IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 11th March 2011, 21:37
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

И защо средностатистическата българска пикла за е обобщение за цялата Българска нация не разбрах , ама които както му е удобно така да го чете.
Виж Пини , аз в България не мизерствам , никога не съм , не съм омъжена за милионер , родителите ми са имали възможност дали са ми старт , да се реализирам , и да имам достатъчно зад гърба си , да си остарея и умра в тази страна, без да се налага да гъзолизя когото и да било.
Има една много вярна приказка ... внимавай чий пръсти настъпваш , защото може да са свързани с гъза , които скоро ще целуваш ....
На мен не ми се е наложило да вървя на майната си , за да имам апартаменти и вила , и достатъчен доход на месец , който съм си заслужила с образованието си. Може би за това няма как да бъда убедена , че тук е за нещастници и бедняци ..... родителите ми са успели тук, много от приятелите ми също , живеят светлинни години по добър живот от твоя тук , всеки може да успее , стига да го поиска
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #862  
Стар 11th March 2011, 22:05
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
На мен не ми се е наложило да вървя на майната си , за да имам апартаменти и вила , и достатъчен доход на месец , който съм си заслужила с образованието си.
Отговори с цитат
  #863  
Стар 11th March 2011, 22:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хайде стига вече с тази любов и омраза!Всеки да си гледа паничката !
Място под слънцето има за всеки ,а дали ще е в БГ или другаде няма никво зна4ение!
Отговори с цитат
  #864  
Стар 11th March 2011, 22:43
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
На мен не ми се е наложило да вървя на майната си , за да имам апартаменти и вила , и достатъчен доход на месец , който съм си заслужила с образованието си.
Обяснявам и повече няма да се меся в този и без това затлачващ се разговор. Под майната си [i] се разбира място далеч от семейството ми , близките ми и приятелите ми , с цел да ми е добре на дупето. На вас за това може и да не ви пука , но знаете ли как в смотаната за вас държава , родителите ви всяка вечер заспиват с намокрена от сълзи възглавница. Като разказват къде сте , гласът им е сподавен и в гърлото им има буца от мъка , как стоят снимките ви върху телевизора в хола .... Как разказват за посещението си при вас все едно са били на Луната , преповтарят думите ви защото свои за възхищение те нямат , за тях дом е България , ако ще и зарината в боклуци. Как гробовете им след време са тревясали , че няма кой да ги изчисти , ако успете да си вземете отпуска за погребението изобщо , защото и това видях. Разкажете им за апартамента си , за циците, за това как говорите на чужд език и как ви уважават , това ще спре сълзите им по вас, а може да ги вземете при вас , на Луната , защото така се чувстват те там.
Ще видят внучетата си в българска носия или коледарчета , ама друг път , най много някоя снимка от Хелоуин да пратите , та да се чудят и маят това за гордост ли е. Да ама на съседката баба внуците и носят мартеници всяка година и от това боли .
Да не говоря как възприемат бозавите ви половинки , зет ми Уилям , знаете колко смешно звучи от устите им , а от сърцата им кръв капе , колкото и да се държат пред вас.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #865  
Стар 11th March 2011, 23:17
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

абе, не разбрахте ли, че България е като е вреден навик! Колкото повече ти се иска да я откажеш, толкова повече на сърцето ти ляга
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #866  
Стар 11th March 2011, 23:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Далия, стига се дрънкала глупоcти -за нещастни родители и бозави половинки!
Има достатъчно начини да направиш родителите си нещастни ако ще и в техния дом да живееш и още толкова да го направиш щастливи с факта, че ти си добре.
А за бозавите половинки просто няма да го коментирам, защото по-голяма глупост няма
Отговори с цитат
  #867  
Стар 12th March 2011, 06:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
абе, не разбрахте ли, че България е като е вреден навик! Колкото повече ти се иска да я откажеш, толкова повече на сърцето ти ляга
ЗАщо да я отказваме?
Нито я отказвам,нито ми ляга на сърцето
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #868  
Стар 12th March 2011, 07:49
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hazel from Sumeria
Това за мен означава все едно да се изплюем върху жертвите,които нашите владетели някога са дали,за да съхранят страната.Не е редно така. Ако всички тръгнем да се изнасяме,все едно обезсмисляме потта и кръвта на предците ни. Дано се прозвучи грубо,но някой от вас замислял ли се е върху това с какви жертви е градена България и какво послание ще отправим,ако я зарежем?
До като съм тук,изгледах "Капитан Петко-войвода"и"Записки по българските въстания"
толкова тежки ми се видяха тези филми,но като видях старите къщи,особено старият Пловдив,малеееееее,така ми стана хубаво и така ми домъчня за вкъщи
Отговори с цитат
  #869  
Стар 12th March 2011, 07:52
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
точно ако съм някъде по света и стане проблем, предпочитам да чакам на закрилата от Австрия отколкото от България.
(
Абе ,разбрахме,че в Австрия всичко е ток и жица
Отговори с цитат
  #870  
Стар 12th March 2011, 07:55
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Колкото ти си плащаш осигуровките в БГ , толкова и моите данъци ще отиват за самолети да те прибират. Нали справедливо е според мен
Недей така,Далия,тя Пини с данъците ,които ги плаща в Австрия,ще помогне на българските си побратими,нали е благородна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОбичателиБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.