IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th December 2012, 23:10
battery battery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране Корекция на уши при Д-р Заякова

Здравейте на всички, доста изчетох по форума относно за корекция на уши, и съм се спрял при д-р Заякова, тъй като прочетох най-добрите мнения за нея относно по корекцията на уши, и забелязах, че няма дори едно негативно мнение срещу нея, и искам да разбера дали наистина е така. Разбрах, че е специaлист по гърдите, но мене лично ме интересува отопластиката и то супер много.. ако наскоро има оперирани при нея, нека си споделят мнението дали са доволни и т.н.
Направих я тази тема, защото не видях подобна със същото заглавие.. и съм сигурен, че има и други хора които се интересуват от същото нещо.

П.С Благодаря на всички предварително, и ще се радвам на снимки от преди/след.

\\//

Последно редактирано от battery : 27th December 2012 на 23:20
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th October 2013, 13:17
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Пращах запитване по въпроса до конкретно докторката. Отговор така и не получих /да не говорим че в сайта й няма цени за услуга, няма снимков материял /не че не може да се взаимства такъв от чужди сайтове но поне нещо дет се казва кат зарибявка/ което допълнително ограничава и не звучи сериозно/. Питах нормални неща в предвид че не съм от града и все пак е нормално да ми отговори на някои елементарни неща преди да отида до ТАМ. за консулт. Нямаше отговор. Не смятам това за нормално отношение. И за това и само заради това ще я пропусна като специалист. Имам си летва на отношение спрямо неща които си плащаш. И до като не се научат някои Доктори били те и най-най в сферата да се държат нормално с клиенти . Хе аз пък съм от другата страна. Ще отида в чужбина просто защото тук се правим на недостъпни. Не че за там няма да се консултирам, но поне като имам елементарно запитване от което зависи Докторке твоята работа щеше поне да отговориш. Явно е че запитване от др. град за резерве за консулт, което е свързано с път/пари/ , престой/пари/ и консулт /пари / е редно да отговорите. Е щом не сте. Жива и здрава да сте. Не сте единствена и незаменима. А просто губеща за дадения случай. А колко ли са такива в ежедневната ви практика от превеличаевото ви АЗ? Абе хора господа хирурзи. Разберете, че когато имате необходимото инфо и не се правите на звезди пред пациенти или потенциални клиенти имате 50% повече шанс да работите и практикувате, от колкото да се правите на недосегаеми /и в последствие отхвърлени от елементарното Ви отношение към клиента/ Госпожо, с мнение за Вас като добър хирург в даден вид интервенция, с предпочитания към Вас от почерпена инфо за ВАС с оглед на вашето отношение се отказвам и ще споделя вашето отношение с приятели, че колкото и да сте добра по изказванията на много хора все пак търпите негатив като отношение, с което губите. Жива и здрава да сте и дано да продължавате да радвате хората, но губите от отношението си допълнитлени такива които след това ще кажат къде са направили нещата при ваша кокуренция и със сигурност няма да ви е приятно - най-малкото !

Една важна вметка: Милионерите и милиардерите на запад са такива просто зщото винаги се прави приход, разход, дебит. Не съм от хората които просто си плащат ей така...дали разполагам с пари или не това само аз си знам, но и възможностите ми да бяха в милиярди пак ще съм така като мислене. Ключа е в мисленето, не във възможностите!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекцянаушиприЗаякова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:23.