IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2015, 17:12
anincetoo anincetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране Проблем с дисплея на Sony Vaio

Здравейте Преди година и половина си закупих от Технополис лаптоп Sony VAIO SVE1112M1EW и наскоро забелязох отгоре на дисплея на няколко места ми излизат цветни точици който се забелязват само когато е тъмен дисплея . Можете ли да ми кажете какво е това ? Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2015, 18:26
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

щом е на година и половина трябва да е в гаранция още, занеси го в сервиз понеже тея точици (според зависи какъв цвят са на тъмен фон) са или спрели, или затворени, или не знам си кви пиксели, но в сервиз при такава ситуация ти подменят целия дисплей. Ако не е в гаранция и не можеш да си позволиш да му сменяш дисплея, можеш да потърсиш в гугъл информация как се оправят dead pixels, но имай предвид, че резултатите от разни такива "оправяния" варират от оправено напълно до влошено повече от преди положение..
Нaй-добре звънни й питай - телефона е 0700 1 SONY (0700 1 7669) или ако е сменен виж тук: http://www.sony.bg/support/bg/hub/prd-comp
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2015, 18:43
anincetoo anincetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ви много за информацията утре ще отида да попитам ,защото е в гаранция още
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемдисплеянаSonyVaio
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.