IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st May 2009, 08:55
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Не намирам нищо за алкохола, но предполагам, че ще е като с другите диети.... , т.е. по-добре недей... .. Или по малко и рядко ... Последно уж бялото вино било за предпочитане. По 1 чаша. Винена, не водна .
Аз чакам да мине малко време, за да си изям ябълката (че изпих 2 чаши вода ).
Следобед ще забъркам протеин малко. Довечера може би риба. Трябва само салата да си набавя.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st May 2009, 09:06
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

То сега лятото е идеално охладено бяло винце. :P
Ще видя как вървя с кг.- аз не искам да свалям много, просто донякъде да се озаптя и ако положението е добре- ще си позволявам по малко.
Днес след зъболекарката мисля да си приготвя рибка с фикс "Малки тайни" за бяла риба със сметана- преди съм го правила на приятеля си- стана изключително лесно и ухаеше много вкусно- не го опитах, но той каза, че е страхотно. Вярно, сметаната малко омазнява цялата работа, но пък нали е от млечните.
Дано имам време да си го спретна- ако не- някоя салатка + месце или яйца.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st May 2009, 09:10
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Добро утро момичета
И аз ръбам една ябълка в момента и с нетърпение чакам обяда че тоя плодов ден много зле ми се отразява все още Надявам се да ми привикне организма, но засега 2-та плодови дни които съм изкарала хич не ми беше добре...до 17 ч ок ама после ми е много отпаднало, прималява ми - абе изобщо дискомфорт отвсякъде. Незнам как ще изкаврам гладния ден всеки месец но ако продължавам да се чувтсвам така през плодовия може би и него ще го изкаврам на плодове - незнам ще видим какво ще е. И сега ми е много чудно мисля че мари клер си правеше често плодови дни съчетани с интензивни тренировки - как успява незнам Аз сигурно ако се кача на колело ще умра на 5-тата мин То и сега имам чувството че ще припадна понякога а ако тренирам незнам...
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st May 2009, 09:13
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ледено, сметана може ама тоя фикс вземи му прочети съдуржанието че доколкото помня от фикса за пиле освен подправките имаше брашно и там сума ти въглехидратни неща, което омазва работата - иначе е вкусно с фиксовете спор няма
Аз се точа на пилешко с броколи и сметана ама май на другия белтъчен ден ще хапна такова че за днес съм предвидила друго
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st May 2009, 09:20
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Биби, благодаря ти за съвета- аз изобщо не бях съобразила!
В такъв случай мога само със сметана и подправки по мои избор да я направя- дори ще прочета във фикса какво "на прах" се съдържа и ако е подходящо- ще го добавя направо.
Освен това да питам -протеиновият и белтъчният ден са дните, в които мога да хапвам салатки, а въглехидратният и плодовият- в които мога да си позволя ядки- правилно ли съм разбрала?
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st May 2009, 09:22
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Леденко, сигурно е вкусно , а и съм сигурна, че няма да прекалиш с количеството. Все пак, от личен опит да споделя , избягвай комбинирани подправки, консерви и готови пържоли/манджи от супера. Когато съм правила протеинови дни с домашно приготвено месо, резултатът е бил много по-добър в сравнение с няколкодневно дъвчене на готови пилешки гърди от супера. Разните глутамати, консерванти, оцветители и т.н. определено пречат на отслабването.

Биби, и аз съм отпаднала през плодовите дни. Яж повече плодове, ако се налага, няма да припадаме по улиците я. При мен опасността идва, като озверея от глад.... Откакто не пуша, хич не мога да си озаптявам апетита...
А за тренировките.... , велото вкъщи трябва да влезе в употреба най-накрая!!!
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st May 2009, 09:22
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Салатка винаги можеш да ядеш - не ти пречи по никакъв начин, а за ядките само през въглехидратния
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2009, 07:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Момичета, много се радвам, че първият ми ден мина успешно!
Изцяло си бях в режима, въпреки че се притеснявах да нямам затруднения при подбора на подходящи храни.
Закуска- Ябълка
Обяд- Омлет от 2 яйца (на тефлонов тиган, без олио) + 1 резен кашкавал и малко сирене + салата от 2 домата + 1 кофичка кисело мляко на айран
Вечеря- Салата от 1 домат, 1 краставица, шунка и кашкавал + вода с лимон

Само имам едно затруднение- не мога да спазвам това правило да не пия поне малко по време на хранене, а чак 30мин. след това.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd May 2009, 08:41
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Bibi,плодовият ден е наистина мн труден, обаче се изкарва лесно с 30-40 грама ядки на обяд.Аз така си направих понеделника за проба.Мисля през цялата диета да правя така плодовите дни.Ефектът ще е по-бавен, но ще компенсирам от алкохола(не ме привлича особено като прегрешение).Четох, че се отслабвало 18-25 килограма (сигурно ако си доооста дебеличък) и се чудех,дали ще мога да сваля 10 кила примерно!?Струва ли ви се реална цел?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd May 2009, 09:06
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

За 3 месеца 10 кг. са си съвсем нормална и постижима цел, стига въглехидратният ден да не ти стане любим
Аз тъкмо приключих с ябълката. На обяд ще се наложи да ям сварен боб от консерва, защото вчера нямах време да приготвя нищо вкъщи...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.