IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 12th May 2006, 06:58
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Могат да се мачкат, колкото си искаш Познава се, поне според мен и затова първо си признай, че имаш. Толкова са любопитни мъжете на тази тема, че никой не се цупи. А по-опитните, те пък са пипали доста и въобще не им пука. Никой нормален мъж няма да се впечатли, ако харесва теб
Отговори с цитат
  #102  
Стар 12th May 2006, 07:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

моите се напипват само като съм наведена , и то трябва да се пипне отдолу, където са белезите. ма то кой пипа там
а и наистина мъжете са толкова любопитни, а и възхитени от хубавия бюст, че не вярвам да има недоволни. още повече, че при допир и мачкане както казваш няма никаква разлика, поне при мен.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 12th May 2006, 09:08
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Saya
интересува ме едно нещо, като по-компетентни в тази област, ако може да ми кажете при добир на гърдите ви (предполагам повечето имате мъже или приятели) от мъжка страна, мачкане, стискане и от сорта, съществува ли някаква опасност за гърдите? и примерно до кой месец след поставянето на силикона не е препоръчително да се пипат гърдите? ако е коментирано по темата моля да ме извините. и също ми е интересно дали при допир може да се познае, че имате силикон?
Ами от моята операция мина месец и 1 седмица. Спомням си много добре, когато докторът ме изписваше каза "Да няма мачкане и стискане първия месец." Така че първият месец съвсем нежно по отношение на гърдите.
Иначе дали си личи- според мен почти винаги. Просто трудно се срещат "в природата толкова съвършени гърди" На пипане, аз си напипвам импланта в горната част и самите гърди са по-твърди от естествените, поне от моите каквито бяха преди операцията.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 12th May 2006, 09:27
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Скъпа за мъжете е важно това което виждат да им радва окото а дали е истинско или не малко ги интересува Има и такива които уж са много против силикона ама тайно се надяват да пипнат такива Няма мъж които се е отказъл от .....заради това Споко казвай на всички и да не ти пука P.S.Даже смятам че като разберат са по любопитни да видят Ти не би ли искала да видиш някой имплантиран като Азис просто любопитство
Отговори с цитат
  #105  
Стар 12th May 2006, 09:55
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Скъпа за мъжете е важно това което виждат да им радва окото а дали е истинско или не малко ги интересува Има и такива които уж са много против силикона ама тайно се надяват да пипнат такива Няма мъж които се е отказъл от .....заради това Споко казвай на всички и да не ти пука P.S.Даже смятам че като разберат са по любопитни да видят Ти не би ли искала да видиш някой имплантиран като Азис просто любопитство
Струва ми се, че тя не е от момичетата които искат да ги гледат от любопитство.
Не се безпокой, когато имплантите са с анатомична форма, когато кожата не е прекалено оптегната гърдите са почти като естествени. При мен поне е така. Иначе са по-твърди от преди, но е минало много малко време.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 12th May 2006, 10:54
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Скъпа за мъжете е важно това което виждат да им радва окото а дали е истинско или не малко ги интересува Има и такива които уж са много против силикона ама тайно се надяват да пипнат такива Няма мъж които се е отказъл от .....заради това Споко казвай на всички и да не ти пука P.S.Даже смятам че като разберат са по любопитни да видят Ти не би ли искала да видиш някой имплантиран като Азис просто любопитство
Струва ми се, че тя не е от момичетата които искат да ги гледат от любопитство.
Не се безпокой, когато имплантите са с анатомична форма, когато кожата не е прекалено оптегната гърдите са почти като естествени. При мен поне е така. Иначе са по-твърди от преди, но е минало много малко време.
Абе остават си по- твърди, правя година на 27-ми май и са някак стегнато- еластични, не е типичната мекота на жлезната тъкан. Но никак не е лошо, като стегнати гърди са на пипане. Това е, че се познава не го намирам проблем, но по- добре мъжът да знае. Аз си мечтая пък да изненадам някой, да не му кажа. Ама за целта трябва да прегреша
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 12th May 2006, 10:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Аз си мечтая пък да изненадам някой, да не му кажа. Ама за целта трябва да прегреша
е има време, млада си още
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12th May 2006, 11:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Щом е за екперимента, няма как, трябва да прегрешиш Дето се вика, щом е за науката и статистиката, кой ще се сърди. Пробвай се, пък ако те хванат, ще те защитаваме.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 12th May 2006, 11:02
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ще трябва да се жертвам, неминуемо е. На ваша отговорност, да знаете!
Подстрекателки такива!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатанаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:02.