IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 13th January 2015, 13:48
Аватара на rainy
rainy rainy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Обмислям скоро да си направя, от чисто емоционално чувство. Казват, че направиш ли си един, несъмнено си правиш и още. Ще преценя по себе си дали е вярно.
Отговори с цитат
  #772  
Стар 26th January 2015, 22:11
tialo25 tialo25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Нямам и не смятам да имам.
Отговори с цитат
  #773  
Стар 27th January 2015, 21:07
daiana_01abv.bg daiana_01abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте ,искам да попитам и споделя ,че като почти всеки тийнейджър и аз искам да си направя татус ! :д Но малко ме е страх ,защото много приятели ми казват ,че било опасно и боляло и т.н Аз не съм толкова за болката отколкото за опасността за това ако може да ми дадете съвети дали да си направя или не ,защото съм леко уплашена ,че от татусите се появявали много болести ще ви бъда много благодарна за вашите съвети ! :3
Отговори с цитат
  #774  
Стар 28th January 2015, 15:42
Аватара на filipkata
filipkata filipkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daiana_01abv.bg Виж мнението
Здравейте ,искам да попитам и споделя ,че като почти всеки тийнейджър и аз искам да си направя татус ! :д Но малко ме е страх ,защото много приятели ми казват ,че било опасно и боляло и т.н Аз не съм толкова за болката отколкото за опасността за това ако може да ми дадете съвети дали да си направя или не ,защото съм леко уплашена ,че от татусите се появявали много болести ще ви бъда много благодарна за вашите съвети ! :3
Ако го направиш при правилния човек, няма страшно. Ако ти я направи .. съседа, който просто се забавлява, разбира се, че има опасност от инфекции и какво ли не. Такаааааа..... навремето.. преди 20 - 30 години е било наистина много опасно, защото са се татуирали къде ли не и с какво ли не, без да се пазят с ръкавици и така нататък. Сега вече времената са доста различни. И пак казвам, ако отидеш в истинско доказано студио, рискове почти няма.
За другото.. ако наистина искаше да имаш татуировка, щеше вече да я имаш. Щом се колебаеш, явно не я искаш толкова много, а просто се мъчиш да си като останалите, което за мен е безсмислено. Татуировката или я искаш или не я искаш. Няма средно положение. Все пак е нещо, което трябва да харесваш, да има някаква стойност за теб, защото тя ще е на тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 31st January 2015, 19:19
MariqCvetelinova MariqCvetelinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Аз нямам. Доста мой приятелки имат и единствено ми се струват смислени, когато са свързани с нещо което има важно значение за теб, различно от това да изглеждаш по- добре с тях (ако това е единствената ти цел).
Отговори с цитат
  #776  
Стар 2nd February 2015, 14:28
Аватара на bibona9
bibona9 bibona9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariqCvetelinova Виж мнението
Аз нямам. Доста мой приятелки имат и единствено ми се струват смислени, когато са свързани с нещо което има важно значение за теб, различно от това да изглеждаш по- добре с тях (ако това е единствената ти цел).

Така е, моето мнение е същото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмателиТатуси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:59.