IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2391  
Стар 27th January 2015, 08:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Абе Шоке.... аз все си мисля, че ти е вече крайно време да спиш настрани.... всеки път като напишеш, че спиш на дивана те мисля. Пробвай някоя вечер ама се отпусни хубаво и не мисли за нищо..... легни настрани и дори да чувстваш дискомфорт се опитай да отпуснеш максимално тялото... ше стане. Ако от първият път не стане пробвай да увеличаваш минутите настрани всяка вечер по малко.... нема цел живот на дивана да спиш!
Убива ми бе, Лиле. Понякога , въпреки това, продължавам да се инатя и да си лежа на страни и започва чак да ме боли и веднага се врътвам. Не мога да се отпусна и това си е. Дали понеже нямах никакъв старт и за това така го усещам тоя имплант на страни, не знам. Уж са софт тъч и на пипане са си омекнали добре ама.....Сега, едно момиче ми похвали много топ матраците Дормео. Били много мекички и ми казва, че като се завъртя на страни нямало да ми убива с него. Решила съм да си купувам.

Последно редактирано от Шоки : 27th January 2015 на 08:27
Отговори с цитат
  #2392  
Стар 27th January 2015, 08:59
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Шоки, Лилето е права!
И мен ме брой, че съм била без старт, аз пък само с кожа и подкожие, никаква жлеза, обаче си спя настрани без проблем.
В началото е точно както го казваш ти, усещаше се като убиване едно такова и болка, която не ти дава да заспиш, но ей така като увеличаваш времето в един момент свикваш.
Вече спя само на страни, аз винаги така съм и спяла де, по гръб не мога.
Отговори с цитат
  #2393  
Стар 27th January 2015, 09:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Шоки, Лилето е права!
И мен ме брой, че съм била без старт, аз пък само с кожа и подкожие, никаква жлеза, обаче си спя настрани без проблем.
В началото е точно както го казваш ти, усещаше се като убиване едно такова и болка, която не ти дава да заспиш, но ей така като увеличаваш времето в един момент свикваш.
Вече спя само на страни, аз винаги така съм и спяла де, по гръб не мога.
Тите и на мен не ми е удобно по гръб и просто съня ми е доста зле вече. Имаше още една съфорумка, Мариса и тя казваше, че не може да спи настрани, въпреки че си е имала гърди и преди. Не знам на какво се дължи това.
Отговори с цитат
  #2394  
Стар 27th January 2015, 09:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може да е и от матрака... дано да ти се получи!
Отговори с цитат
  #2395  
Стар 27th January 2015, 10:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Шоки, аз съм сигурна, че малко по малко ще ти се получи.
Просто започвай всяка вечер да лягаш настрани и увеличавай времето, няма как да не стане.
Казвам ти и при мен беше така, отначало си виках край, вече няма да мога да спя както преди, просто ми пречеха и усещах даже болка, но след доста проби стана в един момент, вече спя само на страни.

Матрака ми е твърд междудругото
Отговори с цитат
  #2396  
Стар 27th January 2015, 10:26
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

аз спя наобиколена с 4 възглавници и снощи така ми се получи спането настрани като бременна...тогава даже спях само с една...
впрочем аз също пия арника 30 разред-1 седм.преди операцията започнах 3 пъти на ден и продължих след деня на операцията- по принцип казват,че много помага за възстановяването. аз явно също бързо се възстанових, не знам дали е допринесла, понеже при мен нещата по принцип се случват бързо, но не пречи да опиташ. също така лекарят каза на сестрата да ме маже с крем от арника.
Отговори с цитат
  #2397  
Стар 27th January 2015, 21:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Убива ми бе, Лиле. Понякога , въпреки това, продължавам да се инатя и да си лежа на страни и започва чак да ме боли и веднага се врътвам. Не мога да се отпусна и това си е. Дали понеже нямах никакъв старт и за това така го усещам тоя имплант на страни, не знам. Уж са софт тъч и на пипане са си омекнали добре ама.....Сега, едно момиче ми похвали много топ матраците Дормео. Били много мекички и ми казва, че като се завъртя на страни нямало да ми убива с него. Решила съм да си купувам.
Шоки, преди да го купиш този матрак, по-добре отиди в някой от магазините и го пробвай. Ако ти пасне, чак тогава го купи. Преди имаше такава опция за пробване, предполагам, че все още е така. Например в Мол Сердика имат магазин.
И за нищо на света не си давай телефона - ще те спукат от обаждания тези от Top Shop! Ужасни досадници са!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2398  
Стар 27th January 2015, 22:56
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Тите и на мен не ми е удобно по гръб и просто съня ми е доста зле вече. Имаше още една съфорумка, Мариса и тя казваше, че не може да спи настрани, въпреки че си е имала гърди и преди. Не знам на какво се дължи това.
Шоки и при мен е така - не мога да спя на страни след мамото.Основно си спя по гръб.Опитите ми да спя на страни са половинчати - спя на полустрани, т.е. не напълно обърната странично, а полуобърната.Като легна както си трябва на страни и започвам да усещам едно леко убиване и не ми е гот.
Отговори с цитат
  #2399  
Стар 29th January 2015, 22:01
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

момичета , след мамото нормално ли ви дойде цикъла?
Отговори с цитат
  #2400  
Стар 30th January 2015, 09:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мда...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:54.