IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th November 2008, 09:11
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Здравей те!Искам да ви попитам,за дължината,височината и проекцията на анатомични импланти с кубатура 395сс от новата ви серия New Siluete.Благодаря ви предварително!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th November 2008, 16:05
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Здравейте,
бих искала да попитам за Вашия продукт Artecoll - при кой лекар в София може да бъде поставен и приблизително за какъв период от време се задържа в устните? Задължително ли е да се прави тест за алергия, ако досега въобще не съм имала проява на алергии?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th November 2008, 11:38
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Камелия Петкова
Добър ден !
Искам да разбера кои салони за красота ползват вашият пилинг Melaclear BRA . И имате ли въобще такава информация ! Аз не мога да го открия
Здравейте!
В София това са "Стива Макс" - д-р Стефка Василева - 0887 540 079 или "Дерма кеър" - д-р Живана Дангова - 0898 484 950
Желаем Ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th January 2009, 17:13
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Аз съм ваша клиентка и бих искала да се възползвам от програмата за смяна на импланти ПИП. Интересувам се кои лекари работят с вас и към кого да се обърна за такъв вид процедура??
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th January 2009, 15:43
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Здравейте, на 23г. съм, не съм раждала,но гърдите ми са много отпуснати да не кажа вече почти увиснали те и преди си бяха отпуснати, но сега и от многото свалени килограми се отпуснаха още, спортувам редовно във фитнеса, но въпреки всичко не успях да "опазя" гърдите си.Много искам да си направя някаква операция на гърдите, за да изглеждат добре, искам да ви попитам освен силиконовите импланти, може ли по друг начин да моделирам гърдите си.Също така искам да знам, дали ако си сложа силиконови инпланти, може да претърпят някаква деформация при отслабване или кърмене.Благодаря Ви предварително, за отделеното внимание, ако се сетя още нещичко ще питам пак
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th January 2009, 09:37
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Здравейте, на 23г. съм, не съм раждала,но гърдите ми са много отпуснати да не кажа вече почти увиснали те и преди си бяха отпуснати, но сега и от многото свалени килограми се отпуснаха още, спортувам редовно във фитнеса, но въпреки всичко не успях да "опазя" гърдите си.Много искам да си направя някаква операция на гърдите, за да изглеждат добре, искам да ви попитам освен силиконовите импланти, може ли по друг начин да моделирам гърдите си.Също така искам да знам, дали ако си сложа силиконови инпланти, може да претърпят някаква деформация при отслабване или кърмене.Благодаря Ви предварително, за отделеното внимание, ако се сетя още нещичко ще питам пак
Здравейте!
За съжаление, възможностите за моделиране на гърдите (освен с импланти) не са никак големи. Ако обаче те се поставят подмускулно, Вие спокойно ще можете да кърмите един ден! Също така импланта не може да се деформира или спука от стискане и т.н. Ако изберете нашите импланти на PIP, получавате доживотна гаранция срещу руптура (спукване) и право на еднократна безплатна замяна в рамките на първите пет години - ако например не сте удовлетворена от размера.
Ако ни кажете от кой град сте и ако разбира се желаете, можем да Ви свържем с пластични хирурзи работещи с нас!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th January 2009, 11:09
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Аз съм ваша клиентка и бих искала да се възползвам от програмата за смяна на импланти ПИП. Интересувам се кои лекари работят с вас и към кого да се обърна за такъв вид процедура??
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th January 2009, 10:51
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Благодаря ви много за отговора, чаках го с нетърпение аз съм от Русе, честно казано незнам дали тук има добър специалист по пластична хирургия, но яко няма такъв който да работи с вашите импланти мога да отида и в друг град(Варна, Бургас) да си ги поставя, естевено когато вече съм напълно убедена де.Засега чета и се информирам, защото мисля че е много важно, да имам обща представа и вече като отида на консултация с лекар, той да ми обясни по-добре.Не се бях сетила да питам, дали е възможно първият път ако са поставени подмускулно имлантите, може при следваща корекция или подмяна да се поставят надмускулно?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th February 2009, 13:15
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Благодаря ви много за отговора, чаках го с нетърпение аз съм от Русе, честно казано незнам дали тук има добър специалист по пластична хирургия, но яко няма такъв който да работи с вашите импланти мога да отида и в друг град(Варна, Бургас) да си ги поставя, естевено когато вече съм напълно убедена де.Засега чета и се информирам, защото мисля че е много важно, да имам обща представа и вече като отида на консултация с лекар, той да ми обясни по-добре.Не се бях сетила да питам, дали е възможно първият път ако са поставени подмускулно имлантите, може при следваща корекция или подмяна да се поставят надмускулно?
Здравейте!
В Русе работим с д-р Станимир Георгиев и Ви препоръчваме да се обърнете към него! Можете да го откриете в МБАЛ, 8 ет - пластична хирургия, 0898 564323. Той може да Ви каже и как е подходящо да се поставят имплантите при Вас!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th April 2009, 11:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Здравейте,
Интересува ме има ли разлика между цената на имплант на PIP от 470 сс и 510 сс, тъй като някои импланти над 500 сс при други фирми се водят "поръчкови" и са съответно на по-висока цена...?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросивсякаквикъмMedicals
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.