IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #10  
Стар 5th May 2014, 18:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ама какви са тези неща? Солариум- вреден? Да вреден е ако правиш фотоепилация, ако си се подлагал на разни премахвания на фиброми, бенки и от сорта. Но и там е до опред. време. По принцип Солариума е в пъти по безвреден от колкото Слънцето, което дава в пъти по големи поражения на кожата. Не знам кой какво чете и какво инфо черпи ама солариума е за предпочитане пред Бат Райко на естествено! Защото той просто е преценен и има схема на UV и BETA лъчите по схема за минути, докато на плажа се пържиш и не знаеш точно кога е кофти за кожата ти. А все пак като искаш да съхраниш младост - се грижиш за кожата, която е доста зависима от разни фактори а най-големия е и състаряващ е слънцето. И....изчерпах се ..мога да кажа още доста неща, но не съм сигурна че в 80% ще го разберат и приемат. За това аз само подсказвам, а останалото Чичко Гугъл ще им разкаже при по активно търсене и интерес! Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.