IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 20th June 2014, 08:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Не знам обаче ти как се осмеляваш да препоръчваш този или онзи при условие, че всичките ти постове се базират на това чул, прочел и пр. Дори не си ходил на консултации!

Има огромна разлика от обикновен драскач и човек примерно, като Keery, чиято полза за форума е огромна !!!
Eee, доста грубо от твоя страна, не мислиш ли!?

"Драскача" както го нарече отделя от личното си време, за да помогне на момичетата с фотошоп, който е безупричен, изчел е толкова за ринопластиката, колкото ти сигурно даже не можеш да се замислиш че е възможно.
Смешно е да правиш изказвания от рода на това, че една консултация може да те "светне" в проблема.
Няма да изпадам в подробности, но само виж какво е писала една от нас в другата тема и друг път се замисли като тръгнеш да нападаш и обиждаш

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...13269&page=181

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
ПуфПаф, ще те послушам. Само да се видя.
Да знаеш, че това, което ми каза покрай фотошопа, същото ми го каза и Дилбер. Т.е. мисля, че познанията и коментарите са ти на експертно ниво.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 20th June 2014, 15:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не може да се говори, че съм голям разбирач, има много по знаещи от мен писали във форума, повечето вече не пишат, след като са си оправили носовете и някои от тях с по 3-4 операции ! Аз съм наясно със сантиментите, които повечето жени изпитвам към хирурга, който им е оправил носа и с това им е променил и живота към по добро. За това въобще не съм изненадан, когато видя някой как върло защитава хирургът който ги е оперирал.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 21st June 2014, 01:37
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Не знам просто, думи нямам, а и не ми трябват ))) такъв феномен-самороден експерт, изключителен капацитет...що не вземе да почнете да се оперирате при него?!

Пуфф-Паффф, не ми отговаряй, моля, задръстил си де що може форума с философските си писания, никой не ги чете, не искам да ставам повод за безмозъчни спорове/спамове и наддумвания!

Жалко, че няма модератори да ревизират, безкрайните и повтарящи се "съждения"!!!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 21st June 2014, 12:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Леле, леле...а сигурно си млада
жалко е, че си така злобна.
Това чувство е пагубно, не се съсипвай.
Разбрахме, че ти липсва време, както и на повечето, но намери такова да попрочетеш тези усещания и какво могат да ти причинят.

Успех
Отговори с цитат
  #505  
Стар 28th June 2014, 17:19
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #506  
Стар 29th June 2014, 00:49
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е
Единствено той би могъл да ти отговори, дали би се наел с твоя връх. Виждала съм всякакви негови връхчета - от фини до не чак толкова, сега може да е задобрял повече, впечатленията са ми от преди 2-3г.
При мен беше работил и по върха, направи това, което поисках, но може изискванията да са ми били занижени
Предполагам си изчела всички теми и имаш представа какви са отзивите по света и у нас. Има хора окепезени у нас поправени в чужбина, у нас не знам някой да се е похвалил с 90-100% доволен резултат след 2 и n на брой ринопластики!
Мненията на кери, нелс и още няколко момичета са много полезни, ако не си ги прочела издири и прочети! За съжаление темите са пълни с огромно количество спам и си трябва доста четене, за да отсееш важното!
И един скромен съвет -не се доверявай на мненията от хора, които не са писали от собствен опит!

Последно редактирано от klarisina : 29th June 2014 на 00:51
Отговори с цитат
  #507  
Стар 29th June 2014, 08:40
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

klarisina , Мерси много !

Питам предварително дали има практиката да оперира само връх на носа , без цялостното трошене и моделиране , защото честно казано просто вече не ми се иска да издевателствам над носа си и да давам пари за поредната операция , която може да завърши безрезултатно , а и защото ще има да си почакам докато се доредя до консултация ... пък за операция да не говорим
и искам да знам заслужава ли си чакането или да мисля алтернативи . Срам не срам , започнала съм да виждам само до върха на носа си и е дразнеща загуба на време да се въртя около огледалото !
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #508  
Стар 5th July 2014, 06:30
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да, прати ми на Лс да видя какво е направил.
Аз съм гледала доста носове направени при него, из между тях доста хубави, даже чудесни и някой, които естетически не са добри.
Но не съм виждала чак обезобразяване.
Остави си майл и ще получиш снимки за да видиш какво е "натворил" касапина
Отговори с цитат
  #509  
Стар 5th July 2014, 06:44
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

За да внеса малко яснота относно резултата на Нели след Джамбазов, ще кажа че Пуф Паф правилно е разбрал колко "доволна" беше тя. Тя имаше проблем със страничните хрущяли, което той беше оправил. Но за сметка на това върхът и бе развален с увиснала колумела - много характерен за касапина почерк и имаше изражение на "angry man". Така че да , тя не беше доволна от върха и гърба на носа след намесата му и потърси ревизия при Дилбер.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 6th July 2014, 14:14
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

По долу цитирам какво е писала Нелка на стр.177 от тема ІІІ за Джамбазов:
"Първоначално написано от Josefinka :
Нелс видях твоите снимки и незнам защо не ти е изтънил върха още ......
Нелка: И аз това се чудя.
Не искам да те разубеждавам - Джамбазов е страхотен специалист, екипът му също. Аз не съжелавам, че се оперирах при него, със сигърност е по-добре носът ми. Но не е това, което искам. Казвала съм тук, че ми е писнало от ринопластики, и за това съм леко негативно настроена.
Успех! "
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.