IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th April 2010, 15:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Тема за извинения

Нека в тази тема всеки да изрази официално извиненията си, ако съжалява за неща, които е казал.

Не винаги всяка шега е разбрана правилно. Понякога един грешно разбран майтап поражда кавги, които постепенно прерастват в вечнотлеещи войни.

Друг пък сме подвластни на емоциите си - мъжете страдаме от излишен тестостерон, жените са в цикъл. Или просто сме имали лош ден в работата или в леглото. И избухваме и казваме неща, които при нормални обстоятелства не бихме казали. И съжаляваме.

Няма смисъл аз да правя забележки като някой учител. Те не са от полза на никой, неприязънта в потребителите остава, ако те не се разберат помежду си.

И тъй като форумът е общ и когато някой е обиден честта му е накърнена пред всички останали, редно е извинението също да е публично.

Затова по-добре, който има желание и способност да подаде ръка, да го прави тук.

В тази тема ще следя много внимателно за флуд и офтопик и ще призова хората да не изпадат в спорове. Който не е доволен от извинението да не се впуска в спорове. Ако някой има нещо да изяснява - да го прави на лични.

Тук ще се публикуват само жестове на добра воля, а не спорове и дебати.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th April 2010, 15:42
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

То дена за прошка мина, ама пък - то не трябва специален ден за това.

Извинявам се на всички, които по гореспоменатите от Льофи причини може да са се почувствали обидени от мен. Някога просто човек иска да каже едно, излиза друго, разбира се трето, чак след време съм се чудел - аджеба аз ли съм го писал това.

По тази логика се опитвам да мисля, че когато някой е по краен в изказването си, всъщност не е мислил точно така.

Персонално не се извинявам, не ми е било самоцел да обиждам никого. В стремежа си да защитя дадена теза, и да съм по убедителен може да съм прозвучал криво за някой. Надявам се да бъда извинен, ако съфорумец се е почувствал несправедливо обиден от мен.

Ш'се опитам вече да съм по добър.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th April 2010, 15:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Темата не е за проповядване на добродетелта като цяло.

Точно ти Жоро си един от малкото хора, които не вярвам изобщо някога да ти се наложи да пишеш в тази тема.

Темата е за конкретни случки, за които съжаляваме. Извинения към конкретни хора, които сме засегнали.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th April 2010, 18:17
Аватара на mytoy
mytoy mytoy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 471
По подразбиране

Извинявам се на ани на бабри на спарто на жоро и милена също и на админа и на дундататататата тва са май активните аа и на раптор.Женската част ако приеме извиненията ми ще имат по една шпакла free
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th April 2010, 07:03
Аватара на СветлинчУ
СветлинчУ СветлинчУ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Извинявам се от името на горките спамери за миризливо окафявената тема на срамежливия.

Чак срам ме хвана.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2010, 07:44
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

аз май на ЛЬОФИ само имам да се извинявам,(те други не ми се сърдят)
че то проблема във форума май от мен тръгна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2010, 13:57
doubt doubt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th May 2010, 10:47
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

За два дни все още не съм обидил или насрал никой тук, но доколкото се познавам и това ще стане. Тъй че преварително да кажа едно: "Ша ма прощавати!"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазаизвинения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:32.