IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th February 2008, 17:53
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране С времето нослето след операция се променя много

Надявам се да помогна на хора които минават по моя път. Хора с операции на нослета. Аз съм била с 2 досега. Едната само грабче но цели 2 часа пред студенти без аз да знам за присъствието им. Както и да . Преди 2 г. и 5 месеца втора при Сердев. Незнам какво ми бе направил за 15мин но ме осакати за цели две години а сега просто хрущялите ми се оказаха много напористи и силни както им викат и почнаха да спускат грозния и немислим за моето лице връх. Бях като зурличка и имах оттоци през всичките 24 месеца а и досега от време на време имам.
Целта ми тук е да кажа на хората да не бързат да се оперират повторно а да бъдат търпеливи за да не допуснат втора грешка в некадърни ръце.Майка ми ме гледа и вика че камбата ми е увиснала както преди при условие че ми е скъсен и липсва част от хрущяла който държи ноздрите нагоре.Радвам се че не послушах нито един хирург. Предлагаха ми донаждане на материал, намаляване , чупене , стесняване и дори вадене на септум изпод 4ерепа . Носът явно влиза доста навътре.Еми това е Успех . Да не забравя да кажа че тези нескопосани операции преобръщат живота на човека . Моят бе на 360 градуса без изход .
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th February 2008, 18:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

mays, втората ти пластика си случила на хирург, няма що!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th February 2008, 20:32
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: С времето нослето след операция се променя много

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Надявам се да помогна на хора които минават по моя път. Хора с операции на нослета. Аз съм била с 2 досега. Едната само грабче но цели 2 часа пред студенти без аз да знам за присъствието им. Както и да . Преди 2 г. и 5 месеца втора при Сердев. Незнам какво ми бе направил за 15мин но ме осакати за цели две години а сега просто хрущялите ми се оказаха много напористи и силни както им викат и почнаха да спускат грозния и немислим за моето лице връх. Бях като зурличка и имах оттоци през всичките 24 месеца а и досега от време на време имам.
Целта ми тук е да кажа на хората да не бързат да се оперират повторно а да бъдат търпеливи за да не допуснат втора грешка в некадърни ръце.Майка ми ме гледа и вика че камбата ми е увиснала както преди при условие че ми е скъсен и липсва част от хрущяла който държи ноздрите нагоре.Радвам се че не послушах нито един хирург. Предлагаха ми донаждане на материал, намаляване , чупене , стесняване и дори вадене на септум изпод 4ерепа . Носът явно влиза доста навътре.Еми това е Успех . Да не забравя да кажа че тези нескопосани операции преобръщат живота на човека . Моят бе на 360 градуса без изход .
много съжалявам,че ти се е случило подобно нещо,това е ужасно,сега как си?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th February 2008, 21:09
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Не беше ли чувала за тоя идиот Сердев бе мила ?Ужас сега какво обмисляш ли друга операция ,то сигурно вече те е страх ужасно ,но винаги има изход няма да се отчайваш !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2008, 10:21
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

и аз след като прочетох за тези небивалици,съм решила да стана по-търпелива,з-то се вижда как можеш да навредиш на себе си с "помоща" на някое "светило" ако вземеш прибързано решение.....една моя позната се е оперирала точно преди година,но едва през последните 2 месеца си чувства носа нейн и разликата през последните месеци е огромна,така,че явно при всеки е различен периода на получаване на крайната форма
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th February 2008, 10:46
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране dd

За Сердев бях чула преди години и като се върнах в БГ отидох на консултация при него с брат ми и случайно една силистренка си правеше веждите а щерка й повдигане с метода на конците някой части на тялото. И те казаха че тук и само тук бил най добрият. И брат ми ми каза май няма нужда да ходим на друго място. Наивно и пребързано без да поровя и прочета как се реже и откъде.
2 години се променя носа ми и не спира, незнам вече кога е момента да ида само връхче да намалят с милиметър. Но мисълта ми е да дам кураж и съвет от опита и страданието ми че НЕ бива да бързат и да вярват на докторите че трябва да се пипа еди къде си а да изтърпят ако се наложи година ..а аз дори 2 . Инах нужда от имплант на 2 места за запалване от по 2см и от1см на върха и по самата дължина но отстрани. Странно носните прегради и хрущяли се придвижиха сами и запълниха дългите улеи които Сердев ми причини. Беше като ски писта ..просто трагедия и за мен нормалния живот и общуването с хора беше останало в миналото. Блгодарна съм на Господ че направи това чудо и ми помогна !!Не ходете при Сердев МОЛЯ ВИ мили момичета които искате да си правите нослета.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: времетонослетоследоперациясепроменямного
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.