IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 5th October 2006, 11:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: p

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
аз съм с 450 и може и още...ама следващия път
Ти кво искаш да казват:влизат цици и след 10 мин.Бимби
аре ся, 50/100сс отгоре няма да са чак такава разлика
Отговори с цитат
  #112  
Стар 5th October 2006, 11:12
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Искам и аз по-големиииии
Отговори с цитат
  #113  
Стар 5th October 2006, 14:12
leonessa leonessa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 100
По подразбиране

аз искам да ви попитам нещо друго за имплантантите. каква е разликата м/у грапави и не грапави?
Отговори с цитат
  #114  
Стар 5th October 2006, 14:17
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Гладките изобщо не се използват вече...текстурираните имат безпорни предимства
Отговори с цитат
  #115  
Стар 7th October 2006, 14:12
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Аз също се оперирах при Николай Георгиев на 04.09. С мъжа ми се спряхме на McGhan на които цената беше 4000 eur. Но както казва и danitta когато направиш повече от една операция цената наистина е доста по-ниска. В замяна на това получих невероятни грижи и отношение, бях сигурна и спокойна че съм попаднала на правилното място. Клиниката му е страхотна, обзаведена модерно и удобно. Нито за миг не почувствах, че съм в болница.
На мен също ми каза, че след години мога да ги сменя безплатно, но не това беше определящо в избора ни. За нас беше важно, че тази фирма е водеща и това което произвежда е качествено. А за след 8-10години никой не знае..
А относно това кой колко печели.....най-добрите печелят повече.
И това е абсолютно нормално за мен.
Не разбирам цените ли са скочили или какво, защото само преди 6месеца 2 момичета се оперираха там срещу 2300Е за евросиликон .
Отговори с цитат
  #116  
Стар 7th October 2006, 17:58
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте на всички участници в сайта.Чудесни сте.С ваша помощ успях да се ориентирам за така липсващата ми информация относно видове импланти и добри пластични хирурзи.Всъщност последните няколко седмици постоянно се ровех във вашите мнения като наблюдател,без да се включвам в диалога.Интересувам се от мамопластика,която сам твърдо решена да се извърши през следващите няколко седмици.Живеа в чужбина и при предпоследното си завръщане в БГ,бях получила препоръки за Сердев,к.умишлено не наричам Доктор.Бях стигнала до насрочване на час за операция.. Вашите мнения ми спестиха доста понатачни усложнениеа.. В петък направих първия си консулт при Доц.Тепавичарова.Преди да вляза в кабинета и бях твърдо убедена че моят хирург ще е тя.Нейната рязкост ме обърка,консулта се състоя в измерване на гърдиде ми.Сл.това твърде бързо ме изпрати да си купувам сутиен защото до час излизала и на вратата ме попита каква марка импланти искам?!Мислех че те се избират от неа като най подходящи за мен..Отвърнах Ментор.Попита ме припряно през вратата:А имате ли 3000Е да ги платите сега?Отживорих че е възможно да ги донеса сл.няколко часа.Кой ходи с 3000Е в джоба си?!Но се оказа че това е само цената на имплантите!Поиска ми още 990Е за операцията,300Е и отгоре за упойка и ме попита колко дни мисля да лежа в болницата!?Сумата възлезе над 4300Е!Бях чела в сайта че същите импланти поставя за 3200Е.Сл.това посетих Др.Ефремов,остави ми изключително добро впечатление.Препоръча ми Маган разбира се,без да спомене за гаранции..Посетих и Др.Георгиев,тъкмо излизаше от операция.Споменах мамопластика и бръкна в чекмеджето..Няма да повирвате на това което видях!Пред мен беше поставен един гладък силиконов имплант,които вече не е разрешен за употреба!Попита ме защо не искам такива импланти,можете ли да си представите!Опита се да ме убеди в предимствата на Евросиликон и постави пред мен кръгъл имплант свъпроса:Този каква марка е?Отвърнах Евросиликон.Относно гаранцията за която толкова много се коментира от вас и от него,той твърди че не съществува.Била възможна замяна за 5000Е,но само веднъж.Попита ме къде и скакво се занимавам.Излагах,че съм в БГ.Днес разпечатах изявлението му в този сайт и мисля да му го занеса в понеделник..Но в никакъв случай не бих се оперирала при този хирург!!!!!!!!!!!!Не мога да бъда сигурна каква марка импланти ще ми бъдат поставени и дали въобще ще са подмускулно,както ми обеща.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 7th October 2006, 18:38
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Ужас
Отговори с цитат
  #118  
Стар 7th October 2006, 19:07
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Доста съм объркана Вече почвам да се чудя дали във форума е писал др. Георгиев. Когато ходих при него имплантите си бяха наредени в/у масичката.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 7th October 2006, 19:33
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Леле, borka, чудя се какви ли още далавери съществуват в този бизнес.
Какво мога да те посъветвам най- приятелски - наистина не казвай, че си в чужбина. Правило ми е и друг път впечатление, че някои лекари правят разлика между пациентите и им дават различни цени.
А иначе кръглите импланти не са забранени, но определено вече са почти изместени от текстурираните.

В крайна сметка не си успяла май да се ориентираш към хирург? Продължава ли търсенето?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 7th October 2006, 19:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Пиши тогава понеделник какво ти е казал.Предполагам,че на всички ще им е интересно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборътнаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.