IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th April 2007, 20:30
Honey_dance Honey_dance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране Спортувам достатъчно...как да се храня

Здравейте!Поздравления за прекрасния форум,който доколкото чета помага на много хора. :P Регистрирах се тук,защото ми харесва и имам малко въпроси.
Аз съм на 16 години.Спортувам постоянно-събота и неделя сериозно се занимавам с модерен балет,през седмицата имам 3 добри фитнес тренировки,през останалото време вкъщи си правя упражнения.В свободното време карам колело...като натоварване мисля,че е достатъчно,но незнам как да се храня за да постигна наистина ефект.Искам да сваля от коремната област,обаче немога да се лишавам много от сладко адски ми е трудно ...изобщо не казвам,че съм дебела,но това е което искам да постигна.Тренирам,тренирам ...и не става.Ако можете да ми препоръчате как да се храня.Не пуша,но нали ви казам къде е проблема..глупавите сладки неща наистина ако има някакъв начин хем да ям нещо сладко,хем то да не ми пречи да постигна желания резултат и да го задържа.За да добиете представа...висока съм 167см и тежа около 47кг...не искам да свалям килограми а само мазнините от коремчето.
Друго исках да ви попитам за пръсците.В домашни условия всеки ден правя по 50 вдигания на пръсти.Можете ли да ми кажете и някакви други упражнения за оформяне на прасеца в домашни условия.
Предварително ви благодаря много... :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th April 2007, 18:28
Waterfall Waterfall не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей Препоръчвам ти да се храниш със свинско,телешко,агнешко,пи ешко.Яй зеленчуци,млечни,сметана,м сло,зехтин,сурови ядки.Не се плаши от мазното
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th April 2007, 19:05
Honey_dance Honey_dance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Точно мазнините ме притесняват...мазнините и сладките неща..незнам..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th April 2007, 20:30
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Мила Honey_dance, нямаш нужда от някакви диети. За сладкото мога да ти препоръчам да го заместиш със мед. А мазнините от коремчето ще ги свалиш, като правиш всеки ден след кардио тренировка поне по 10 мин. коремни преси. Друг начин за да стегнеш коремчето незнам. Предполагам, че то се подува като си хапнеш, а на сутринта е плоско ... коремни, коремни и пак коремни.
И прегледай форумите, виж и в ДИЕТИ какво има писано ... даже имам чувството, че днес точно четох за някой с подобен проблем ...
За прасец в домашни условия ... ми знам само, слагаш една дебела книга, качваш се на нея и започваш да се повдигаш, а ако имаш и гирички да помагат ... още по добре
kiss и успехи!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th April 2007, 08:30
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Ами мисля че знам какъв ти е проблема.И аз на твоите години тренирах Лека атлетика и така като теб горих достатъчно и нямах нужда от диети!До колкото разбирам ти искаш да махнеш мазнините-прочети форумите за диети и си изгради едно правилно хранене а не диета.С няколко думи-стабилна закуска,обяд също и никакви въглехидрати след 18(картофи,ориз,хляб,сладко и тем подобни).Хапни някой салатка и ще се чувстваш супер.А през деня си хапвай ти и без това изгаряш бая с тези интезивни опражнения
Дано да съм ти бил полезен
А за прасците-пробвай и малко отскоци-ама не съм сигорен.
Стълби и тежести в зала всеки го знае но в домашни условия...
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th April 2007, 08:55
Honey_dance Honey_dance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Много ви благодаря за изчерпателните отговори и съветите.. :P наистина вместо толкова сладко ще хапвам мед,и без това много го обичам и няма да ям много след 18 часа...Исках да ви питам за прясното мляко,понеже пия постоянно,то пречи ли ми..?!?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th April 2007, 09:21
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Honey_dance
Много ви благодаря за изчерпателните отговори и съветите.. :P наистина вместо толкова сладко ще хапвам мед,и без това много го обичам и няма да ям много след 18 часа...Исках да ви питам за прясното мляко,понеже пия постоянно,то пречи ли ми..?!?
И мен ме валнува това за млякото-прясно кисело кога да го консумирам и има ли някакви ограничения?
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th April 2007, 19:17
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Да, когато искате да сваляте пречи, понеже има доста въглехидрат в него. Яжте извара.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th April 2007, 21:11
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

А от това следва ли (понеже има доста въглехдрати в млякото), че то може да се комбинира с мюсли., т.е. това правилна комбинация ли е?

По книгите попринцип го дават за неправилна . Ма мюслито с чай не е така вкусно та си търся и аз оправдания
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th April 2007, 11:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Доста въглехидрат става, но едва ли ще се надебелява чак толкова.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спортувамдостатъчнокакдасехраня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.