IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th November 2006, 11:06
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ами аз съм я правила няколко пъти, натоварва си, ама не мога пове4е да кажа, щото от 5 пъти естествено, 4е няма ефект
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th November 2006, 11:12
White witch White witch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 23
По подразбиране

То и аз съм я правила толкова пъти...но се чудя дали въобще да се захващам с нея като аз "подскачам" от доста време вече на Get Reppid- Advabced
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th January 2007, 15:19
lily_blondy lily_blondy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!
Казвам се Лили и искам да имам плоско коремче и да махна любовните дръжки!Висока съм 173см и тежа 64кг!Мисля,че ще изглеждам по-доре с от 5 до 10кг по-малко!Е, не ,че сега съм много зле,но съм абитурентка тази година и искам роклята да ми стои добре!Много ме е яд на този"пояс" ,който имам! Проблемната ми зона е от дупето до корема,а точно тя е най-трудна за поддръжка!Много е важно да отслабна в тази област и да я стегна за около 2 месеца!Моля ви помогнете ми!А и незнам как да отслабна,просто защото незнам какво трябва да ям и какво не!Ще чакам съвети!Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th January 2007, 15:20
moebius moebius не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до moebius
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily_blondy
Здравейте!
Казвам се Лили и искам да имам плоско коремче и да махна любовните дръжки!Висока съм 173см и тежа 64кг!Мисля,че ще изглеждам по-доре с от 5 до 10кг по-малко!Е, не ,че сега съм много зле,но съм абитурентка тази година и искам роклята да ми стои добре!Много ме е яд на този"пояс" ,който имам! Проблемната ми зона е от дупето до корема,а точно тя е най-трудна за поддръжка!Много е важно да отслабна в тази област и да я стегна за около 2 месеца!Моля ви помогнете ми!А и незнам как да отслабна,просто защото незнам какво трябва да ям и какво не!Ще чакам съвети!Благодаря предварително!
Ами моят съвет е тичане + коремни преси.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 28th January 2007, 15:24
lily_blondy lily_blondy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
По подразбиране

А как да отслабна?
Отговори с цитат
  #66  
Стар 28th January 2007, 15:28
moebius moebius не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до moebius
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily_blondy
А как да отслабна?
Ами с диета. Но само с диета не става, защото ще се отпуснеш. За това наблегни на спорта на първо място. Така и диетата е достатъчно да е лека, а не драстична. Ще отслабнеш по-бавно, но трайно
Отговори с цитат
  #67  
Стар 28th January 2007, 15:34
lily_blondy lily_blondy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря!Ще чакам още мнения!До скоро!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd February 2007, 11:59
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
При мен коремчето вече си е постоянна величина.
Висока съм 162, 48кг., на 29г. Тренирам три пъти седмично вече 5 години, е, с малки периоди на пауза. Просто такава ми е конструкцията, нямам талия и колкото и да съм слаба все има "долно " коремче плюс паласчици, а иначе съм с много фини кокали и всичко друго си харесвам Имах един период, в който с нечовешка диета и тренировки успях почти да го прибера, а в горната част даже плочки извадих, но още първата седмица след края на тези мъки статуквото беше възстановено. И си казах, какво пък, краката ми са страхотни
все едно за мен си писала . само дето аз от 5 години най голямото усилие ми е изкачването на стълби ( понеже ме е страх от асансьори )но преди все нещо спортувах - танци , аробики , йоги - все жеснки такива де, само фитнес не съм пробвала
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th February 2007, 14:06
дима тонева дима тонева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: стара загора
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез MSN до дима тонева
По подразбиране

Моят дългогодишен опит показва, че коремът се повлиява най-добре от пътека. Иска продължителност, поне 30 минути, най-добре 40-50, бързо ходене. Освен това е задължително последното вечерно хранене да е рано, около 19 часа. Не яжте вечер хляб, забравете за сладкото!
__________________
тренирай като дявол, за да видиш рая
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st March 2007, 14:18
jeny jeny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 14
По подразбиране Re: Подробно за коремната мускулатура

Прочетох с голям интерес мнението ти за коремните преси Въпреки изчерпателните съвети имам няколко егоистични въпроси искам да попитам карането на кънки помага ли и колко време трябвада карам, за да има смисъл /и колко пъти в седмицата/? Аз ходя на танци, но е само 2 пъти в седмицата и то по 1 час Това достатъчно ли е? И искам да питам дали плуването помага за отстраняване на сланинките? 2 пъти в седмицата по 1час стигат ли Ще ми се да имам плочки за лятото, за това те разпитвам така досадно Благодаря ти!
__________________
www.virtual-nightlife.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:30.