IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th May 2007, 12:45
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

mystic_baby ами аз сега съм на нисковъглехидратна диета и поемам 60% мазнини 30% белтъци и 10% въглехидрати и ще започвам с фитнеса ам мазнините , които приемам са от млечни продукти :кашкавал , сметана -заквасена , ям пилешко и т.н. това дали ще е проблем? а впрочем никакви сладки неща и хлебни изделия не ям.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th May 2007, 13:24
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

кростренажора супер много се потях преди като ходих на фитнес и го карах по 50 мин до 1 h , a пък не наблягах на колелото ам май е трябвало обратното аз си мислих даже че колелото няма да има толкова голям ефект колкото кростренажора ама явно съм грешала а пък тази пътека така да я мразя не знам що не ми харесва изобщо значи като тръгна пак на фитнес да си правя загрявка с кростренажора , а пък да си карам основно в края на тренировката по 50 до 1 h колело ?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th May 2007, 13:41
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
кростренажора супер много се потях преди като ходих на фитнес и го карах по 50 мин до 1 h , a пък не наблягах на колелото ам май е трябвало обратното аз си мислих даже че колелото няма да има толкова голям ефект колкото кростренажора ама явно съм грешала а пък тази пътека така да я мразя не знам що не ми харесва изобщо значи като тръгна пак на фитнес да си правя загрявка с кростренажора , а пък да си карам основно в края на тренировката по 50 до 1 h колело ?
Ми да-кростренажора ти е за загрявка, после същественото давай колело щом не харесваш пътека. А и по принцип е по-добре колелото, защото от прекалена тренировка на пътека се износват ставите.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th May 2007, 13:45
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
mystic_baby ами аз сега съм на нисковъглехидратна диета и поемам 60% мазнини 30% белтъци и 10% въглехидрати и ще започвам с фитнеса ам мазнините , които приемам са от млечни продукти :кашкавал , сметана -заквасена , ям пилешко и т.н. това дали ще е проблем? а впрочем никакви сладки неща и хлебни изделия не ям.

За пилешкото не е: най-хувабо съчетавай зеленчуци и месо например, така по-лесно се усвояват от организма и не се лепят. За другите неща: по-добре недей кашкавал, дала съм ти храни в другата тема.

Това е засега, успех в борбата с килограмите
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th May 2007, 19:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

mystic_baby, Това за токчета верно ли бре? Ти ме уби Не че постоянно хода на токове, ама си ходя и то не рядко. И как така от токовете та целулита? кажи, че направо съм в Шок
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd May 2007, 09:00
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
mystic_baby, Това за токчета верно ли бре? Ти ме уби Не че постоянно хода на токове, ама си ходя и то не рядко. И как така от токовете та целулита? кажи, че направо съм в Шок

Еми когато носиш ток (става дума за висок ток) ти натоварваш не цялото стъпало, а само частта откъм пръстите и за да тялото ти си възстанови равновесието, се изкривява цялата стойка, конкретно целулита става от натрупването на тъкан вследствие на натоварване на прасеца (който поема основния товар, а не бедрения мускул, който по принцип трябва да го поема). Обаче това е когато си постоянно и все на високи токчета. Имай впредвид обаче, че пък ходенето само на равни подметки води до плоскостъпие. Така че най-добре е да се редуват нещата, за да си ОК
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd May 2007, 09:41
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystic_baby
При кростренажора натоварването е много малко-то се използва основно за загрявка, така че по-добре недей с него или там трябва да се увеличи времето.
дааа бе! сигурно!
няма мн голяма разлика м/у трите, освен, че от пътека болят колене.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd May 2007, 13:27
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

mystic_baby, МММда не се бях замисляла.Всъщонст съм отдавна дюстабан и то до последната степен точно от постоянно ходене с равни обувки, ама поне не ходя нон стоп на токове.Менкам ги низки /маратонки/, средни токчета и високи токове Ама имаше период дет ходех само с високи токове та ей го на стръпроса ми как така ми се пръкна целулитче за 1 година като спортувам и се храня пърфект....ммдааа Тенкс!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th May 2007, 11:01
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здравейте не знам но малко по горе прочетох спор пак хаха относно колелото и кростренажора .... ами аз днес бях на тренинг и определено колелото си има по - голям стягащ ефект то се усеща от самото тяло ....
mystic_baby да мисля да направя така както ме посъветва с храната в такъв случай а можв ли да си хапвам кисело мляко :P
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th May 2007, 11:24
Waterfall Waterfall не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Ти не бе6е ли на ВМ-НВД?
И все си мисля 4е 60 кг на тази височина е добре
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фитнеспрограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.