IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th January 2011, 20:19
bad_boy bad_boy не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране ПОМОЩ ТРЯБВА МИ ПРОГРАМА ЗА РЕЛЕФ

Значи на 15 години съм , 163 , 71 кг , Лява ръка :34 , дясна:35 , Гръдна обиколка 96 см.
Тренирал съм на фитнес зала. Имам подкожни мазнини. Целта ми е да изгоря останалите подкожни мазнини и да почна тренировки за релеф.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th January 2011, 15:30
ivanangelov84 ivanangelov84 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Не знам дали си наясно, но релеф означава ниско ниво на подкожните мазнини,така че релеф най - вероятно си имаш . Не можеш да изгориш всичко, имай предвид, че определен процент мазнини (около 5 - 8 %) са необходими за жизнените процеси. Ти едва ли имаш много повече. Освет това релеф се прави с диета, а не с упражнения. Имаш нужда от мускулна маса и сила, така че започни тренировка за маса. Сега зимата се качва малко по - лесно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th January 2011, 15:31
ivanangelov84 ivanangelov84 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Не знам дали си наясно, но релеф означава ниско ниво на подкожните мазнини. Не можеш да изгориш всичко, имай предвид, че определен процент мазнини (около 5 - 8 %) са необходими за жизнените процеси. Ти едва ли имаш много повече. Освет това релеф се прави с диета, а не с упражнения. Имаш нужда от мускулна маса и сила, така че започни тренировка за маса. Сега зимата се качва малко по - лесно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩТРЯБВАМИПРОГРАМАЗАРЕЛЕФ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.