IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 23rd November 2010, 22:42
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
сега се окача след преглед при друг хирург че едната ми цица а под мускула, с другата не , някакси мускула я е пуснал , и сега я чувствам мнгоо гадно тежко , мека, незнам въобразявам ли си , или не , но имам и лека болка . А доктора каза че нямало проблем
На ехографа не вдяха ли че има разлика в поставянето на имплантите
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 24th November 2010, 00:26
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

най лошото е че едната гърда имам чувството че ме боли , и ме забушава , на жените с над мускулни импланти , как се чувствате с циците си , тежат ли ви ?

май трябва да ги сменя и двата, имам няква болка и неудобство , а доктора казва , че нищо ми нямало , и то не моя лекар , а друг за 2 ро мнение ...

или имам проблем с сърцето и си мисля че цицито ме задушава така , и ме претиска ?
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #553  
Стар 24th November 2010, 00:28
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
сега се окача след преглед при друг хирург че едната ми цица а под мускула, с другата не , някакси мускула я е пуснал , и сега я чувствам мнгоо гадно тежко , мека, незнам въобразявам ли си , или не , но имам и лека болка . А доктора каза че нямало проблем
На ехографа не вдяха ли че има разлика в поставянето на имплантите
бях на ехограф и мамолог , каза че всичко било наред , не казаха за нищо лошо , нито за разлика , а като отидох на консултацията , доктора ми вика едната ти е под другата над , или полу ... еднатами се мърда като си стягам мускува , а другата не . Но каза че няма проблем. а аз чувствам някакво неудобство .
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #554  
Стар 24th November 2010, 08:16
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
най лошото е че едната гърда имам чувството че ме боли , и ме забушава , на жените с над мускулни импланти , как се чувствате с циците си , тежат ли ви ?
Моите са напрегнати тези дни,особено лявата.Та за това вчера ходих на ехограф,всичко е наред.

Установих че като постоя малко без сутиен, ми е по-добре
Отговори с цитат
  #555  
Стар 12th December 2010, 07:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Установих че като постоя малко без сутиен, ми е по-добре
На мен винаги ми е добре без сутиен :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #556  
Стар 13th December 2010, 15:06
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

А носенето на сутиен постоянно след операцията не пречи донякъде за възстановяването на тъканите, преминаването на отоците и т.н. ? Все пак притиска тъканите и по-трудно става обратното ресорбиране на течност и кръв ако има такива.
Отговори с цитат
  #557  
Стар 13th December 2010, 16:22
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А носенето на сутиен постоянно след операцията не пречи донякъде за възстановяването на тъканите, преминаването на отоците и т.н. ? Все пак притиска тъканите и по-трудно става обратното ресорбиране на течност и кръв ако има такива.
Понякога и аз това се чудя, но въпреки това не съм сваляла Триумфа откакто се оперирах, а вече минаха 3 месеца. Някак като сваля сутиена за малко, не се чувствам комфортно, дори започва леко да ме наболява едната гърда. Затова мисля, че щом се чувствам добре само със сутиен, и то спортен, значи не би трябвало да вреди.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 14th December 2010, 08:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Една колежка ми каза,че немските хирурзи препоръчват 1 година носене на този сутиен за подмускулния метод,а като ме видяха на работа се ококориха и ме питаха как може доктора да ме е пуснал да работя.Тук даже токчета не им дават да носят месец близо.даже им теглят дамските чанти.Не бива да са над 1 кг.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #559  
Стар 14th December 2010, 14:40
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Тук даже токчета не им дават да носят месец близо.даже им теглят дамските чанти.Не бива да са над 1 кг.
А аз като започнах да вдигам синът си още на четвъртата седмица, което са си 13 кг, какво да кажа??? И токчета нося...Тук явно докторите имат съвсем различно виждане за нещата...
Отговори с цитат
  #560  
Стар 14th December 2010, 15:26
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

То накрая ще излезе, че най-добре 1 месец нищо да не правиш, освен някоя лека разходка, колкото да не се ти се разложат мускулите.
Аз с удоволствие бих останала да ме погледат малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.