IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th December 2007, 19:51
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

майтап няма. ДА НЯМА БЛОНДИНКА ЕМОТИКОНА. Срам и позор. :р
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th December 2007, 19:52
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И аз мисля,че мъжете изпитват някакво страхопочитание от красиви жени и не смеят даже да ги заговорят.Мислят ги за надути и самонадеяни патици с прекалено високо самочувствие.Но не е така.В повечето случаи,това е маска,един вид защитна реакция срещу по-напористите мъже.И има резултат
Много добре казано!
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th December 2007, 10:38
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adyonas
... познавам хора, които не позволяват да бъдат управлявани от парите.
Може,но само докато парите не станат достатъчно!"Едрата банкова сметка е единствената устойчива единица в този толкова неустойчив свят."Б.Райнов
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th December 2007, 12:59
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Ежедневно облекло в България нищо не означава! На кафе се ходи с дрехи и грим за дискотека, ей това като се промени, "натокана" мацка ще има друго значение
е пак е по-добре от германците с къси шорти, широки тениски и спортни сандалки а ла маратонка...
Като говорим за сандалки да не абравяме Чорапките!!!
Колкото до наточените мадами - мисля, че "културата" в последните години просто стана такава, че голям процент от мадамите се появяват сутрин в 8 като излезли от стриптийз бар.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th December 2007, 13:30
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Уфф те повечето милите са лишени от всякакъв вкус ,пълен кич и цигания ..Абе наточена мацка в истинския смисъл на думата а не коледна елха е трудно да види човек ..Виждала съм какви ли не селски изпълнения влязла в бутика купила си най скъпото ,а то изобщо не е за нея корема и виси ,дупето пристига 15мин след нея но тя го е описала възможно най добре и подобни или пък разни съчетания на дрехи дето все едно излиза някоя циганка от Бургаския квартал "Акациите" или се е обличала на тъмно..Стилно облечени жени се виждат все по рядко..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th December 2007, 15:49
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране Re: 5

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
..Стилно облечени жени се виждат все по рядко..
съгласна съм напълно!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th December 2007, 21:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Зависи кой как разбира понятието "стилно облечена жена".За някои това е гол пъп,супер къса пола и огрмно деколте,а за- други елегантни дрехи,подчертаващи фигурата и показващи точно толкова колкото е необходимо.И които леко загатват какво точно се крие под тях. Аз лично съм за втория тип-елегантност и стил от обеците до обувките.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th December 2007, 22:29
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 4

Под стилно разбирам ,първо дрехата да подчертава хубавите части на тялото и да скрива недостатъците(ако има такива)да не е сложила всички бижута който има в тях (особено ако са златни)а просто бижу което да е допълнение към тоалета без да се натрапва на очи..Грима да подчертава чертите на лицето а не да ги изостря и загрубява.Косата да не е тупирана като все едно кокошки са ровили в нея ,а да е подредена и съобразена с тоалета ...И най вече всичко да е съобразено с възраста ,кое време на деня е и за къде сме тръгнали..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #59  
Стар 9th January 2008, 15:48
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Аз пък харесвам - "наточените мацки" Не харесвам измити мутри, облечени на бързо с каквото им попадне на пръв поглед, с един ластик на косата и вън - че е ден и трябва да съм неглеже!
Сори, ама за мен жената е създадена да ни прави живота красив и да ни радва окото! Аз никога не излизам 5 за 6, ей така набързо, по анцунг, или раздърпана коса!
Не харесвам и прекалените кипри - коланче, обички, дрънкулки - цирк!
Всичко според мен е строго индивидуално, няма точно определение, всеки има собствен стил, и според мен за това, няма мода, няма и години, важното е да го имаш! Аз много се радвам, че жените в България се стремят дори и през деня да изглеждат добре! Похвално е!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #60  
Стар 9th January 2008, 16:17
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
Аз пък харесвам - "наточените мацки" Не харесвам измити мутри, облечени на бързо с каквото им попадне на пръв поглед, с един ластик на косата и вън - че е ден и трябва да съм неглеже!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotНаточенимацкиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:52.