IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 11th June 2009, 17:17
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Гуен да те попитам дали не си чувала на семинара от 2 до 6 този месец,немски пл. хирурзи представяли нови техники за фейст лифт.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 11th June 2009, 17:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Гуен да те попитам дали не си чувала на семинара от 2 до 6 този месец,немски пл. хирурзи представяли нови техники за фейст лифт.
Не, не зная нищо по въпроса, освен, че наистина е имало такъв семинар, но.... за какво става дума точно.....нямам идея.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 11th June 2009, 18:41
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Някой знае ли кои от българските хирурзи са се запознали с новите техники
Отговори с цитат
  #84  
Стар 11th June 2009, 21:41
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Гуен, Сиса шашнахте ме вече .
Но , Ви обичам .

Пишете ,пишете, аз засега се махам, недоволстват около мен ,че съм с вас, явно съм "зомбирана" от вас.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11th June 2009, 22:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Гуен, Сиса шашнахте ме вече .
Но , Ви обичам .

Пишете ,пишете, аз засега се махам, недоволстват около мен ,че съм с вас, явно съм "зомбирана" от вас.
Ти, Ина, разбираш ли английски...? Питам те не за друго, но навсякъде с пет реда е обяснена манипулацията; тук някой си е направил труда да напише няколко печатни страници и има доста интересно инфо, по мое скромно мнение.
За зарибяването те разбирам напълно. Аз му се отдадох преди около година
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12th June 2009, 10:25
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Не, чак да превеждам, има кой да го преведе,ама не искам да ги занимавам,че ми се смеят вече на тема - пласт.х-ия. Ако искаш, когато можеш преведи няколко реда.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th June 2009, 13:27
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

И, какво излиза, че се прави цялата процедура, както Демили е написала,че е задължителен етап.
Как мислите , при наличие на ботокс, трябва ли да се изчака да му мине ефекта, или? В сайта на Н.Г. пише,че за по добър резултат на процедурата лекаря може да ти предложи - едновременно и ботокс какво ще рече, че не се опъват бръчките хубаво , както когато си само с ботокс.
И както Ирра писа ,че въпреки чийклифта, си слага и хиалурон. , А и тя писа, че дори при самата процедура са и попълвали назолабиалните с Х.К.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th June 2009, 08:28
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Ина задължително трябва да изцакаш да премине ботокса .За това написах че за чийк лифта с ендоскоп не трябва да имаш излишна кожа, понеже не се реже кожа теоретично няма как да се одреже понеже разрезите са много малки.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17th June 2009, 10:50
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa_69
Ина задължително трябва да изцакаш да премине ботокса .За това написах че за чийк лифта с ендоскоп не трябва да имаш излишна кожа, понеже не се реже кожа теоретично няма как да се одреже понеже разрезите са много малки.
А, как да разбера дали имам излишна кожа или отпуснали мускули.
Бръчките какво са , пр. на челото и не само там , отпусната кожа или отпуснати мускули ? (явно й двете )

Защото , аз като си опъна лицето в слепоочието , мн.добре се вдига долната част - ставаа перфектно, но....имам "скулптра" и Х.К. и ми е нужно съвсем малко , т.е. дали ендоскопския метод ще е достатъчен или ще е нужно пак Х.К.

А,челото където бръчките без ботокс са силно изразени , дали ендоскопа ще ги изглади или ще хвърля пари и ще продължа с ботокса.

И между другото този термин на пластиците - " подходящ пациент" , май на всички ни го пробутват.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 17th June 2009, 11:15
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Ина ако скулптра прави обем, не се ли претесняваш че след като премине действието,а ти си си правила вид лифт ефекта няма отще е бесмислен особено ако е с ендоскоп.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бръчкиотносакъмустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.