IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th June 2013, 06:10
elchm elchm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 1
Arrow Доста съмнително!

Здравейте,около една година бях с мъж,който почти никога нямаше желание за секс,освен може би в началото на връзката.Минах през всякакви теории и терзания и сега ще съм ви благодарна да чуя ваште мнения.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th June 2013, 07:59
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Здравей !
Дай малко по-подробно , така едва ли бихме могли да определим от едно изречение...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th June 2013, 09:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ами ако не ти е мъж , бий си камшика и си търси нов
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th June 2013, 14:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elchm Виж мнението
Здравейте,около една година БЯХ с мъж,който почти никога нямаше желание за секс,освен може би в началото на връзката.Минах през всякакви теории и терзания и сега ще съм ви благодарна да чуя ваште мнения.
Те това са ми любимите теми, оти я нали съм си голям "разбирач"
Да разбирам ли, че всичко е минало, ама ти се ще да разбереш, защо е било така ? То е ясно, че без информация може само да гадаем и дори и така, аз лесно ще ти изброя възможните причини и със сигурност ще уцеля и тази за конкретният случай, но ти може и да не разбереш, коя е причината от изброените.

Не мога да ги разбера тези хора със такива проблеми във взаимоотношенията и колко връзки, бракове са пропаднали или са се влачели без никаква перспектива, само заради едно нещо и то е нежеланието да се проведе един откровен разговор с отсрещният човек и да се разберат причините и дали нещо може да се промени !

Това нещо го виждам постоянно, за нежеланието да се води такъв разговор, причини най различни, но без особена стойност, спрямо важността на проблема. Знаеш ли какво исках да те накарам сега да направиш, ако все още не сте разделени, да издебнеш удобен момент и да проведеш един откровен разговор с твоят приятел/съпруг, да го попиташ примерно какъв точно е проблема и дали ти можеш да промениш нещо, за да се оправи. Ако толкова не знаеш какво точно да говориш или да не го засегнеш, ще ти кажа и какви неща да говориш ако трябва, но така момичета и момчета със мълчание и цупене нищо няма да се получи !

Да си биеш камшика е най лесното в много от случаите и най правилно, но така ако примерно проблема е в теб, ти няма как да го разбереш и за да нямаш подобни такива в бъдеще, трябва да говориш с този човек.

Надявам се, да се включиш в тема и да не избягаш сега, за да може да стигнем до същината на проблема. На мен такива случи винаги са ми много интересни от които трупам знания, за да се правя после на "голям разбирач" пък белким помогна на някой човек в нужда !

Последно редактирано от Pufpaf : 15th June 2013 на 14:06
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2013, 14:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Не мога да ги разбера тези хора със такива проблеми във взаимоотношенията и колко връзки, бракове са пропаднали или са се влачели без никаква перспектива, само заради едно нещо и то е нежеланието да се проведе един откровен разговор с отсрещният човек и да се разберат причините и дали нещо може да се промени !

Да си биеш камшика е най лесното в много от случаите и най правилно, но така ако примерно проблема е в теб, ти няма как да го разбереш и за да нямаш подобни такива в бъдеще, трябва да говориш с този човек.

Напълно съгласна съм.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2013, 16:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

elchm това, че не искаш да споделиш и да дискутираме, не знам умишлено ли е или просто не си имала време до сега да пишеш. Аз обаче вече ще знам и за други подобни теми, първо да питам ще има ли дискусия или просто ще се пуска въпроса и ще се духва, за да знам дали да отделям време да пиша въобще. Не е много коректно подобно отношение, заради хората, които си правят труда да отговарят !

Няма и нищо срамно да се говори за такива неща, ако това те притеснява да споделиш подробности. Ако искаш да разбереш истината, трябва да споделиш !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Достасъмнително
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.