IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th August 2007, 14:20
CosmoGirl CosmoGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 4
По подразбиране Хирурзи коригиращи големи белези

Здравейте,
Моля, препоръчайте хирурзи коригиращи големи белези, от изгаряния или други злополуки.
Скоро се регистрирах тук, но не намирам информация за такъв тип операции. А, смятам че би било полезно за много хора.
Аз съм с белег на лицето, имам доста направени операции, но все още има какво да се желае.
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th August 2007, 14:38
Lonu Lonu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, аз също имам голям белег на лицето от изгаряне. Четох доста тук, но не намерих нищо по тази тема Ако някой си е правил такава операция, нека сподели
Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th August 2007, 19:51
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

не смея да препоръчвам,защото все още не съм се подлагала на операция,но Д-р Тонев е член на Българското Национално дружество по изгаряне и пластична хирургия.
Аз имам консултация за 22.08,само че ще говорим за операция за уголемяване на бюста.
Поздрави
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2007, 20:42
CosmoGirl CosmoGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 4
По подразбиране Мерси за инфото

Мерси все пак за инфото
До колкото виждам в сайта му има контакти както в София, така и в Пловдив. Това значи ли, че и в двата града извършва операции и прави консултации?
Успех и стискам палци за твоята операция

Ако още някой може да даде някакво инфо - пишете в темата. За такива проблеми наистина е доста трудно да се насочи човек към кадърния хирург (естествено, че гаранция няма, то е ясно).
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th August 2007, 22:14
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Прочети мнения за др.Заякова-тя се занимава с такива операции
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2798
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th August 2007, 16:51
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,и аз съм чувала,че д-р Заякова е мн добър специалист във възстановителната хирургия т.е. премахване на белези след операции,изгаряния и др.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th August 2007, 20:52
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Някъде четох,че Бояджиев е бил дълги години шеф на клиниката по изгаряния и реконструктивна хирургия в Пирогов.В определен период е бил и шеф на Кръстинова,и е работил с нея.Тя освен в Paris,мисля че и в БГ оперира,но рядко.Втората оперира предимно деца с вродени малоформации,но и хора на различни възрасти ,и с изгаряния също.Намери им координатите.Мисля,че и двамата биха се справили с проблема ти,понеже пластичната и реконструктивната хирургия, според мен са 2 различни специалности все пак.
P.P. Не правя реклама на никoй,не съм оперирана при нито един от двамата,опитвам се да помогна!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th August 2007, 12:52
CosmoGirl CosmoGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ви много за инфото!
Ще си направя няколко консултации и стискам палци да има шанс за добри резултати.
Надявам се да успея да намеря и Кръстинова, още преди години съм чувала все добри неща за нея, но не съм сигурна дали е в България наистина.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хирурзикоригиращиголемибелези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.