IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th February 2011, 19:02
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Също така от жен-шен,червено вино и коприва.Надявам се все нещо да ти допадне
Червеното вино ми действа доста ободряващо в интерес на истината. Говоря за 1 чаша, не повече. Но нямам право да пия алкохол на работа Айряна също е много добра идея, но с българско кисело мляко, а не някакъв гаден йогурт който няма нищо общо...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th February 2011, 19:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пия зелен чай с изтискан лимон вътре,очите ми изкачат
Адски убодряващо е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th February 2011, 22:14
kiara_80 kiara_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Пиех по 1-2 кафета на ден, докато два пъти ми се случи след сутришното кафе, да направя пулс 150 и кръвно 150/90, при нормални за мен стойности до 110/70. Известно време пробвах без всякакъв кофеин, но се чувствах много отпаднала. От скоро пия зелен чай с жасмин и един друг с мента, страшно ме ободрява и тонизира.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th February 2011, 22:24
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Зеления чай е мнооооого полезен,не случайно китайците го пият с литри,дори се правят гадания с подреждането на листенцата в чашата.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th February 2011, 23:43
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Аз кафе пия само по една чаша и то сутрин преди 10 часа. Пия го не че толкова имам нужда, ами по навик, а и ми помага да се събудя сутрин. От 2 дена съм спряла кафето пак и правя опити да не пия, въпреки че не ми е трудно да не пия, по-скоро е навик. При мен Oтказа от кафе е продиктуван от това, че сега правя втора серия избелване на зъбите. След първото избелване преди няколко месеца от пиенето на кафе и червено вино зъбите ми много бързо пак потъмняха. Сега минавам от кафе на чай и от червено вино на бира
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th February 2011, 06:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Зеления чай е мнооооого полезен,не случайно китайците го пият с литри,дори се правят гадания с подреждането на листенцата в чашата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th February 2011, 13:31
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Аз кафе пия само по една чаша и то сутрин преди 10 часа. Пия го не че толкова имам нужда, ами по навик, а и ми помага да се събудя сутрин. От 2 дена съм спряла кафето пак и правя опити да не пия, въпреки че не ми е трудно да не пия, по-скоро е навик. При мен Oтказа от кафе е продиктуван от това, че сега правя втора серия избелване на зъбите. След първото избелване преди няколко месеца от пиенето на кафе и червено вино зъбите ми много бързо пак потъмняха. Сега минавам от кафе на чай и от червено вино на бира
защо напълно отричате кафето? то има и много положителни качества, просто не трябва да се прекалява, както с всичко
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th February 2011, 13:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Всичко дотук добре казано за зеления чай.Но аз съм чувала че действа разхлабващо.Има ли нещо вярно или е индивидуално?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th February 2011, 13:45
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

На мен зеления чай в началото ми действаше разхлабващо, но вече не. Явно е до навик. Всяка сутрин пия зелен чай с мед на гладно. А кафе попринцип не пия, но напоследък започнах по една чаша мляко с мед + нес и канела
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th February 2011, 13:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Всичко дотук добре казано за зеления чай.Но аз съм чувала че действа разхлабващо.Има ли нещо вярно или е индивидуално?
Не е вярно ....Май има специален зелен чай който е за "запечени" , а другият не действа по този начин

Аз днес замених обедното кафе с зелен чай ...След малко ще си направя още един
Следващия път мисля да си взема миксирана кутийка, в която има с аромат на мента и жасмин , а не само лимон
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кафе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.