, вечеря с приятели, тренировка, пак пред компа и.... нема такова натоварено ежедневие
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 27th June 2007, 07:44
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Ставам 2 часа преди да изляза. Пия кафе, вися на компа, душ, грим, варя си овесените ядки... бе едва ми стигат
Винаги много бързам и винаги закъснявам, ама съм пробвала и 2,5 часа, пак не ми стигат

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
...после много неща
Разкажи за нещата де
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #96  
Стар 27th June 2007, 08:03
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

обикновено ставам в 6ч, ако съм втора смяна най-късно 7ч, обичам да имам достатъчно време сутрин за себе си. Ставам, пускам кафе машината, говорим си с Роти пускам компа, хвърлям по едно око на форума, взимам бърз душ, молив, спирала, руж Следва разходка с дребосъка Отварям гардероба, имам 3 мин да реша какво да облека, щото вече няма време Ако съм от 11ч на работа, ходя на фитнес преди това(сега малко съм позанемарила спорта, щото уча за изпити ) ми това е...
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 27th June 2007, 10:47
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Много забавна тема
Ако спя в нас: Аларма в 8:00. Веднага след алармата котката ляга на врата ми и започва да мърка. Ставането е абсолютно невъзможно поради големия кеф. Половин час по-късно успявам да се надигна и пускам радио нова. Душ, лосиони, кремове, бронзанти, съхнене от бронзанти. Грим и мислене какво да облека. Обличане. Нехаресване и преобличане. Борба с коса и екстеншъни. Обуване на ниски обувки за отиване до колата и шофиране. Напускане на апартамента извън всяка форма на закъснение. Слизане пеша 5 етажа (нямаме асансьор). Качване пеша 5 етажа поради забравени сандали за обуване в офиса. Пак слизане и отиване до колата (паркирана на паркинг през две преки). Шофиране на силна музика. Пристигане в офиса м/у 9:30 и 12:00ч. Капучино и овесени ядки с к.мляко.

Ако спя при гаджето ми: Аларма в 8:00. Изключване на алармата, опипване и понякога секс. Спор кой да стане първи и да отиде в банята. Отиване на гаджето в банята. След осъзнаване че вече е 9:00 спешно отиване във втората баня. Изхвърчане от там с писъци поради миризмата от котешката тоалетна, намираща се там. Чакане да се освободи нормалната баня. Ползване на баня и обличане. Осъзнаване че е 10:00. Грим и напускане на апартамента. Връщане за забравен GSM. Слизане в гаража за колата и участие в импровизирано събрание на съседите. Шофиране към офиса и провеждане на разговор с гаджето по GSM на тема защо съм участвала в събранието в гаража, като дори не живея там и всички съседи са идеоти и без това. Пристигане в офиса м/у 11:30 и 13:00ч.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 27th June 2007, 10:50
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

sunflowera -
много се забавлявах докато го прочета
Отговори с цитат
  #99  
Стар 27th June 2007, 11:12
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Много забавна тема
Ако спя в нас: Аларма в 8:00. Веднага след алармата котката ляга на врата ми и започва да мърка. Ставането е абсолютно невъзможно поради големия кеф..... Пристигане в офиса м/у 9:30 и 12:00ч.....

Ако спя при гаджето ми: Аларма в 8:00..... Слизане в гаража за колата и участие в импровизирано събрание на съседите. Шофиране към офиса и провеждане на разговор с гаджето по GSM на тема защо съм участвала в събранието в гаража, като дори не живея там и всички съседи са идиоти и без това. Пристигане в офиса м/у 11:30 и 13:00ч.
Особено това
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #100  
Стар 27th June 2007, 13:14
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Когато съм на работа ставам в 06:50ч. следват задължителните -къпане, миене на зъби, бръснене. Обличане на дрехите приготвени от вечерта, парфум и към колата. В 07:40-07:50 съм на работа, евентуално закуска там ( ако не съм взел нещо на крак) и работа до...20:00ч
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.