IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2007, 16:29
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране д-р Иван Трайков Медицински център "Sinumed"

Моля ако някой може да даде информация за работата на д-р Трайков да пише тук ..Благодаря!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th December 2007, 13:19
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Малко повече инфо за него. работил е в Либия
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th December 2007, 17:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Оле, на снимката толкова благороден изглежда, душичка . Плюс това, стаж 25години и членство къде ли не, много добре звучи . Жалко, че няма повече информация
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th December 2007, 18:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Оле, на снимката толкова благороден изглежда, душичка .
Колкото всички, предполагам...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th December 2007, 18:31
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Не, не всички, определено. Досега, само още един ми е направил подобно приятно впечатление. За мен, лицето е огледало на душата, което пък не е гаранция за професионалните качества . Изборът определено е труден
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th December 2007, 21:37
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Момичета отворих тази тема ,защото аз искам едновременно ринопластика и уголемяване на устни и тъй като имам колебания относно д-р Тонев при който мислех да правя тези манипулации сега се спирам на д-р Карен Джамбазов който прави ринопластика но не и др пластични интервенции тъй като не е пластичен ,но ми казаха (до колкото това е така)че работи в екип с въпросния д-р Трайков който е пластичен ,но уви аз нямам никакво инфо за работата му освен това което е написано в сайта му и затова се надявам да се намерят хора и да дадат такова въпреки ,че сега си мисля че няма как да има такива след като не е бил в бг до сега
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th December 2007, 22:00
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

KEIS,аз също исках да правя ринопластика и уста в едно.Само че моят доктор ми обясни,че не иска да прави две операции под една упойка,а и каза също че като ми направи носа-чупене,пилене,рязане,ще се подуя веднага и може да изкриви устната след това,защото аз имам нужда само от горната да ми се уголеми.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th December 2007, 00:50
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

Аз също искам само горната ,долната си е плътна..Ади ти с какво поиска да ти я уголеми твоя д-р,защото Тонев е направил на Ава и ринопластика и устни ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th December 2007, 01:37
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

А вярно че Ава беше така.
Не си спомням с какво,защото тате говори с д-ра,аз бях малка преди 2 години и не разбирах.В крайна сметка до ден днешен не съм си я направила устната,въпреки че искам.Ама вече ще ме изгонят от нас след носа и циците на нашите ще им стане лошо.Не че не знаят че искам и уста де.Притеснявам се да не ми се резорбира бързо или след това да ми се развали....оф,не знам.Ако слагам няма да е скоро,а и в крайна сметка си имам устнички и сега и като се гланцирам -супер.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th December 2007, 10:22
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Да бе и аз сам така но сам голяма фенка ма устните на фолк певицата Мария но не чак толкова като нейните по скоро горната искам само така но не знам с какво с липофилинг ли а ,ако се резорбира бързо затова си мисля за оперативно уголемяване ама няма пък никакво инфо за него виждала съм една снимка -две и тва е ..Уфф отесох се темата е друга
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИванТрайковМедицинскицентърquotSinumedquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.