IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 4th July 2013, 10:24
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Аз съм с различен кубик импланти, но при мен разликата беше очевадна преди операцията. Сега се уеднаквиха !
И при мен...
Отговори с цитат
  #592  
Стар 4th July 2013, 20:44
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Муцко, честити придобивки! Много да те слушат!
Отговори с цитат
  #593  
Стар 23rd July 2013, 07:59
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета.Отдавна чета форума,но едва сега си позволих да ви пиша и да ви поискам съвет.След дълго колебание,кой да е моя хирург се спрях на двама:док.Ильо Стоянов и док.Заякова.Висока съм към 158-48(44)кг.Исках голям естествен бюст,който да ми подхожда на тялото,но да не стои като 2 топки.Док.Стоянов се спря на анатомични макган стил 410MX с основа 13 см.Каза ми че основата ми е към 12.5 и това е най големият размер който може да ми сложи.От притеснение забравих да го питам какъв профил са,дали среден или висок...Док.Заякова ми препоръча 320куб.и с много настояване от моя страна склони за 370куб.анатомични макган с основа 12.5см.Това беше максимума,който мисля че ще ми сложи.В момента съм страшно раздвоена и колкото повече време минава,толкова ми става по притеснено.Трябва да се обадя да запазя час за операция...но се чудя при кого.Знам,че това е въпрос на вътрешно усещане,но ми се искаше да ме оперира Заякова но с размера предложен от Стоянов.Подгръдната ми е 72см...Незнам защо,но все си мисля че ако избера по малкият размер,ще съжалявам и после ще ми малеят.Но после се чудя дали 410 няма да ми дойдат множко.Стоянов ми каза,че след операцията ще нося пълна чашка на 75С,а с отоците ще съм 75D.Има ли някое момиче от вас с моя размер и 410 кубика.Извинявайте за дългият пост и грешките които вероятно съм допуснала при писането.Благодаря ви :*
Отговори с цитат
  #594  
Стар 23rd July 2013, 09:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Малко ангелче и двамата доктори са добри. Аз мога да изкажа лично мнение единствено за Стоянов. За мен той е най-добрия доктор. А и има много точно око и много правилна преценка. Щом искаш голям бюст избери по-големия кубик. Пълна чашка С даже мисля, че може и тя да започне да ти малее в един момент. И ти ще си като мен. След операцията бях пълна чашка С, но след това спаднаха на пълна чашка В. Ей това спадане с един номер ме отчая в един момент и почувствах неудовлетворение от бюста си, исках си по-големия размер, ама аз твърдо настоявах че не искам големи гърди. Та да не изпадам в многословие, моето мнение е - избери Стоянов.
Отговори с цитат
  #595  
Стар 23rd July 2013, 09:23
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

410 кубика на 158 см няма ли да са много, освен ако не си решила да привличаш вниманието, но те предупреждавам че тогава ще почнеш да се дразниш, че само там те гледат Малка жена с големи цици определено ми изглежда пошло.
Отговори с цитат
  #596  
Стар 23rd July 2013, 09:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

малко ангелче,аз не съм сигурна,че разбрах колко си високаАко си 158 см си нисичка и ще са ти големи,но ти все пак искаш големи,нали!?Малко основата според мен е голяма и ще ти се очертава импланта,но все пак на Стоянов мнението е по-меродавно от моето.Ако това е твоят доктор довери му се,обикновено знае какво прави...и успех
Шоки,при мен не е имало смаляванеСлава Богу,иначе щях да се гръмна???Да не си отслабнала или това в началото да е било оток???Моите сега са по-големи от непосредствено след операцията или поне по-меки и подвижни и това е илюзията
Отговори с цитат
  #597  
Стар 23rd July 2013, 09:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
[B]
Шоки,при мен не е имало смаляванеСлава Богу,иначе щях да се гръмна???Да не си отслабнала или това в началото да е било оток???Моите сега са по-големи от непосредствено след операцията или поне по-меки и подвижни и това е илюзията
Стоянов ми каза, че след операцията ще съм пълна чашка С, но след спадане на отоците крайния резултат ще ми е пълна чашка В. Така и стана. Харесах си ги много в началото и не исках да спадат ама.........това си бях поръчала вече. Аз иначе нямам резки промени в килограмите. По някога се случва да кача или сваля най-много до две кила и то доста рядко и това е, така че не е от отслабване.
Отговори с цитат
  #598  
Стар 23rd July 2013, 09:59
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,отоците...,но аз нямах много...
Иначе и аз 1-2 килца десетина дни пред цикъл съм отгоре и после всичко е о.к.Най-хубавото след операцията е,че нямам почти напрежение в гърдите следствие на ПМС
Отговори с цитат
  #599  
Стар 23rd July 2013, 09:59
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Щоки,как си мила минаха ли проблемите?
Отговори с цитат
  #600  
Стар 23rd July 2013, 10:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Щоки,как си мила минаха ли проблемите?
Хера, скъпа, нещо ми е блокирал скайпа от известно време и не мога да се впиша. Ок съм вече. Като типичен овен аз паля и гася от раз. Добре, че вече бързо се справям с лошите си състояние. Вече съм напълно ок.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:36.