IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th June 2009, 19:57
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
сигурно купуват crystala по-евтино и гледат да го пробутат на една цена с juvederm. Тъкмо го пуснах в google и нищо не излиза за този филар. Много съмнително ми се струва...
Дистрибутори са на този филър, затова толкова го препоръчват.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th June 2009, 20:28
Benadit Benadit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
сигурно купуват crystala по-евтино и гледат да го пробутат на една цена с juvederm. Тъкмо го пуснах в google и нищо не излиза за този филар. Много съмнително ми се струва...
Дистрибутори са на този филър, затова толкова го препоръчват.

Мena, а знаеш ли дали е хиалуронова киселина и дали е хубав?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th June 2009, 21:13
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Да, хиалуронова киселина е, но не зная дали е добър, за мен е абсолютно непознат като качества, резултат или дълготрайност на ефекта.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th June 2009, 21:34
Benadit Benadit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Да, хиалуронова киселина е, но не зная дали е добър, за мен е абсолютно непознат като качества, резултат или дълготрайност на ефекта.

Благодаря ти! Аз си сложих такъв, но исках да се уверя, че е хиалуронова киселина
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th June 2009, 09:08
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SilverStar
ina79d, на опаковката пише ли съдържанието на филъра?
В мен бе само спринцовката, не ми даде кутийка, не знам със сигурност , но те май са като ампулите по много в кутия.
На спринц.пишеше само ,че е Кристал, произведено в Германия и някакви цифри, някъде ги бях записала,но не мога да го намеря в момента. Но " шишенцето" го отвори пред мен и остатъка макар и малко ми предложи да си го взема , до следващото дослагване- така, че не може да слага от него на друг.
Когато ми слагаха м.г. Естелис от ампулата остана малко и ми го сложи в гневните бр. за да не го хвърля.
Според мен си е като другите ХК, поне като Естелис и като , чета за др. "марки" като трайност горе- долу са еднакви. За juvederm -не знам , следващия път ще искам от нея да ми сложи.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th June 2009, 11:36
Benadit Benadit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от SilverStar
ina79d, на опаковката пише ли съдържанието на филъра?
В мен бе само спринцовката, не ми даде кутийка, не знам със сигурност , но те май са като ампулите по много в кутия.
На спринц.пишеше само ,че е Кристал, произведено в Германия и някакви цифри, някъде ги бях записала,но не мога да го намеря в момента. Но " шишенцето" го отвори пред мен и остатъка макар и малко ми предложи да си го взема , до следващото дослагване- така, че не може да слага от него на друг.
Когато ми слагаха м.г. Естелис от ампулата остана малко и ми го сложи в гневните бр. за да не го хвърля.
Според мен си е като другите ХК, поне като Естелис и като , чета за др. "марки" като трайност горе- долу са еднакви. За juvederm -не знам , следващия път ще искам от нея да ми сложи.

А колко пари ти взе? И къде си прави манипулацията?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th June 2009, 13:06
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Аз съм описала в темата за д-р Денкова, едновремено ми прави,скулптра и КХ в назолабиални, контур устни ,ботокс, на втората процедура скулптра , прави същото без ботокса. Заради пакета процедури ми направи отстъпка и нещата се толкова размиха, че тя не се "стиска" да сложи още , ако има нужда ( все пак , са си доста пари ,въпреки намалението ).
А, иначе като самостоятелно ХК мисля ,че е 500 лв.
Или ,чакайте малко,сега се сещам , при първото ми поставяне на Естелис в назолабиалните 1 амп. от 500 мл. бе 500 лв. и 0.6 мл. контур уста бе 190 лв. ( но това при друг лекар ) - следователно ако се прави само контур устни трябва да е по малко от 500 лв. защото количеството ХК е по малка ампула.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th September 2009, 22:22
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Момичета, как може да не знаете какво ви слагат!!! Тази лекарка според мен е абсолютно некомпетентна или си мисли, че клиентите и са невежи (нищо лично към никоя от вас). Просто всички продукти са различни, може да са на една основа, но да кажеш че доставчика лепи на едни етикет juvederm, на други crystal е пълна глупост. В тема Пластична хирургия има мини енциклопедия на филарите. Погледнете там много добре са описани съществените разлики между различните филари. Злоупотредата на някои доктори е наистина безгранична...

Освен това винаги настоявайте да отворят опаковката пред вас ( в смисъл кутията, която е фабрично запечатана), погледнете срока на годност (трябва да е отбелязан на кутията), не позволявайте да ви слагат остатъци от други клиенти, винаги задавайте въпроси за препарата и знайте какво ви инжектират.

Не се притеснявайте да задавате въпроси на докторите и не се оставяйте да ви се налагат!!!
Извинете за тона, но бг лекарите направо ме удивляват с изказвания!
И на мен ми пробутаха Crystal. Купис Juvederm 3, но докторките ме убеждавах, че техният филър е класи над моя.

Колко време трябва да се чака, за да се повтори процедурата?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th September 2009, 13:39
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Според мен Juvederm е 'класика в жанра'. Докторката наистина злоупотребява и е изключително некоректна. Не бих отишла при нея за каквато и да е процедура.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st October 2009, 21:21
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Сложиха ми една ампула Crystal. Три дни по-късно няма и помен от него.
Бях си подготвила продукта, който искам да ми пъде поставен. Но докторката ме убеди, че Crystal е перфектният филър и ме увери, че е качествен и ще направя правилния избор, ако се съглася с нея.
Никакви Кристали повече! Аут!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилързаустниCrystal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.