IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 18th September 2008, 22:01
unstoppable12321 unstoppable12321 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране

добре де аз така и не разбрах като свършат всички процедури после след колко време косъмчетата пак ще пораснат
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th September 2008, 18:24
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

На мен жената ми каза, че преди 7 год. си е правила лазерна и все още не са й пораснали. Но не съм много сигурн в това и си мисля, че след 3-4 год. ще се появят отново.... И толкова да издържат - пак ще е добре.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th September 2008, 15:41
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Моля Ви помогнете ми ! Имам проблем с мъхчетата на лицето - много ме притесняват. Искам да си направя лазерна епилация , но се чудя дали ще се получи тъй като тези косъмчета са много финни и светли .
Ако някоя от вас има опит - МОЛЯ да сподели !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th October 2008, 13:34
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Не си прави нищо на лицето, ако космите са мъхести и светли , защото след това ще израстнат тъмни и дебели косми.Съветвам те ако светлият мъх е много засилен да си направиш електо епилация с игла.
Иди в Борекс и там най-правилно ще те ориентират.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th May 2009, 14:38
Аватара на NATTI
NATTI NATTI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Аз преминах през 2 салона първите 2 процедури и честно казано си ме болеше, по скоро щипеше ама много и накрая си взех машина за лазерна епилация вкъщи на RIO и от нея съм бая по-доволна- никакъв дискомфорт а пък и излиза с пъти по евтино, е вярно става по бавничко но човек се епилира съвсем сам и то когато си поиска.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th June 2009, 22:07
Olitta Olitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Да споделя- престраших се и аз да ходя на лазерна епилация, след като четох бая за нея и кой в София извършва добра и качествена услуга и т.н. Попаднах тук в тялотобг на статията за истинската лазерна епилация и там намерих студио Версус. Нямало нищо страшно! Консултираха ме, тестваха ме и тогава направих триъгълника и мишниците. За 10 мин бях готова, което ме учуди! на 6тия ден започнаха да падат, сега е 10ти ден и вече никакви ги няма. Имат промоционални пакетни цени на доста зони
Надявам се, че съм била на някого полезна.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 30th June 2009, 14:06
femina82 femina82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 21
По подразбиране ре

немога да поварвям,че с този уред за домащна епилация работи,една приятелка си купи такъв и аз го пробвах още преди няколко месеца и нямам абсолютно никакъв ефект,тя продължи и също не е доволна,дамо си даде парите на вятъра.
аз решех да продвам в студио и съм адски доволна имам вече по две процедури на мишници и триъгълник ефекта е страхотен!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 30th June 2009, 14:41
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Горещо ви препоръчвам лазерна епилация на триъгълника.Аз от три месеца нямам нищо там след епилация с Лайт Шиър наречен още Златния стандарт за премахване на нежелано окосмяване.За да не прозвучи като реклама не искам да ви кажа къде си направих процедурата, но съм много доволна.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th June 2009, 15:44
femina82 femina82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 21
По подразбиране ре

разкажи повече за Лайт Шиър в кой град си правила
Отговори с цитат
  #50  
Стар 2nd July 2009, 17:12
Аватара на NATTI
NATTI NATTI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 20
По подразбиране

ами не знам за твоята приятелка колко и как го е ползвала обаче аз съм все по доволна от него, космите на подмишниците ми почти изчезнаха. усетих го много добре още след първата процедура. обръснах ги и след това ги минах с домашния лазер, обикновенно след бръснене на следващия ден още започва да ме боцкат излизащите косми и до седмица обикновенно са израстнали а след тази процедура изобщо не боцкаха - това ме води на мисълта че явно още първата процедура силно им е повлияла.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛАЗЕРНАЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.