IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2013, 21:05
SlAdOrInA SlAdOrInA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
Question Мастурбация ЖЕНИ ???

Здравейте, интересно ми е какви идеи ще дадете за алтернативи на вибратора, неща с които може да се мастурбира
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd November 2013, 15:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вие тинейджърите сте "голяма работа" , по добре беше ако питаш това във някой тийн форум. Тук са една шепа жени и повечето на 30+ години, нали не очакваш някоя от тях да ти каже, как като ходи на пазар внимателно избира краставиците за "таратора" по форма и размер

Сега идва коледа, кажи на родителите ти да не ти купуват подаръци, а да ти дадат парички, защото ти искаш да си събереш и сама да си купиш нещо. Няма от какво да те е срам, защото ще си го поръчаш по интернет и честито, вече имаш най добрият любовник в ръцете си

Мда на някой мъже може да не им хареса, но това си е факт, много малко мъже са по добри любовници от вибратора, а пък ако и от тия дето стимулират и клитора, то още по малко мъже могат да му бъдат конкуренция
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2013, 10:50
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

И аз обмислям идеята за покупка на вибратор,но мъжо изрично каза да не бил по-голям от неговия..Не е ли много ясно ,че ще си взема нещо,което нямам вкъщи?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th November 2013, 20:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е то тва е несериозно ако ти го е казал, наистина мъжете "сме" доста егоистични същества. Все едно той ще си го вре в ...... та да го интересува колко ще е голям.

Той по скоро да се радва, че не си го заменила с друг мъж и да си мълчи, ами чак и се обажда. Ама другият път му го каже точно това, разбира се ако не е от онзи дето биха полудели като го чуят.

Аз мисля, че всяка една жена трябва да има хубав вибратор вкъщи, ама и мъжа да знае за това и да го приема един вид като конкуренция и да се раздава на макс за любимата си, а не после да четем теми, как някоя била изневерила на мъжа си.

Ами то изневерите не става ей така, като не можеш да направиш щастлива жена си много ясно, че тя ще отиде при друг мъж който може !!! Животите не ги продават в магазина, за да си купиш нов и да се надяваш, че в следващият ще срещен по добър мъж.

Живейте си живота на макс, че втори шанс няма да имате момичета и момчета !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2013, 15:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Polinka1 Виж мнението
И аз обмислям идеята за покупка на вибратор,но мъжо изрично каза да не бил по-голям от неговия..Не е ли много ясно ,че ще си взема нещо,което нямам вкъщи?!
Вий сте луди бре ...
Айде, да се уточня: аз (подчертавам АЗ) не бих се занимавала с играчка при условие, че имам мъж до себе си.

Последно редактирано от ina.ina : 2nd December 2013 на 15:47
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd December 2013, 16:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Напротив много са си наред дори, луди са тези които хем не получават този секс който искат и нищо не правят по въпроса и се примиряват. Играчката е най малкото което могат да направят дори, а тази играча също така може да се използва за разнообразие в секса с партньора. Аз пак ще подчертая и това много жени ще го потвърдят, че една играчка (вибратор) може да е в пъти по добър любовник от един мъж, за голямо съжаление на жените това е ФАКТ !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd December 2013, 16:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз си признавам най-чистосърдечно , че редовно мастурбирам. Не използвам никакви играчки, само ръцете си. Станала съм идеалната си любовница, за две минути се изстрелвам в космоса. Няма значение дали съм с мъж или не, харесва ми и го правя.
Даже според мен тя е полезна. Чрез нея разбрах що е оргазъм и как да го получа най-добре. Вече когато съм и с мъж знам точно как да стигна до оргазъм.

Последно редактирано от Шоки : 2nd December 2013 на 16:42
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th December 2013, 09:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... една играчка (вибратор) може да е в пъти по добър любовник от един мъж, за голямо съжаление на жените това е ФАКТ ![/COLOR]
Бре, човек не може да си каже мнението. Аз затова съм подчертала: "АЗ".
Пък и аз като Шоки, ще кажа, че ръцете могат и да са вълшебни.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th December 2013, 22:43
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Истината е, че мастурбацията е чудесен начин да опознаеш сам себе си и да пуснеш юздите на собствените си фантазии.......Игричките на пръстите и други помощни помагала могат само да обогатят и разширят кръгозора на сексуалните фантазии на всяка жена.
И аз като Шоки харесвам и най-редовно си го "причинявам".Не защото не използвам мъжа по предназначение, а защото това е удоволствие от друг вид - нещо лично, нещо, което можеш да си позволиш тогава, когато ти се прииска и то веднага!
Дори като се наблюдавам, в последно време, прибягвам до това средство, за да си поотпусна опънатите нерви служебно.Няма нищо по-добро, освежаващо и озаряващо погледа така добре, както една бърза "злобарка", прозвуча направо като агитация за честа мастурбация, но това си е чистата истина!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st December 2013, 13:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Няма нищо по-добро, освежаващо и озаряващо погледа така добре, както една бърза "злобарка", прозвуча направо като агитация за честа мастурбация, но това си е чистата истина!
Гаранция си е добре за здравето, особено когато човек е напрегнат психически. Ааа, и на кожата действа добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МастурбацияЖЕНИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.