IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 24th April 2012, 21:42
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Присъединявам се към положителните отзиви за д-р Стоян Михайлов. От дълго време обмислях решението за увеличаване на гърдите си и се радвам, че направих правилния избор относно хирург. Посрещна ме един много естествен и приветлив човек, отговори на всичките ми въпроси, обясни ми всичко много внимателно. Аз вече бях спокойна, доверих му се на 100% и не сбърках в преценката си. Макар че съм все още "прясно" оперирана определено се радвам на новата си визия. Доста мнения изчетох, че д-р Михайлов не слагал големи импланти. При мен пък така се получи, че аз исках по-малки, но той ме увери, че малко по-големи ще ми стоят по-добре и не съжалявам, че го послушах. Професионализмът и опитът си казват думата, няма спор!
Много добро впечатление ми направи, че подарява сутиена, който трябва да се носи постоянно. Вместо да ходя и него да търся по разни специализирани магазини той ме улесни и ми подари такъв.
Екипът, с който оперира бяха страхотни и много внимателни. Но... за мен най-важното е крайният резултат. Ще кача и снимки много скоро!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 25th April 2012, 09:05
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Честито мацка. Много да им се радваш на новите придобивки и да не ти създават никакви проблеми.С какви импланти си? Колко сс? И ще чакам с нетърпение да качиш снимки
Отговори с цитат
  #73  
Стар 25th April 2012, 09:15
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

На Евросиликон, 325 сс, частично под мускула.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th April 2012, 11:33
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Ето и обещаните снимки, като имате предвид, че операцията ми беше преди 3 седмици. След известно време ще кача още.

Последно редактирано от mari__74 : 27th April 2012 на 06:27
Отговори с цитат
  #75  
Стар 25th April 2012, 12:13
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Добре са се получили, въпреки че на снимките не се вижда мн добре.
А имплантите кръгли или анатомични са?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th April 2012, 13:07
mari__74 mari__74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Кръгли са
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th April 2012, 14:27
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лощо е качеството на снимките,но иначе гърдите изглеждат доста добре
Честито!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 3rd April 2017, 15:34
Eli Mitova Eli Mitova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Искам да споделя благодарността си към д-р Стоян Михайлов. На 14.03.17г. беше операцията ми, за уголемяване на бюста. Постави ми 525 сс импланти, които ми паснаха перфектно на фигурата ми. Звучи доста, като кубици, но имам широк ханш и ми стоят доста естествено. Изключителен професионалист! Препоръчвам го на всяка, която е решила да си прави такава интервенция. Постоперативно няма болка, само лек дискомфорт. Възстановяването е бързо.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th April 2018, 10:49
Sahara2906 Sahara2906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, За момента съм се спряла на този доктор за увеличаване на бюст. Има ли момичета скоро оперирани от него? В интернет няма много информация за този доктор.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 27th February 2020, 17:56
MishetoNik MishetoNik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей! Много искам да споделя положителнити си впечатления от д-р Михайлов! Имах операция за увеличаване на бюста на 21.02.2020г. На първо място, доктора ми отдели 2 часа при първата консултация, кото много разбираемо ми обясни всичко около самата операция - какви имплантанти, колко големи, от къде да бъде достъпа и т.н...Както и за всички рискове на всеки един метод. Още при разговора ни се убедих и взех решение да бъдат "полу подмускулно" или "dual plane". Който желае, нека се усведоми подробно от сайта на д-р Михайлов. Оказа се, че съм сложен случай, поради физиологичните ми дадености: малък бюст, след 2 раждатия, минимално мастна тъкан, къс гръден мускул и гръбначно изкривяване, което е причинило асиметрия на бюста...Радвам се, че му се доверих напълно и за размера, който не беше сигурен. Той предложи изключителен жест да пробваме 2 размера (по-голам и по-малък) и в процеса на операция да ппецени кой е по-подходящ. Като при всички положения ще бъде изхабен единия имплант за негова сметка! Човека е освен голям професионалист и естет и имаше желание да направи най-доброто за мен! Клиниката е мното чиста и приятна, все едно си си у вас. Персоналът са много мили, а анастезиолога е много добър! Благодаря му от сърце, че сбъдна мечта, която имам цял живот! Дори и на 6 ден гърдите ми са спокойни, мускула започна да се отпуска а самочувствието ми вече хвърчи! Мъжът ми също е много доволен от резултата и товва, че избрахме точно др Михайлов за тази стъпка в живота ни!
За 6 дни се чувствам прекрасно! Няма болки още от 3-ти ден, движа се свободно (без вдигане на ръцете високо!) и успявам да си свършвам повечето неща вкъщи. Препоръчвам горещо! Който има желание ще му разкажа още подробности. Преди него ходих и при Н. Георгиев и още по средата бях сигурна, че няма да е той! Все едно си на конвейрна там! Изобщо не обърна внимание на особеностите ми и ми проектира клипче с невъзможно големи импланти за моя случай. Нямаше никакво персонално отношение. След това ходих и при доц. Тепавичарова, но останах много разочарована ...много са нещата няма да коментирам.

Последно редактирано от MishetoNik : 28th February 2020 на 07:35
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Михайлов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.