IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2009, 10:58
igli4kas igli4kas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: гр София
Мнения: 5
По подразбиране спукани капиляри по лицето

Здравейте, има ли някакво лечение за капилярите хирургично или не? Моля ако някой има инфо да сподели!
__________________
Igli4kas
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th July 2009, 11:10
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

За лазерите, с които се правят подмладяващи терапии за лице казват, че премахвали спукани капиляри. Необходими са няколко процедури /4-6/ за ефект. Не си писала от кой град си, аз знам за Варна, че такива лазери имат в Скин лайн и в Афродита. Мисля че и Пикасо рекламираха такава процедура, но не съм абсолютно сигурна. Аз миналата година ходих на IPL /в Афродита/ и тогава дерматоложката ми каза, че ще ми третира и едни капилярчета около носа /аз отидох за фотоподмладяване/. След процедурата значително се бяха свили и бяха много по-малко забележими, но после не успях да отида на други процедури поради семейни ангажименти и след няколко месеца се върнаха в старото състояние.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th July 2009, 12:46
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Това означава ли,че са нелечими? Аз имам един огромен спукан капиляр на лицето и е много грозен.Не знам какво да направя за да го премахна...с лазера дали ще стане??Как мислите?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2009, 13:57
igli4kas igli4kas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: гр София
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря Патриша, от София съм. Четох разни неща в Гугъл, но нищо конкретно, исках да се допитам до хора с подобен проблем
__________________
Igli4kas
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2009, 14:36
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не мисля, че са нелечими. Всъщност с лазера се коагулират капилярчетата и по този начин се премахват. Един вид нещо като изгаряне на кръвоносното съдче, но се прави постепенно, вероятно за да не се травмира околната тъкан. Разбира се става въпрос за малко но брой такива, и то повърхностни.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2009, 08:07
igli4kas igli4kas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: гр София
Мнения: 5
По подразбиране

Влязох в сайта на Естеклиник, пише че процедурите се извършват само от дерматолози, струват между 25-50ЕU, в зависимост от зоната за лечение. Благодаря, че се отзовахте!
__________________
Igli4kas
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th July 2009, 21:27
Аватара на kremito
kremito kremito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: SOF, BG
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей, ще се радвам да напишеш отзиви за процедурата в Естеклиник, ако отидеш там. Благодаря ти
__________________
Кандидат за тунинг
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th September 2009, 00:45
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Това означава ли,че са нелечими? Аз имам един огромен спукан капиляр на лицето и е много грозен.Не знам какво да направя за да го премахна...с лазера дали ще стане??Как мислите?
Капилярна звезда. По-повърхнстни капиляри може да се третират освен с лазер, също така и Фотолъчение. Ефективност има. Тези интервенции се правят също и в реномирани (качествени-доказани) козметични салони. И то не на чак такива ...да кажем странни цени, като в ЕСТЕ.
Чакъ пък 50 евра за кап. звезда....ехеее
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th January 2010, 20:33
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

аз съм третирала успесхно капиляри по краката в Дерма Вита и още не мога да се нарадвам на резултата. Оражи се сега дикато е студено и не е слънчево. За доста големи зони платих 2 пъти по 300лв .... ама отдавна
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th January 2010, 20:35
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d_iva
аз съм третирала успесхно капиляри по краката в Дерма Вита и още не мога да се нарадвам на резултата. Прави се сега дикато е студено и не е слънчево. За доста големи зони платих 2 пъти по 300лв .... ама отдавна
Извинявам се за грешките - пиша на тъмно докато приспивам малката ....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спуканикапиляриполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.