IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th March 2007, 12:04
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jeni84
Друг е въпроса и че подуването което се получава над горната устна при мен беше нежелан ефект и основен за махането му , затова пък е идеален за покриеване на бръчиците които са между носът и устата
Чакай,чакай...на това "топче" на горната устна ли се дължи изглаждането на бръчката м/у носа и устата?Че кой ще иска да ходи с "топче",вместо с бръчки тогава?
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th March 2007, 12:08
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

За какво топче говориш аз не съм имала топчета, като ти сложат силикона леко се подува и областа между носът и устата (не във формата на топче обаче, цялостно).
Отговори с цитат
  #63  
Стар 27th March 2007, 12:24
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,да,имам предвид едно такова удебеляване в областта под носа,ако се сещаш...често става при увеличаване на устните,независимо от метода.Нямам предвид от силикона,а от дърпането на лигавицата може би...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27th March 2007, 12:37
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Ами и аз винаги съм се чудела от какво се получава и на мен това хич не ми харесва, острани приличах на прасе, иначе отпред беше добре. Аз все се надявах с времето да се махне, защото все пак силикона си беше само в основата не нагоре ако ме разбираш, но не се махна а се увеличи.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 27th March 2007, 12:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Много е неприятно това удебеляване,да.Това е,което ме възпира да си пипам устните,защото се получва,независимо от метода- и при липофилинг съм го виждала,и при силикон също....А сега,като махна силикона,това оправи ли се?
П.П.И само още нещо да те питам-къде точно ти беше поставен силикона?По контура на устната или в средата й,и само в двата края,нали?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27th March 2007, 12:50
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Ами почти, д-ра е махнал каквото е видял от силикона но със сигурност е останало тук там и устата ми не е като преди да го сложа.
И да отбележа при Бенджи наистина мнг не си личи че е слагала силикон, докато при мен преди и след си имаше видима разлика, макар че повечето хора не вярваха и си мислеха че устата ми си е естествено голяма.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 27th March 2007, 12:57
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Беше поставен в края на устата от вътрешната страна, всмисъл вкарва иглата първо от ляво към средата на устата и издърпва към края и после от дясно и издърпва в края, не знам дали ме разбра .
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27th March 2007, 15:30
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

На мен пък ми го слага по обратния начин, по контура на устната боцка в най високата част в средата и мушка иглата към външния ъгъл, после изтегля обратно. Обаче ми сложи и отдолу където се докосват двете устни в горната, така се повдигал ъгъла и не стои като тъжна, а като усмихната устна
Офф, много трудно се описва
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #69  
Стар 27th March 2007, 15:38
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Вярно мнг трудно се описва,
Аз си мисля че точно твоя вариант е по-добър и стои по естествено
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th March 2007, 17:47
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

моите устни също не са пораснали грам след поставянето на силикона.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.