IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 10th November 2007, 18:57
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А да сте чули някоя популярна жена да се хвали с това, че си сложила силиконови импланти, направила липосукция, уголемила устните или направила лифтинг? Ще бъде наплюта повече, отколкото ако е хваната в лъжа Така че реакцията на Мария е напълно естествена.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 10th November 2007, 23:17
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Ще се включа, тъй като имам опит в тази насока... т.е - силикон в устните. Значи, чета тук се е заформил огромен спор дали временен филър или силикон. Въпрос на личен избор! Не може да се каже, не ми харесват устните правени със силикон - Защо? Всичко зависи от формата на вашите устни, големината, и контура. В никакъв случай, това не зависи от материала. Виждала съм устни, целите като на мехурчета от временен филър и обърнати като на пате!
Така, че спора е абсолютно излишен. Аз съм от 5 г със силикон и Мена нямам миграция, а няма и да имам. Няма до сега някой с мигрирал силикон, не говоря за силиконов гел.
И още нещо аз съм на годините, на които според вас би изглеждало вулгарно ... не мисля! И Анжелина Джоли и Цеца/фолк певицата/ не са първа младост, за мен са едни от жените с най-секси визия, не виждам нищо вулгарно, и ще си бъдат секси и на 50!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #343  
Стар 11th November 2007, 00:09
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Mo, ти си едно красиво изключение и се радвам, че е така!
Знаеш колко те харесвам, като външност и колко те ценя като един прекрасен човек!
Но това, уви, не променя мнението ми относно директното инжектиране на силиконово олио за увеличаване на устни и попълване на бръчки.
Разбира се всеки прави своя личен свободен избор, и нека преди това да има достатъчно информация относно процедурата и продукта.
Отново казвам, че забраната му не е случайна, и ако някой реши да се подложи на това, то нека да е осъзнато, а не да е плод на сляпо доверие.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 11th November 2007, 00:31
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Да така е, трябва всеки добре да обмисли, преди да реши какво да постави в устните си, тялото си и т.н. И пак казвам - няма еднакви устни, всичко е строго индивидуално! Това, че на някоя са хубави и станали добре, не значи, че ще станат същите!
Аз незная да има забрана за силикон, имам приятелка с силикон в скулите, вече 7 г и е много добре, сестра ми има в тези около носа и там няма проблеми. Зная, че няма лиценз, за поставяне на силикон, а за забрана не зная.
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #345  
Стар 11th November 2007, 00:56
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Да, Мо, инжектируемият силикон не е одобрен за козметични процедури, каквито са попълване на устни, бръчки...
В България ИАЛ (Изпълнителна агенция по лекарствата), в САЩ FDA( Агенция по храните и лекарставата), в Западна Европа съответните административни органи, обявяват използването и рекламирането на неодобрени продукти за незаконно.
След като те не са разрешени за употреба, техният внос, приложение и употреба следва да се считат за незаконосъобразни.
Отговори с цитат
  #346  
Стар 11th November 2007, 09:09
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: (No subject)

Krista виждала ли си устни след оперативно уголемяване ?И ако да, дай инфо плс..!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #347  
Стар 11th November 2007, 11:24
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Re: (No subject)

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Krista виждала ли си устни след оперативно уголемяване ?И ако да, дай инфо плс..!!!
Ние с теб ще се побъркаме да се лутаме между оперативно уголемяване и липофилинг, обаче...
Отговори с цитат
  #348  
Стар 11th November 2007, 11:44
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

хахаха да ,ужас ..но сега се двоумя и за липофилинг ,оказа се че и той си има риск ,ако си получила последното ми писмо до теб ето за всички инфо от др сайт за липофилинга и по точно едно изказване на д-рТепавичарова:
При липофилинг се резорбират около 80%,а останалите 20 се превръщали в съединителна тъкан,което можело да доведе до придърпвания след известно време .И като по-безопасен начин препоръчва хиалуроновата киселина.А четох и още нещо странно-взимал се мускул от челото и се имплантирал в устните Какво мислите?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #349  
Стар 11th November 2007, 14:44
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране Re: (No subject)

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Krista виждала ли си устни след оперативно уголемяване ?И ако да, дай инфо плс..!!!
Охх, не съм и това е голямата дилема...всъщност май се оказва, че нямама достатъчно информация за тази операция, а съм на крачка да я направя....На сайта на И.Стоянов в галерията има едно момиче, което според мен е с такава операция, но не съм сигурна....
Отговори с цитат
  #350  
Стар 11th November 2007, 15:36
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране Re: .....

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
хахаха да ,ужас ..но сега се двоумя и за липофилинг ,оказа се че и той си има риск ,ако си получила последното ми писмо до теб ето за всички инфо от др сайт за липофилинга и по точно едно изказване на д-рТепавичарова:
При липофилинг се резорбират около 80%,а останалите 20 се превръщали в съединителна тъкан,което можело да доведе до придърпвания след известно време .И като по-безопасен начин препоръчва хиалуроновата киселина.А четох и още нещо странно-взимал се мускул от челото и се имплантирал в устните Какво мислите?
Не, не мисля, че това е така Ама кой знае...

Ще поживеем, ще видим. Аз като съм се хванала на хорото, ще го изиграя до край, пък ако нещо не стане както трябва, ще се пробвам и с оперативно уголемяване, но за сега сякаш съм по-скепчино настроена за него

Днес си гледах снимки преди и една на устните ми от вчера..Ми какво да ви кажа. Разлика има и то видима. Не е като в началото(бяха страхотни тогава, но беше ясно, че няма да си останат такива), но определено не са и в изходна позиция. Това до някъде ме окуражава да пробвам пак.

Иначе има известна асиметрия, но те и по принцип си бяха леко криви Надявам се с втората процедура, да се изравнят
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:02.