IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4021  
Стар 11th March 2016, 11:29
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

за пръв път го чувам :/
не съм гледал ХБО от... откакто няма гейм оф троунс
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4022  
Стар 11th March 2016, 11:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

пилота и следващите 3 епизода ги има у замунда.... в неделя е еп. 5 начи в панделник сигурно ще е качен.

На Мик Джагър и Мартин Скорсезе е... за рок индустрията през 70те
Отговори с цитат
  #4023  
Стар 11th March 2016, 11:44
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

аз имам хбо го, едва ли ми трябва замунда.. не съм сигурен обаче колко ми се гледа за рок индустрията :/ малко се пренаситих на филми и разкази за каквато и да е музикална индустрия

сега видях, че мирелка е рекламирала и хапче за отслабване в женския фитнес
била вървяла по стъпките към перфектното тяло с него.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #4024  
Стар 11th March 2016, 11:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не е документално ориентиран.... по-скоро е крими/драма (ку има такъв жанр) добре е направен... аз се кефЪ, когато детайлите са изпипани.

Заблудата за всякакви хапове за отслабване е само за мързеливци, които се тъпчат с боклуци... не се движат/тренират и след това се тъпчат с хапчета, които също спадат към боклуците...
Отговори с цитат
  #4025  
Стар 11th March 2016, 13:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
за пръв път го чувам :/
не съм гледал ХБО от... откакто няма гейм оф троунс
А, добре дошъл пак, Бари!
Ами игрите нали пак ще почват от 24-ти април май ... мен хич ме няма със следенето на филми ...
Отговори с цитат
  #4026  
Стар 11th March 2016, 13:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Заблудата за всякакви хапове за отслабване е само за мързеливци, които се тъпчат с боклуци... не се движат/тренират и след това се тъпчат с хапчета, които също спадат към боклуците...
Лил, ти ме уби направо. Верно, хапчетата са пълни и те с Е-та, отделно, че активната съставка почти винаги има неприятни странични ефекти, но пък повечето добавки за отслабване са все растителни, та може и да са полезни (макар и не точно за отслабването). А друг е въпросът колко от полусинтетичните и изцяло синтетичните лек-ва се усвояват от организма. Еми ... който го мързи - да пие и да си вярва (и то много!) ... може пък и да му се получи.
Отговори с цитат
  #4027  
Стар 11th March 2016, 16:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ма то така не става Инче
Отговори с цитат
  #4028  
Стар 11th March 2016, 17:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Става бре всичко става, за промяна в цифрите на кантара и с мързел може да ги промениш, но разликата ще е само в това, една по голяма мекица се превръща в по малка недохранена мекица и големия виснал задник е станал по малък виснал задник, но все така сплескан и безформен.

Безформени крака, отпусната мускулатура, малко брич, НО кантара показва минус 10кг и жената се чувства страхотно, цифрите са се променили, нищо, че в огледалото се вижда същото виснало и меко тяло, но малко по слабо и изтормозено.

Така става без тренировки, а само с диети, глад и магически хапове. Дори само едно кардио няма да е достатъчно, освен ако жената не е надарена генетично. Без силови тренировки не може да се извае страхотно тяло или дори само добро тяло. Защото формите идват от мускулите, няма как един плосък задник да се превърне в изпъкнало секси стегнато дупе като барабанче само с диети и дори и кардио тренировки. Да и гена е важен, но с тренировки промяната може да е огромна.

Виждал съм жени, които са били много доволни от това, че свалили еди колко си килограма на кантара, но гледката не е стала много по добре, все същите меки виснали тела. Аз като оглеждам някоя жена, ако видя кофти дупе, другото въобще не го и заглеждам. Но това не е само защото съм дупеман, това просто си е най-сексапилната част от женското тяло, която ме подлудява и в комбинация с едни изваяни крака, а пък ако са и на токчета направо може да ми спре въздуха и кръвта ми кипва

Бог да ви благослови вас жените, вие сте най-хубавото нещо на този свят, нежни, мили и като цяло по добри от мъжете. Няма по хубаво от това да си гушнеш любимата жена, да и даваш любов, да си я нацелуваш, да и направиш хубав масаж и да виждаш как се разтапя.
Отговори с цитат
  #4029  
Стар 11th March 2016, 18:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ма то така не става Инче
Ама много им се ще да става и ... затова си вярват.
Отговори с цитат
  #4030  
Стар 11th March 2016, 18:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
аз не схващам от какъв зор си рекламират тука ресторантите, вратите, салоните и т.н. като в тоя форум е пълно мъртвило. Сигурно на стари лаври и статистики..

иначе как сте, кво става с вас.. кога ше ходим в дел арте
Огладнях, видях нейде из интернет снимка на риба и тогаз се сетих за приказката ти за Дел Арте ... Брей, как действа мозъка, брей ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.