IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th April 2011, 17:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мишел, искам и аз да изразя безрезервната си подкрепа и да подкрепя всичко, което написаха останалите! Изхода от тази ситуация ще бъде какъвто ти решиш! Казват, че Бог праща най-големите препятствия на хората, които най-обича: Имаш уникалния шанс КОГАТО (не ако) се пребориш с това, да излезеш от битката съвършено различен човек - над комплексите и битовизмите, нещата които цял живот са те тормозили.


Друг е въпроса, че съм напълно съгласна с Лъки - в тази държава много лесно се издават смъртни присъди! На мен ми объркаха съвсем рутинен тест за ХИВ когато бях на 18!! Няма да обяснявам какви последствия имаше за психиката ми.... с които още се боря.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th April 2011, 18:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
До преди няколко дни и аз като вас се усмихвах,забавлявах се,обичах,...
Продължавай да го правиш тогава...не се сдухвай; всички сме "времянки" на този свят....Никой не зне какво го чака, колко му остава, как ще прекара остатъка от живота си... Знам, че може би звуча най-песимистично от досегашните мнения, но само ако намериш истината за себе си, ако осъзнаеш потребностите си, чувствата и преходността на всичко това - много по-пълноценно ще се наслаждаваш на моментите оттук нататък. Ще си ЖИВЯЛА, за разлика от много други, които просто вегетират, мислейки, че ЖИВЕЯТ...
Дано имаш този шанс да разбереш, че си заслужава и да оцениш всеки един момент, който те изпълва с топли чувства...
Гушвам те и спирам с драматизмите, защото всичко си е по старому и ние сме тук ако решиш, ще продължим да споделяме мненията и да кръстосваме шпаги, ако се налага, по темите , но истинският живот е НАВЪН, около теб, не го пропилявай!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th April 2011, 21:10
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мишел, не знам какъв точно е този вид рак, но при всеки случай звучи ужасно стряскащо. Но ми направиха впечатление тези твои думи:
Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Можеби
Ами ако "може би" се стабилизираш и оздравееш? Пробвай! При всички случаи само ще спечелиш.

По отношение на думите ти да ценим живота ... не знам. Не че не съм го чувала, в моменти, в които съм губила близки съм се замисляла за това.. Абсолютно права си. Като бях малко дете майка ми винаги ми казваше "имаш мноого време" и някакси съм свикнала с тази мисъл и до ден днешен, а то на практика не знаем кой колко има. Времето си тече...
Нали знаеш, че има много хора, преборили рака. Ще се радвам да станеш една от тях.
И се подписвам под препоръките за второ и трето мнение (поне), защото и ние сме имали стряскащи грешни диагнози.
Една песничка, която по принцип много харесвам... http://www.youtube.com/watch?v=eqNZjUbP21s
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th April 2011, 21:21
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Мишел, много силно те прегръщам и искам да ти дам толкова много сила! Наистина на първо място трябва да искаш още 2-3 мнения на онколози. Бих могла да ти препоръчам и патоанатом за изследванията, на когото вярвам безрезервно.
Мишел, ракът не е присъда, а повод да промениш в положителен аспект живота си. Зная че сега не го възприемаш по такъв начин, разбираемо е, но мисли само позитивно и вярвай, че всичко ще бъде наред!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th April 2011, 01:58
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението


ще продължим да споделяме мненията и да кръстосваме шпаги, ако се налага, по темите , но истинският живот е НАВЪН, около теб, не го пропилявай!
Споделям мнението й и съм съгласна с всички останали.
Незнам какво да кажа,аз също имам от много години проблеми с щетовидната жлеза и за това съм и така слабичка............малко се стреснах........объркана съм,гадно ми е,имам приятели починали от рак..............но ти ще живееш,Мишел,ПОВЯРВАЙ МИ!!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2011, 06:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Миш,отговори ми на съобщението,моля.Искам да помогна,прибирам се към бг в неделя.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th April 2011, 14:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Мишел, никога не се отказвай от живота си, защото това е единственото, което имаш наравно с всички други хора в света.Тъжно е да чуя лошите ти прогнози още преди да си започнала да се бориш.Изхвърли ги от мислите си.
Наистина поискай още мнения по въпроса за здравословното ти състояние.Ако е най-лошото - никога, никога не се предавай.Заради тези, които те обичат и ти обичаш.Желая ти кураж!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th April 2011, 15:44
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Мишел, искаш ли да ти кажа нещо? На 28.06.2010 се подложих на операция. Извадиха ми туморно образувание, което случайно АЗ си открих на 08.06.2010. В продължение на 22 дена се бях (само)отписал. А ето че съм още тук. Същият идиот непроменен. Представях си как ще поема "новия път" трансформиран, облагороден,отрезнял, помъдрял. Нищо подобно. Даже станах още по-безобразен. Та, с този мой личен опит, желая да ти подскажа, че ада е единствено в нашето падение духом. Позволих си това падение за малък период от време и се самопогребах. А, Господа иска от НАС ДА ЖИВЕЕМ, ДА ЖИВЕЕМ,ДА ЖИВЕЕМ.. Усетих я тази искрица, спомних си за детството, за тези около мен, за това че винаги съм бил репей, и че няма никакво основание да го престана. Върнах се към светлината, макар и частично, и си обещах че дори и целият да се превърна в тумор, да не отблъсквам живота, който Светлината ми е подарил. И вярвай ми, нямам никакво намерение да спра да вредя в обществото на човеците. Нямам никакво намерение да спра да дивея, дори когато нямам сили да стана от леглото.(продължение)...>
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th April 2011, 15:58
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

>.. Та, в заключение: какъвто и да е развоя на събитията при теб, спечели онази борба, за която говорех по-горе. Борбата на духа. В крайна сметка от всички нас само това ще остане- ДУХ. Това е. Не знам как ще ме интерпретираш. Не е възможно и да екстраполираме моя опит и изживяване върху твоите. Просто споделям какво ми се случи. Нещо, което никога не правя, впрочем. Защо ли сега? Знам ли.. Както и да е. С две последни думи: еби му майката на тревоги и терзания за това що предстои да се случва. То не е за днес. Днес е слънце, пролет, въздух, птички, компании,смях, джумбиш, любов и ласка. На черни мисли за утре- еби им майката! Най-сериозно
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th April 2011, 18:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хей горе главата и ще победиш болестта!
Оставила съм ти лично съобщение прочети си го !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждадагонапиша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.