IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2008, 16:00
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Временните филъри – инжектираната красота

Пълнителите, или филъри, са инжектируеми материали, които се използват за различни естетични корекции като попълване на бръчки, уголемяване на устни, моделиране на белези и др. Има много различни видове филъри, като най-общо те се разделят на три групи:
• временни, заместващи естествената тъкан
• временни, стимулиращи образуването на нова тъкан от организма
• постоянни

Временни филъри, заместващи естествената тъкан.

Тези филъри остават в кожата определено време (3-6-12 месеца) и периодично се инжектират отново. Могат да бъдат на базата на колаген (от животински произход), хиалуронова киселина (от неживотински произход), собствена мастна тъкан и т.н.

Бихме искали да фокусираме вниманието Ви върху временните филъри от хиалуронова киселина и по-точно продуктите от гамата Esthelis на швейцарската фирма anteis. Това са Еsthelis Soft – за повърхностни бръчки, Esthelis Basic – за дълбоки бръчки и Fortelis Extra – имплант за моделиране на устни и лицев контур.
Повече за тях може да научите на http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=7

Използвали ли сте някой от тези продукти? Моля, споделете Вашите впечатления във форума или ни пишете какво още бихте желали да научите за временните филъри като една от най-бързо развиващите се техники за лифтинг и придаване на обем.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2008, 14:04
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране Re: Временните филъри – инжектираната красота

здравейте,преди около 20 дни ми правеха липофилинг на назолабиални бръчки в на4алото ефекта бе мн.добър а сега по4ти не се забелязва...мога ли да си сложа на този етап временен филър или е още рано и ако може какъв да е тои...бръчките не са мн.дълбоки аз съм на 33 години,но явно организма ми бързо абсорбира
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th July 2008, 14:37
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Временните филъри – инжектираната красота

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
здражейте,преди около 20 дни ми пражеха липофилинг на назолабиални бръчки в на4алото ефекта бе мн.добър а сега по4ти не се забелязва...мога ли да си сложа на този етап временен филър или е още рано и ако може какъв да е тои...бръчките не са мн.дълбоки аз съм на 33 години,но явно организма ми бързо абсорбира
Здравейте отново!
Въпреки, че според Вас ефекта е вече почти незабележим, той все още съществува. За да се постигнат най-добри резултати от поставянето на филър е добре да се изчака още 1-2 месеца. Разбира се фирма "Дже и Ди Медикалс" предлага подходящи за Вашия случаи продукти - това са филърите Estelis & Fortelis на швейцарската фирма Anteis. За целта може да се обърнете директно към нашия офис, на тел. 02 489 03 84 или пишете на marketing@jdmedicals.com
Приятен ден!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th July 2008, 18:42
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране Re: Временните филъри – инжектираната красота

Благодаря Ви за вси4ки отговори....много усмивки от мен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th July 2008, 09:50
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Временните филъри – инжектираната красота

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
Благодаря Ви за вси4ки отговори....много усмивки от мен
От нас - също! Ако имате още въпроси - не се колебайте да ни потърсите! Приятен ден!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th September 2008, 13:28
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

За какъв период от време се резорбира Fortelis Extra, поставен в контура на устните?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th September 2008, 08:27
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
За какъв период от време се резорбира Fortelis Extra, поставен в контура на устните?
Здравейте!
Филърите на Anteis (Esthelis Soft, Esthelis basic i Fortelis) се резорбират за срок от 9 до 12 месеца. Все пак трябва дя се има впредвид, че всичко е строго индивидуално!
Желаем Ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th October 2008, 10:19
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране Здравейте !

А, кои хирурзи работят с вас ? Или всички биха могли да закупуват продуктите Ви ? Питам тъй като съм избрала доц. д-р Евстатоев (Александровска) за корекция на носа, и увеличаване обема на устните. Чух мнооого добри отзиви за филъра Fortelis Extra и искам такъв да ми бъде инжектиран !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th October 2008, 10:26
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Здравейте !

Цитирай:
Първоначално написано от Камелия Петкова
А, кои хирурзи работят с вас ? Или всички биха могли да закупуват продуктите Ви ? Питам тъй като съм избрала доц. д-р Евстатоев (Александровска) за корекция на носа, и увеличаване обема на устните. Чух мнооого добри отзиви за филъра Fortelis Extra и искам такъв да ми бъде инжектиран !
Здравейте!
Доц. Евстатиев е много добър специалист, който работи и с нашите филъри. Освен него бихте могла да се доверите и на д-р Веселин Динев - болница Вита - тел. 0898 456 560
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th October 2008, 10:33
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Здравейте !

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:
Първоначално написано от Камелия Петкова
А, кои хирурзи работят с вас ? Или всички биха могли да закупуват продуктите Ви ? Питам тъй като съм избрала доц. д-р Евстатоев (Александровска) за корекция на носа, и увеличаване обема на устните. Чух мнооого добри отзиви за филъра Fortelis Extra и искам такъв да ми бъде инжектиран !
Здравейте!
Доц. Евстатиев е много добър специалист, който работи и с нашите филъри. Освен него бихте могла да се доверите и на д-р Веселин Динев - болница Вита - тел. 0898 456 560
Желаем ви успех!
Ще добавя още, че нашата дерматокозметична серия (тук не спадат филърите) и медицинско бельо могат да се закупуват и от крайни потребители. Останалите от тях се продават само на лекарите, които ги слагат.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Временнитефилъриинжектиранатакрасота
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:16.