IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th November 2007, 19:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Reason, говорим за арабин, аз поне не познавам такъв, който да е верен, а ги знам доста.
Колкото до това кой търпи изневяра... много хора. Всичко зависи от това дали повече ще загубиш или ще спечелиш, ако спреш да търпиш.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th November 2007, 20:19
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А то за араби ставало дума...абе аз се запалих щото ми е болна тема.Арабите не ги знам, не ща и да ги знам!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th November 2007, 22:19
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Нямах време да вляза във форума, то станало говорилня 
Защо пуснах темата ли? Ами защото и другите пускат своите-защото ме вълнува. И аз си имам принципи и не приемам изневери и про4ее. Вси4ки си ги имаме. Е, това 4е в момента излизам с двама е извън принципите ми, разбира се. Не търся бройки, казах, 4е уважавам и двамата, а ако някой не ми вярва, негова си работа. Ако ги имах за бройки нямаше да има тема. Така се е полу4ило, и нямам намерение да го продължавам много, не ми харесва. Проблемът е, 4е и двамата ми харесват много и когато съм с единия, мисля и за другия и така. Исках да разбера дали ви се е слу4вало, как сте се 4увствали, как сте разрешили проблема на практика.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th November 2007, 22:19
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Дали е изневяра и на кого? Не знам. А нямаме ли право на избор, ако имаме две или пове4е възможности? Във всеки слу4ай имам връзка и харесвам много белгиеца, с другия само сме излизали. Но ни харесва и на двамата. Дали оби4ам истински някой от двамата? Ами не, много сме в на4алото още, рано е да се каже. Понякога нещата просто се слу4ват, и не можеш лесно да се откажеш. Много е кофти, уверявам ви. А дали се виждат само с мен, това пък само господ може да каже, някой от вас сигурен ли е за партньора си. Но 4е им харесва, определено. Исках да споделя с хора, които са били в подобна ситуация, ина4е, аз си имам глава на раменете, и сама мога да преценя. Това за достойнството и за морала и наказанието свише нема нужда, докато не ти дойде до главата, си теоретизираш на воля и поу4аваш някого си. Животът не е само 4ерно и бяло
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th November 2007, 22:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

До като нищо не е сериозно, няма нищо неморално и никой не би трябвало да се чувства кофти от това.Кофти става, когато на някого от 3-ма Ви започне да му пука, а това е тврде вероятно скоро да се случи.Ако не искаш да има пролеми нямаш много време и би трябвало да избереш единия.Виж съвсем друго е ако на теб не пука, дали ще нараниш някого или не...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th November 2007, 22:41
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Пука ни и на тримата. Ина4е нямаше да има тема. Би трябвало, би трябвало...защо всеки го разбира както му се иска
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th November 2007, 22:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Щом и на трима ви ви пука...кити навлезла си в блато, от което трудно ще излезнеш чиста.Моите съболезнования...
Но все пак съм на мнение, че човек сам трябва да си сърба това, което си надроби.Дано не ми се сърдиш...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th November 2007, 00:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами как да го разбира всеки, ако не както му се иска, според неговите си разборания не можем да мислим като теб всички, всеки си има различно виждане и се предполага, че затова си пуснала темата, за да чуеш другите какво мислят за подобна ситуация. Както казах, случвало ми се е , не с двама, с трима. Reason, когато е сериозно, неморално ли е? Колкото и да ти се струва невероятно, има хора, които могат да обичат искренно повече от един човек едновременно, аз в един момент от живота си бях от тях. Бих могла и сега сигурно, ама вече не съм на 18, а тази обич е доста изморителна и обременяваща.
А теб, Кити, те съветвам колкото може по- бързо да решиш с кой искаш да си повече, защото в противен случай рано или късно ще се озовеш под някоя маса като мен (това образно казано) и ще си завършиш безславно и двете връзки. Нищо не остава скрито в тоя живот. Рано или късно всичко излиза наяве.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th November 2007, 01:38
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Преди време бях принципна и то тъпо принципна, бях вярна и мислех, че някои ще го оцени, че ще бъда компенсирана от живота. Момчето до мен кръшкаше, а аз мислех, че един ден ще разбере колко съм вярна и ще иска да е само с мен. Много заблудено тинейджърско мислене. После реших, че не съм виноена аз, а човекът до мен, смених го, следващият не беше явен кръшкач, но и не беше предан като мене. И сега ми е ясно, че ако аз не направя това, което искам и което чувствам, никои няма да го направи. Сега излизам, с когото искам, без да парадирам и това да се разбира от човека до мен. Него го уважавам, но бих взела всичко от живота, защото той е много кратък. А след време, ако разбера, че човекът до мен ме е мамил, а аз съм си пропуснала удоволствието, ще бъда заблудена патка отново.
Маlvina, права си, че всичко се връща, ама като бях коректна и точна, не ми се отвърна със същото, а сега ми е по-добре, дори да ми се върне, няма да е по-различно от това, което аз самата правя.
Самата ти казваш че си била принципна и то "тъпо"принципна .
Неможеш да промениш хората ,някой хора около теб.Можеш себе си да промениш но явно ти си го направила в грешна посока и дали така се чувстваш напълно удоволетворена и щастлива..

Защо попадаш на такива хора..?,Просто тези..този..,не е твоя човек .Причината е в теб,не я търси в другите хора.
Вместо да продължиш да търсиш" твоя човек",ти се отдаваш на по-лесния начин ,понеже с теб са постъпили некоректно и ти да си го върнеш на всяка цена и почваш да свикваш и живееш по същия начин.

това е само моето мислене обсъждаме си,да не се обидиш нещо Всичко е в главата на човек,така казват
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th November 2007, 07:18
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Reason, когато е сериозно, неморално ли е? Колкото и да ти се струва невероятно, има хора, които могат да обичат искренно повече от един човек едновременно...
Да, неморално е!Няма такива филми да обичаш повече от един човек по едно и също време.Ако обичаш един ти никога няма да се сетиш да му изневериш с друг, дори не би се сетила да се виждаш с друг!За жалост хората не сме като гугудките.Любовта съществува, но всеки път се убеждавам, че тя е само при тия птички - умре ли едната умира и другата.Ей това е любов...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гаджетапоедносъщовреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.