IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 21st October 2009, 23:23
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
raptorche,то не бе реклама то не бе чудо
Тези работи се уреждат на лс
Недейте така с това отношение. Интернет не е само за джи-джи-би-джи, лигавщини, и за да си говорим лаладжиски истории глупости.
Безценното му предимство е именно, че се свързваш и получаваш информация от хора, които може би никога няма да срещнеш в реала.
Друг е въпросът, че между предоставянето на информация и рекламирането е много тънка.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st October 2009, 23:35
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Не разбирам как от позицията на масажист си позволяваш да даваш клалификации за професионализма на други доктори, и по-точно на софийските.
Не зная откъде си ги измисляш, все пак и твоята докторка се е учила при тях.
И не наблягай на международните конгреси, защото ти не си бил на нито един такъв, и затова не знаеш колко се "научава" там.
Ще падна от смях направо. Mena, ти си нова тук, нали?

Рапторчето не е единственият, който твърди, че пловдивските доктори са много по-добри специалисти от софийските и единствени по рода си, което е меко казано смешно дори и по теория на вероятностите.
Визирам един точно определен човек с много "разум".

Имам си обяснение за тяхното поведение, но ще ти го спестя на този етап.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 21st October 2009, 23:45
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

raptorche, последно цената 150лв ли е или 300лв? Обърках се нещо.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st October 2009, 23:47
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Теди, въобще не съм нова , а що се отнася до raptorche, преди да попадна на постингите му харесвах д-р Павлова. Но за едно е напълно прав, всеки има право на мнение.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st October 2009, 23:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Mena не е нова . Чета постовете и - страшно е полезна за мен .
Отговори с цитат
  #76  
Стар 22nd October 2009, 08:52
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
raptorche, последно цената 150лв ли е или 300лв? Обърках се нещо.
Ти ме попита за цената, ако материалите са от теб. Казах ти, че цената е 150лв на 1ml. А за цените на нашите филъри ти написах по горе. Те варират от 300 до 350 лв. за 1ml.

Искам за 2-ри път да отбележа, че не съм проявил съмнение към професионализма на вашите дерматоложки и като цяло лекарите. Исках да кажа, че тук нивото специално за естетиката където имам наблюдения е СЪЩО много високо, защото много от вас, които живеят в София расъждават, че само там могат да се подлагат на такива манипулаций и цената е такава, защото докторите са по-добри.

Поздрави
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd October 2009, 09:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ще падна от смях направо. Mena, ти си нова тук, нали?
.
Нова...нова....има няма три години вече черпим инфо от нея
Отговори с цитат
  #78  
Стар 22nd October 2009, 09:51
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Разбрахме се. Всичко е ОК. Цената е добра няма спор.
Не ми отговори обаче дали приемате Juvederm. И след като имаш поглед върху пациентите и след инжектирането, кажи за трайността на ефекта. Отчаяна съм. Чета аз тука, че киселината се резорбира след 6-18 месеца. Вярно ли е изобщо? И наистина ли има "натрупване" на материала след всяко следващо поставяне на филър?

Наистина звучиш като рекламен агент на Павлова, защото не ни осведомяваш как варират цените в ПД, а ни говориш само за нея ("Пиша, тук изцяло с добри намерение и целта ми е единствено да сте усведомени как варират цените тук.") Както ти писах вече Тонев взема 500лв, на Асенов също сигурно цената му е софийска, не помня точно.

OFF ПП Дразня се, че в този форум (Тялото) са премахнали функцията за редактиране на мненията. Трябва да бъде възстановена на всяка цена .
Отговори с цитат
  #79  
Стар 22nd October 2009, 10:04
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Теди, въобще не съм нова , а що се отнася до raptorche, преди да попадна на постингите му харесвах д-р Павлова. Но за едно е напълно прав, всеки има право на мнение.
ОК. Извинявам се. Помислих, че си нова, защото има и други пловдивчани, които се опитват да налагат пловдивски доктори къде със, къде без аргументи и предположих, че не знаеш за тях. Смешно е от тяхна страна да го правят! Затова съм пуснала тази иконка "" - тя не беше адресирана към теб.
Познаваш ли Павлова или по-точно нейната работа? Какво ти е мнението? Защо я харесваш?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 22nd October 2009, 10:12
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Честно казано не съм дори и чувала за Павлова, така че не мога да коментирам работата и. Това, което ме озадачава е че при цена 300лв на мл за материал + поставяне има само два варианта - работи се на загуба!!! или нещо не е на ред с материала или работи с много евтини филари. нищо лично, просто не ми се връзват сметките с тази цена...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилързаустниCrystal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.