IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1471  
Стар 9th January 2008, 17:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не го приемайте буквално!Такава е приказката,защото когато една жена е хубава ,другите жени обикн. не я "обичат",ако ме разбирате какво искам да кажа.Аз като видя готина мацка на улицата или по TV , винаги бутам мъжлето да види ,но това си е до характер.Ако съм комплексарка едвали ще го задърпам.А Гуен е СУПЕР МАЦКА и довечера ще я покажа на мъжлето,само да не ги маха поне днес-снимките .Само незнам ,защо говореше за себе си като за 50 годишна.Тя е РАЗКОШНА млада жена
  #1472  
Стар 9th January 2008, 17:31
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Да, аз също не мисля, че трябва да ги маха! Така дава стимул на много жени да изглеждат добре и да се подържат! Напълно покрива представите ми за хубава жена, която освен това умее да запази красотата си, въпреки забързаното ежедневие и натоварения семеен живот.
  #1473  
Стар 9th January 2008, 17:31
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Гуен,страхотна си.
__________________
http://www.help-eli.org/
  #1474  
Стар 9th January 2008, 17:34
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Не го приемайте буквално!Такава е приказката,защото когато една жена е хубава ,другите жени обикн. не я "обичат",ако ме разбирате какво искам да кажа.Аз като видя готина мацка на улицата или по TV , винаги бутам мъжлето да види ,но това си е до характер.Ако съм комплексарка едвали ще го задърпам.А Гуен е СУПЕР МАЦКА и довечера ще я покажа на мъжлето,само да не ги маха поне днес-снимките .Само незнам ,защо говореше за себе си като за 50 годишна.Тя е РАЗКОШНА млада жена
то товa си е до човек, хaрaктер, мaнтaлитет и възпитaние.
никогa не съм твърдялa, че съм кой знaе кaкво нa външен вид, но товa не ми пречи искрено дa се рaдвaм нa жени, изглеждaщи добре.
и все пaк според мен е по-вaжно излъчвaнето, имa не толковa крaсиви хорa, които имaт чaр и добро излъчвaне.
в крaйнa сметкa не можем всички дa сме мaнекени , вaжното е винaги дaценим крaсивото около нaс
  #1475  
Стар 9th January 2008, 17:38
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Гуен, супер си! Можеш само да се гордееш с възрастта си и с това как изглеждаш!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
  #1476  
Стар 9th January 2008, 17:46
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не е хубаво човек да е себелюбив!По добре до се възприемаш като симпатяга,отколкото за МИС или МИСТЪР СВЯТ.
  #1477  
Стар 9th January 2008, 17:54
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Не е хубаво човек да е себелюбив!По добре до се възприемаш като симпатяга,отколкото за МИС или МИСТЪР СВЯТ.
Много добре казано! Добре е човек да има реална преценка за себе си, а не да се подценява или надценява. Пък и като приемаш себе си като нещо средно много по-трудно могат да ти повлияят хорските оценки.
  #1478  
Стар 9th January 2008, 17:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ледено сърце е напълно права
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #1479  
Стар 9th January 2008, 18:31
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Много ми е интересно сега mafia какво ще каже
Ей го пак лепенката изръси нещо (опитах се да го кажа по културен начин ) Защо трябва да кажа нещо...после викаш, омълчал съм се...ти ако беше кво щеше да кажеш

А сега на gwendoline , както предполагам си забелязала не съм ласкател и подмазвач, затова ще ти кажа какво мисля по въпроса

За майка, не ми ставаш от гледна точка на годините...освен ако не си ме раждала на 12 За визията, не си грозна имаш хубави черти, но начина ти на живот си е казал думата Всички сега ще ме нападнат, но 35г. ако за теб значи "стар" , значи само се чувстваш такава, но като възраст 35 години не е стра Аз си мислях че нещо ще ми боднеш 45 и нагоре

Попринцип съм още по-голям критик...но не съм тук за да критикувам, затова ще си затрая
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
  #1480  
Стар 9th January 2008, 19:43
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
За визията, не си грозна имаш хубави черти, но начина ти на живот си е казал думата
Сори, че се намесвам, защото това май е личен диалог между вас двамата, но тъй като не го водите на лични, Мафия не се чуди, че има повечко мнения.
Не виждам, кое точно смяташ, че си е казало думата, от начина и на живот. Ти колко жени на 35 познаваш?
И аз не съм от лъскателите, по скоро съм критична, но според мен, годините въобще не са си казали думата при Гуендолин
__________________
too much, is not enough
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дасевидим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.