IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th November 2007, 17:50
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

кити ти защо я пусна тази тема като нямаш намерение да променяш нещата? искаш някаква подкрепа, защото ти тежи на съвестта ли? или нещо друго може би?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th November 2007, 18:25
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
кити ти защо я пусна тази тема като нямаш намерение да променяш нещата? искаш някаква подкрепа, защото ти тежи на съвестта ли? или нещо друго може би?
Beautiful_, преди два часа написах много сходно мнение, което започваше със същия въпрос към кити ... но после не го постнах, тъй като аз бях стигнала доста по далеч в разсъжденията си... до извода, че кити явно е пуснала темата, за да и кажат всички, че прави правилното нещо като се държи некоректно с двама мъже и така масовото мнение да изчисти угризенията на съвестта и...

а може пък да иска да се похвали...

както и да е... смятам, кити, че mallvina ти е дала безценнен съвет, но за съжаление ти няма да го оцениш (може би дори няма да го разбереш), докато не стигнеш сама до този извод... sad but true!
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th November 2007, 19:16
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Неее, моми4ета, споко, няма нищо такова Сега нямам време, ще пиша по-късно.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th November 2007, 15:12
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Преди време бях принципна и то тъпо принципна, бях вярна и мислех, че някои ще го оцени, че ще бъда компенсирана от живота. Момчето до мен кръшкаше, а аз мислех, че един ден ще разбере колко съм вярна и ще иска да е само с мен. Много заблудено тинейджърско мислене. После реших, че не съм виноена аз, а човекът до мен, смених го, следващият не беше явен кръшкач, но и не беше предан като мене. И сега ми е ясно, че ако аз не направя това, което искам и което чувствам, никои няма да го направи. Сега излизам, с когото искам, без да парадирам и това да се разбира от човека до мен. Него го уважавам, но бих взела всичко от живота, защото той е много кратък. А след време, ако разбера, че човекът до мен ме е мамил, а аз съм си пропуснала удоволствието, ще бъда заблудена патка отново.
Маlvina, права си, че всичко се връща, ама като бях коректна и точна, не ми се отвърна със същото, а сега ми е по-добре, дори да ми се върне, няма да е по-различно от това, което аз самата правя.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th November 2007, 16:49
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
кити ти защо я пусна тази тема като нямаш намерение да променяш нещата? искаш някаква подкрепа, защото ти тежи на съвестта ли? или нещо друго може би?
Нали това е форум...говори се за всякакви неща. Не е нужно да иска да променя нещо, нито да я гризе съвеста. Какво пречи някой просто да иска да говори за нещо, да чуе и други мнения по въпроса...не виждам какъв е проблема.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th November 2007, 16:55
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Liana според мен ти си сгрешила като си била вярна и си се надявала приятеля ти да го оцени...трябвало е да му бъдеш вярна, защото си такъв човек, със съвест, с достойнство, с морал, заради себе си, за да бъдеш удовлетворена от това, а не за да чакаш някой да те оцени после. не трябва да правиш добро, защото после някой ще ти го върне,а заради самото добро.
Цитирай:
Първоначално написано от Liana
А след време, ако разбера, че човекът до мен ме е мамил, а аз съм си пропуснала удоволствието, ще бъда заблудена патка отново.
аз лично никога не бих съжалявала за това, че приятеля ми примерно ми е изневерил и аз не съм го направила също. как си си пропуснала удоволствието? не е ли било за теб удоволствие да бъдеш с този човек?
не те нападам, просто понякога не разбирам хората...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th November 2007, 17:08
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Има една китайска сентенция, не мога да я цитирам точно, но смисълът и е, че когато обичаш, правиш подарък на себе си, а не на човека, когото обичаш. Напълно подкрепям beautiful, че трябва да обичаш другите, без да очакваш нещо в замяна и без да очакваш дори да ти отвърнат със същото. В противен случай любовта се превръща в сделка - давам ти за да ми дадеш... А пък изказване от рода "изневерявам за да не съм капо, ако ми изневерят" звучи много грозно и няма абсолютно нищо общо с любовта...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th November 2007, 17:13
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Колкото до твоя случай, съветвам те да биеш шута овреме на арабина, защото разбере ли за белгиеца, ще ви размята със шутове и теб и него
Мда, с тях шега не бива. Опичай си акъла момиче, те са луди глави, да не ти стане мнооооого тъжно. Не търпят изневяра от жени, а иначе те самите не знаят какво е да си верен.

Пък другото си е твоя работа. И на мен ми е чудно за какво си я пуснала тая тема, пък сега триеш историята.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th November 2007, 18:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не съм съгласен, че не знаем какво е да си верен на половинката си.до момента (29 години) не съм изневерявал никога!Напротив на мен преди 3 месеца ми изневериха и случаят е подобен на този който се разисква тук, само че не бяхме 2-ма, а трима.Връткала ни е и изобщо не й е пукало, колкото и да твърди в момента друго.Искала да види какво е да инзевериш.На кого, подяволите, на кого от тримата е изневерявала.На мен, че бяхме 8 месеца заедно, на второто момче, с което е била година и половина, или на третия, който е бил месец с нея.
Да не търпим изневяра, кой ли изобщо я търпи?!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th November 2007, 18:13
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ти от арабски произход ли си? Аз говорих за тях в частност.

Много хора търпят изневярата. Незнам защо е така, но има такива които я приемат за нещо естественно и неизбежно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гаджетапоедносъщовреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:30.