IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th March 2009, 23:26
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

На думи е малко брутално, но ако се обясни смисъла по друг начин / с други думи / си е съвсем вярно.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th March 2009, 23:27
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Аха и аз я мразя, звучи като все едно винаги някой е прецакан. Иначе по въпроса за еакулацията не съм веща.Но с удоволствие ще почета в темата
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th March 2009, 23:33
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Ми тя тази тема може да е много дълга ...
Има жени, които изпитват оргазъм само в определена поза ... На други пък малко им трябва... При всеки е различно.

Най - хубаво е когато усетиш нещо като експлозия
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th March 2009, 23:40
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Най - хубавият секс е този в който чукат душата ти
Това звучи отвратително
На мен идеята ми харесва. Сега,че жените като цяло не я обичат тази дума,това е така.Но иначе нито е извратено,нито е обидно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th March 2009, 23:56
montella montella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
Най - хубавият секс е този в който чукат душата ти
Умът е най-ерогенната зона в човешкото тяло ... абсолютно съм съгласен, Принцесо. The right state of mind and soul е безкрайно важен за върховното сексуално усащане, има много книги по въпроса за етапите на еволюция на взаимоотношенията между интимните партньори. В тях много ясно е описан "менталния етап", при който секуалната енергия е най-силна, защото тя инвокира активното участие на 3-те най-важни енергийни органа - гениталии, ум и душа/сърце
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th March 2009, 23:59
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

montella Много добре казано

В крайна сметка когато имаш чувства към партньора си, трябва да си отпуснат, да си щастлив ... Само тогава изпитваш истинското удоволствие от самия секс. То ако е само от нагон като при животните ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th March 2009, 00:04
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

а колко жени има които не са изпитали оргазъм не ми се мисли,те дори не знаят какво е,дори тези които твърдят ,че клиторния и вагиналния нямало кой знае каква разлика само доказват ,че не са имали оргазъм никога
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th March 2009, 00:07
montella montella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *Princess*
montella Много добре казано

В крайна сметка когато имаш чувства към партньора си, трябва да си отпуснат, да си щастлив ... Само тогава изпитваш истинското удоволствие от самия секс. То ако е само от нагон като при животните ...
Да, точно така е. Ако сексът е стимулиран само от животинския нагон при единия партньор, а другия влага чувства, след края на акта винаги във втория се появявя "душевна празнота". Много хора не разбират от какво се получава тя и продължават с опитите да я запълнят чрез секс с множество партньори и ето ... те вече са попаднали в кръг, в който често затъват за дълго време
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th March 2009, 00:12
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
а колко жени има които не са изпитали оргазъм не ми се мисли,те дори не знаят какво е,дори тези които твърдят ,че клиторния и вагиналния нямало кой знае каква разлика само доказват ,че не са имали оргазъм никога
Със сигурност има много жени, които не са го изпитвали ...
А нали знаеш, че когато не си пробвал от нещо, не усещаш липсата му ... Само, че винаги ти липсва нещо - завършек !

А Montella доста добре изказваш нещата с думи. Те тези теми малко не са за обясняване, трудно и разточително трябва да е едно обяснение по такъв въпрос
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th March 2009, 00:13
montella montella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
а колко жени има които не са изпитали оргазъм не ми се мисли,те дори не знаят какво е,дори тези които твърдят ,че клиторния и вагиналния нямало кой знае каква разлика само доказват ,че не са имали оргазъм никога
Емоционален проблем, подтискащ нормалното либидо на подсъзнателно ниво, има толкова много причини за това. Добрата новина е, че често тези проблеми могат да бъдат решени, това в много голяма степен е роля на мъжа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Женскатаеякулация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.