IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2861  
Стар 12th November 2016, 16:37
Аватара на Inche Dimova
Inche Dimova Inche Dimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте! Някой може ли да ми обясни как се качват снимки тук ?
Отговори с цитат
  #2862  
Стар 14th November 2016, 21:23
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Момичета здравейте! Отдавна не бях писала,но имах здравословни проблеми и не ми беше до нищо... Исках да попитам оперираните при Дилбер колко време сле доперацията имахте сини кръгове под очите, подутини и т.н?
Отговори с цитат
  #2863  
Стар 15th November 2016, 13:39
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички .
Прощавай, но ти така и не качи снимки, а от операцията ти мина много време.
Може ли да подкрепиш работата на този доктор? Освен с думи.
Отговори с цитат
  #2864  
Стар 15th November 2016, 21:33
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Момичета някъде по-назад във форума прочетох,че една от сестрите при Дилбер,мисля че Айше се казва, споменава че методът за ултразвукова ринопластика на Илхан е нов и все още неизпитан,ако правилно съм запомнила,но нали и Дилбер работи чрез ултразвуковия метод или бъркам?
Отговори с цитат
  #2865  
Стар 15th November 2016, 21:47
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inche Dimova Виж мнението
Здравейте! Някой може ли да ми обясни как се качват снимки тук ?
Здравей,
не съм качвала, но ако не се лъжа при отговор има кламерче, горе при иконите за шрифт или емоции, трябва да е от там.
Отговори с цитат
  #2866  
Стар 15th November 2016, 21:50
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liliann Виж мнението
Момичета някъде по-назад във форума прочетох,че една от сестрите при Дилбер,мисля че Айше се казва, споменава че методът за ултразвукова ринопластика на Илхан е нов и все още неизпитан,ако правилно съм запомнила,но нали и Дилбер работи чрез ултразвуковия метод или бъркам?
Да,и Дилбер работи чрез същия метод.
Отговори с цитат
  #2867  
Стар 15th November 2016, 22:37
liliann liliann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря за отговора Elia. А самия метод,доколкото проучих е доста разпространен и то отдавна, дава шанс за много по-малко усложнения от традиционните методи,изпозлвани от повечето от нашите "добри" хирурзи. Поправете ме,ако греша.
Отговори с цитат
  #2868  
Стар 17th November 2016, 11:47
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички. Аз мога да отговоря на въпросите ви свързани с д-р Илхан и ултразвуковия метод, който използва. Той е един от хирурзите, които са въвели и разработили техниката и вече има зад гърба си над 800 такива операции. Така че в никакъв случай не може да се твърди, че методът е неизпитан, а напротив. Освен това, много по-щадящ и безболезнен е. Опитах се да кача тук едно клипче, което беше качил в инстаграм профила си преди 6 дни, за да придобиете представа какво представлява техниката, но не успях. Ако желаете да го изгледате, може да го последвате, dremreilhan е профилът му. Видеото представлява рисуване върху черупка от яйце чрез този ултразвук. Доста интересно и впечатляващо е, а и може да видите за какво ниво на прецизност става въпрос... за съжаление, нещо непознато за българските хирурзи.
Отговори с цитат
  #2869  
Стар 17th November 2016, 11:49
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

https://www.instagram.com/p/BMrBdryg...by=dremreilhan Надявам се така да успеете да го отворите.
Отговори с цитат
  #2870  
Стар 17th November 2016, 16:42
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chocolate9 Виж мнението
https://www.instagram.com/p/BMrBdryg...by=dremreilhan Надявам се така да успеете да го отворите.
Шоколадке това изписва

За съжаление тази страница не е налична.

Връзката, която сте последвали, може да е невалидна, или страницата да е премахната. Обратно към Instagram.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.