IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 25th January 2007, 18:09
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки , ама това не е ли ужасно много...?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #82  
Стар 25th January 2007, 18:21
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
katie, на обяд хапнах 1 филия от Бонус-а с карнитина, а тя нали е двойна... Може би от кивито съм гладна, щото е кисело....
Сега за вечеря се лакомя да изям 2двойни филийки , ама това не е ли ужасно много...?
Защо да е много? 2 филиики хляб? неличка пише, че може колкото искаме, ако наистина е само въглехидратно! Според мен трябва да си хапнеш колкото искаш на вечеря, недей да гладуваш, как ще издържиш иначе утре? ще вземеш да умреш от глад и ще се откажеш...


Никси, какво имаш впредвид? Ами най-обикновенно - варя пълнозърнести макарони, al денте. После запържвам леко 1 нарязана скилидка чесън в 1 лъжица зехтин, добявям нарязани домати от консерва, сол, пипер и сушен (ако имам пресен) босилек. След 5 мин. слагам предварително бланшираните зеленчуци, каквито имаш - тиквички, брокколи, карфиол, грах и т.н. След още 5-7 мин. соса е готов, макароните се изсипват вътре и се смесват със соса. Можеш да им поръсиш пармезан отгоре, но днес ядох без, нали трябва да е въглехидратно...
Отговори с цитат
  #83  
Стар 25th January 2007, 18:24
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Точно това имах предвид, интересуваше ме технологията на приготвяне ... понеже нали са пълнозърнести, а аз такива до сега не съм правила
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #84  
Стар 25th January 2007, 18:26
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. Не съм те разбрала явно.

виж тук
Отговори с цитат
  #85  
Стар 25th January 2007, 18:30
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Ама те от магазина се купуват пълнозърнести, после можеш да ги правиш както си искаш. Не съм те разбрала явно.

виж тук
Да де ... то ясно, че от магазина. Аз по принцип в кухнята не влизам, па представи си да почна и макарони да си "произвеждам" сама. Съвсем точно ме разбра първия път и благодаря за разяснението
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #86  
Стар 25th January 2007, 18:45
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз днес хапнах 2 картофчета и за вечеря пак същото.Тия вечери мнооого ме дразнят.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th January 2007, 10:01
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Вчера бях съвестна, изпълних си диетката точно по разписание.
Днес пак съм на таратор, ммммм , много ми е вкусно...
Айде, който спазва, да се отчита
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th January 2007, 11:33
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Само да ви дам една идейка за млечния ден,с малко прясно мляко се маже лицето,и така колкото пъти се сетите през целия ден,има много хубав хидратиращ ефект,а така и така сте на мляко днес 8)
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th January 2007, 13:03
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Аз вчера тренирах, не бях много уморена, сигурно защото през деня си хапнах добре. Днес пак съм се заредила с моркови, кисело мляко и билков чай. Засега съм OK.

А къде се загуби Denise? И neli4ka, да ни каже как е спаначената супа?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th January 2007, 16:29
Denise Denise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Ето ме,все още съм жива и се чувствам наистина добре.Вчера не можах да спазя часовете,т.е.пропуснах обяда,но вечерта си хапнах едно малко варено картофче и салата.Днес съм много послушна,спазвам си всички часове,а за утре съм си приготвила рибка,че ми се повдига от пиле вече. neli4ka как се прави този спанак,никога не съм купувала такова нещо,пък и не обичам много такива зелени неща,но искам да пробвам сама да си го приготвя.Може аз като си го направя да ми е вкусно.Миленка как се казва немския хляб,който си взимаш.Аз винаги купувам от един вид Landgut,но от 2 седмици го няма в магазина кадето пазарувам и за втори път попадам на много гаден.Толкова е кисел и горчив,че чак ми е сладникъв..Уфффф..дано ме разбрахте.Жалко че тук няма бонус.Много ми липсва това хлебче.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.