IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 10th January 2008, 13:52
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Да ,да така е и аз много се смея като ми се случат подобни ситуации ,даже го разправям на всички познати и май аз най много си се смея
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #72  
Стар 10th January 2008, 17:43
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

хахахахахаха поне да знам,че не само аз съм такъв карък....... тва лято......наконтила съм се аз.....излизам в някакво перфектно настроение......имах хубав ден и докато седя като 5 стотачки на цяло и чакам транвай 22..........изведнъж усещам как нещо ми пада на главата.....стича се по бретона и лицето ми......и после гледайте как 5 часа се опитвам да изчистя едно пилешко лайно от окото си
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #73  
Стар 10th January 2008, 17:49
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз на момента много се панирам, но после докато вървя си се смея. Това лято се бях нагласила с една много къса пола и тъкмо минавам покрай най-оживения булевард и задуха вятър полата се дигна абсолютно цялата и от един ров някакви цигани започнаха да ми подвикнат едва ги изтърпях докато отмина. А наскоро най-шокиращото нещо, което ми се случи: реших аз да разходя новите обувки на токчета и се нагласям както му е реда, обувам ги и тях и по пътя надолу (аз съм в блок) си мисля "Ехе, засега са учудващо удобни... " при което още на първата стълба се спъвам и правя кълбо по цялото стълбище. Имаше някакви хората на пейката, но никой не ме видя (и по-добре) , отидох до на майка работата и си почистих кръвта, след което си продължих по пътя, но през цялото време в маршрутката си се смеех самичка и хората странно ме наблюдаваха.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th January 2008, 18:03
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Ау,това с вятъра е някакъв малък кошмар!Лятото имах такава случка,включваща къса пола и вятър плюс абсолютно прозрачно бельо отдолу...полата ми се вдигна все едно имаше вентилатор отдолу и то точно когато се разминавах с някакъв младеж Аз умрях от срам,но ми се стори,че той се изчерви повече и от мен....
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #75  
Стар 10th January 2008, 18:06
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е, на мен с тая пола много често ми се случваше и бях свикнала само казвах: "Опа..." и почвах да се хиля, но тея строители не прощават. Добре, че сега е студено и не висят по цял ден да подвикват и засрамват младите момичета като мен.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 10th January 2008, 18:54
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Не държа да съм с грим и прическа,за да отида до магазина за хляб или да разходя кучето,не съм чак толкова префърцунена(макар,че и аз имам своите моменти )Но също така не изваждам скъпия сервиз от фин порцелан само когато имам гости.С други думи..Не ми е нужен повод,за да облека дадена дреха.Ако имам настроение за нея,просто го правя.Това не означава,че ще ме видите на работното място с ултра къса пола,но..Като цяло си позволявам да бъда "неподходяща" от време на време,ако не за друго,поне за да доставя удоволствие на самата себе си.wink:
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th January 2008, 19:03
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

По повод падането - падналата жена си е паднала жена, независимо дали е с маратонки или с ток 12 см. Аз редовно съм с ужулени колене, не са ми правили прощапулник и си падам, но не съм забелязала да ме гледат злобно и да се кефат. Винаги има желаещи да ме дигнат, понякой път не веднага особено ако е лъснал някой бедър или пък нещо друго
Но да не изместваме темата, винаги ще има хора, които не харесват единия или другия тип ... но аз лично си плащам цената и искам да съм различна
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
  #78  
Стар 12th January 2008, 04:29
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
никой не заслужава подигравки , ако изпадне в такава конфузна ситуация.Все пак трябва да си представим ние , ако сме на нейното място-дали би ни било приятно така да реагират околните.
Не мисля че има нещо лошо в това да се засмееш благородно в дадена ситуация било то на себе си или на хората около теб .Всеки е падал .Даже последния път един дядо ме видя и се захихика ,първо му теглих една... ма после си викам,този дядо кой знае откога ли не се е смял.Но много хора са темерути и незабелязват околните .Ходят като кон с капаци намръщени все едно цял свят им е крив.За мен това е по лошо от това да се смееш за нещо,каквото и да било.Това дето казват народа е оцелял -щото се е смял е вярно.
За "натокани мацки" не се имам за такава не ми допада думата не защото не се обличам добре ,а защото мнението ми за такива с тва определение не е добро Всички се опитваме ,поне повечето жени да изглеждаме добре и да се харесваме на близките ни хора.Думата "натокан" за която аз се сещам най-много е дрехите ти да не отговарят на твоя начин на живот и на възможностите ти. Аз мога да кажа за една позната работи само за парцалите си .Всеки месец си купува маркови дрехи ,ама и те колко маркови,че как се правят в Б-я е друга тема.Не си е взела висшето няма собствен апартамент,живее под наем няма кола,ходи с таксита,на кой какво доказва с тази показност досега да си е купила с дрехите си поне апартамент или да ги е вложила в бизнес,ама никой не я забелязва защото хората никък не ги интересува дали си добре облечен или най облечен и на кой се правиш различен,неразличен защото имаше и надменно поведение към жените явно зарад дрехите нали в мислитеи в поведението си се отличава от останалите...,хм и добре натокана мъжете зяпат и туй ,останала си е с това зяпане ,защото по манията и за дрехи и козметика престана да се развива и попада само на простаци щото може да не си толкова натокан и близо до звездите, и да успееш в нещо много повече с твой си качества ако ги имаш ама защото се надява че ще срещне някой свестен льольо с кинти затова,ма те много не останаха вече и такива.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 12th January 2008, 12:29
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

mallvina, сега като чета за тази твоя позната се сетих за една моя, която живее само с баба си и дядо си в момента, защото тяхните не са тук, та тя живее в пълна мизерия (с извинение за изказа...), но постоянно кара баба си да взима заеми от съседите, за да си купува нови дрехи и то все скъпи. Вярно, че на всеки му се иска, но когато не може сама да си ги позволи, а и хората, които се грижат за нея не могат трябва да се ограничи малко мисля. И така тя го прави това с цел хората около нея да виждат колко скъпо е издокарана и да може да е в една компания с някви разлигавени богаташчета. Според мен е глупаво да се създава такава фалшива представа и после да се чуди от къде да намира пари, за да подържа тоя си имидж.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 12th January 2008, 12:41
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Така е, Mallvina, и аз съм падала и сама съм се смяла ,и после продължавам си по пътя и пак ме напушва на смях като се сетя .Но сама виждаш как си реагирала първосигнално, когато дядото се е засмял, не е приятно.Както и да е приключваме темата с паданетата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotНаточенимацкиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.