IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1461  
Стар 3rd April 2011, 06:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А пък на Лъки като и чета всички постове толкова се забавлявам...ЕЙ!!! Голям смях пада
  #1462  
Стар 3rd April 2011, 11:55
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Логично,нали не сте левачки.


Моята работа дълги години беше свързана с напрежение в лявата ми половина и определено лявата ми ръка е по силна.Аз предполагам,че дясната ми гърда се възстановява по бавно ,защото е по малка и съответно по травмирана от импланта.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1463  
Стар 3rd April 2011, 15:57
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

момичета, гледам тук разни снимки за незнам кой път вече и се обърках тотално. Твърдо си бях решила да са анатомични възможно по-естествени ама като гледам има анатомични, които изглеждат доста кръгли, а има кръгли които изглеждат доста капковидно.... Обяснете ми от какво зависи това, кое е от значение? към какво да се насоча, или поне ме препратете към подходящата тема защото аз не откривам....
  #1464  
Стар 3rd April 2011, 18:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Елица,зависи колко твои си имаш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1465  
Стар 3rd April 2011, 18:09
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
момичета, гледам тук разни снимки за незнам кой път вече и се обърках тотално. Твърдо си бях решила да са анатомични възможно по-естествени ама като гледам има анатомични, които изглеждат доста кръгли, а има кръгли които изглеждат доста капковидно.... Обяснете ми от какво зависи това, кое е от значение? към какво да се насоча, или поне ме препратете към подходящата тема защото аз не откривам....
А може би е най-добре да предцени хирургът,на когото ще се довериш-изборът е много специфичен и съобразен с твоите анатомични характеристики
  #1466  
Стар 3rd April 2011, 18:15
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Елица,
зависи и от хирурга как ги поставя. Моята докторка ми каза, че аз с кръгли импланти няма да постигна този ефект, който искам - повече обем в долната част, широки и с голяма проекция. Също така и да се увеличи разстоянието от зърното до мамиларната гънка. Сега като си ги гледам, се радвам че се доверих точно на нейния избор за импланти!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1467  
Стар 3rd April 2011, 18:26
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Елица,
зависи и от хирурга как ги поставя. Моята докторка ми каза, че аз с кръгли импланти няма да постигна този ефект, който искам - повече обем в долната част, широки и с голяма проекция. Също така и да се увеличи разстоянието от зърното до мамиларната гънка. Сега като си ги гледам, се радвам че се доверих точно на нейния избор за импланти!
ами аз не искам да ми се увеличава това растояние, защото моите зърна са по-нагоре някакси
  #1468  
Стар 3rd April 2011, 18:27
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мarisabela Виж мнението
Елица,зависи колко твои си имаш
колко мои си имам.....амиии нямам си много мои, почти нямам. Не са виснали-дълги, малки и вдигнати са
  #1469  
Стар 3rd April 2011, 18:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тогава може и кръгли да са подходящи за теб, но хирургът, който ги слага трябва да е добър, за да не то стоят като портокали.
При анатаомичните е по-голям рискът от завъртане и трябва повече да се пазят.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1470  
Стар 3rd April 2011, 18:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
колко мои си имам.....амиии нямам си много мои, почти нямам. Не са виснали-дълги, малки и вдигнати са
И моите бяха малки и вдигнати,но зърната ми бяха по-надолу.Сега постигнах мечтания резултат с Алерган 410 МX ултра висока проекция,че ако бяха по-ниска проекция/както аз исках/ мускулите щяха да сплескат всичко и нямаше да има хубав вид.
Кой размер си?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.