IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2011, 10:20
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране избелване на зъби

Здравейте, обмислям избелване на зъби с домашна система/тези,които се продават онлайн/дали не правя грешен избор ? На зъболекар не мисля да ходя понеже парите са деойно повече а при мен положението не е "зле" средно жълтички са просто аз искам да станат перфектно бели...има ли някой опитал с тези системи или с някой паста за зъби или "прах', хайде момичета помагайте/за протокола не пуша, кафе пия всеки ден/!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th March 2011, 11:52
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Здравей, и аз се интересувам от ефективни продукти за избелване на зъбите. Ще чакам някой да сподели своя опит.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2011, 22:56
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Ако имате бели пломби после ще се наложи да ги подменяте.Освен това избелването прави зъбите чувствителни.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2011, 00:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bril
Ако имате бели пломби после ще се наложи да ги подменяте.Освен това избелването прави зъбите чувствителни.
Е, да бе, чак пък толкова

Аз съм си правила ZOOM и дори с него не толкова драстична промяната, едва ли с дом. система ще е .

А това, че стават чувствителни е вярно и много неприятно
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2011, 09:52
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

А някой виждал ли е ефект от паста за зъби, рекламират някакви на дропс извинете ме, ако греша името/даже незнам дали е цялото име/....искам просто избелване и подръжка?
Знам , че брекетите са най ефикасния и дълготраен метод , но за съжаление не са ми по джоба така, че давайте идеи /без содата за хляб/тя вреди и прави венците чуствителни !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2011, 10:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Брекетите нямат нищо общо с избелване на зъбите, те са за наместване...за т.нар. криви зъби.

А избелващите пасти са по-скоро за поддържане на вече избелени зъби.
Но нека все пак някой по-вещ да се изкаже
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2011, 13:03
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

оффф, че съм тъпичка ФАСЕТИ исках да кажа
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2011, 15:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: избелване на зъби

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Здравейте, обмислям избелване на зъби с домашна система/тези,които се продават онлайн/дали не правя грешен избор ? На зъболекар не мисля да ходя понеже парите са деойно повече а при мен положението не е "зле" средно жълтички са просто аз искам да станат перфектно бели...има ли някой опитал с тези системи или с някой паста за зъби или "прах', хайде момичета помагайте/за протокола не пуша, кафе пия всеки ден/!
ЗАбрави да имаш бели зъби само с паста или каквото и д абило,ако не е проф.избелване при зъболекар+ което ще ти вземе отливка на зъбите за силиконови шини и избелващ гел за поръжане на резултата.Аз си ги избелвам 1,2 пъти годишно с тази лампа,а всяка седмица стоя с тези шини.Резултатът е перфектен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2011, 18:38
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

Решението си е ваше,но няма кадърен стоматолог,който да ви похвали избелването на зъби още повече,че и дебелината на емайла е от значение.То е същото като обезцветяването на косата,което съсипва косъма,само че за зъбите няма маски....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th March 2011, 16:38
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Аз съм пробвала избелващи пасти за зъби и няма абсолятно никакъв ефект. Най-добре си е да се отиде на зъболекар.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:36.