IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1951  
Стар 10th November 2016, 15:36
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Две седмици изминаха от операцията. Нослето поспадна, но все още си личи върха как е подут още. От гледната точка на един 1.60-1.70 човека (един вид отдолу) изглеждам като гуси :Д Но поспаднаха като цяло. Приятелката ми не пропусна да ме фрасне два пъти вече, то лек контакт ама усещам го все едно ме бие ток Така де... запушиха ми се ноздрите за жалост. Все пак влиза и излиза въздух, но не е като след "прахосмукачката". Усещам лека болка под септума и в дясната ноздра, предполагам, че е от прекаленото усмихване и т.н. Какво да направя, такъв човек съм. Не мога да не се усмихвам И това е общо взето. Още 20 дни ще стоя с тея плаки и ще пиша след още 1 седмица.

Aliona, наистина ти благодаря и лично ти пожелавам да се оправиш. Явно с ревизия ли ще стане и аз не знам, но нещата наистина са ужасяващи при теб. Няма да защитавам когото и да е било, защото след като не се е справил, няма как, дори и при мен да е успешно, да го защитавам. Ще ми е интересно да споделяш какво се случва с твоето носле.

П.с. Появи се леко неприятна миризма в носа. Не знам дали е от лекарствата, защото след като впръскам Тони Мера се появява. Само се надявам да няма някаква инфекция, ма то с моя късмет

Последно редактирано от 100008141550529 : 10th November 2016 на 15:54
Отговори с цитат
  #1952  
Стар 21st November 2016, 19:18
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте!
За тези, които следят моето БУКВАЛНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ, знаете, че трябваше да ми свалят плаките на 30-ти ноември. Е, да ама не. В петък някъде започна да ме боли доста лявата ноздра (повтарям, че плаките, които ми беше сложил д-р Асенов бяха по-различни от обикновените, за да предотвратят сраствания) и му писах нали, че започна да става непоносима болката, щото то братче... зъбите болят, главата боли, не моа си отварям устата да дъвча като хората и той каза да дойда Вторник (22.11) да ги свалииииим. И ся гледайте какво става тука... Вчера... към 3 часа почна да ми тече кръв от носа... ама братче тече, обилно... изхабих 3 рола тоалетна хартия, нали не е шуртяло (щото нямаше да съм жив сега :Д), и така цял ден... имаше периоди от 30 минути, в които спира да тече и после 30 минути тече и така се редуваха. Вечерта положението стана плачевно (к'во ли не правих... лед, компреси, морска вода, чай от коприва, всичко в домашни условия) и веднага отидох в 3 сутринта в спешното, биха ми инжекция за съсирване на кръвта и 2 вида хапчета ми предписаха за стесняване на кръвоносни съдове и такива простотии. И най-сетне добре... ама 30 мин по-късно.. аре пак... и така по-късно писах на Асенов за случая и той ме извика да ги махаме плаките, отидох... чак той се учуди за това количество кръв. (имайте предвид, че пътя ми до Пловдив е 4 часа... в колата всичко беше мазало) и махна тези плаки в операционната, беше много внимателен, естествено тази от лявата ноздра (където ме болеше преди) беше огромна болка за вадене, но пък търпя сега, какво да правя. И така... свърши се. Първият час, естествено, дишах като прахосмукачка, сега се позапуши пак носа, но нито тече, нито боли нищо вече.... нито дискомфорт. Всичко е шест. Дишането надявам се да се оправи също, почвам с промивките и така!

П.С. Носът веднага спадна след като махнаха плаките ;д Те бая големи бяха бтв. И така завърши моето 22 часово кървене :Д Оказа се, че я докато съм се смял или някоя друга физиономия (под разбиране) е наместила така плаката, че я опряла някъде и тя от самите ми движения си режела от нослето и затова е нямало как да се съсири кръвта.

Последно редактирано от 100008141550529 : 21st November 2016 на 19:21
Отговори с цитат
  #1953  
Стар 24th November 2016, 03:36
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

ти не си ли прави операцията преди месец е? Какви са тия неща в носа все още? Пукнати капиляри, 22 часа кръвотечене, пълна кола с кръв страхотна идея можеш да дадеш на някой сценарист за филм на ужасите. Кръвотечение отдавна трябваше да нямаш, дано наистина си голям карък и се е получило случайно, а не е станал някакъв ,,феномен,, и с тебе че много започваш да ме учудваш с тия специални плаки които месец са ти вече в носа.
Отговори с цитат
  #1954  
Стар 24th November 2016, 06:20
Power4o Power4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. След 14 дни ми предстои ринопластика при д-р Асенов. Надявам се, че всичко ще бъде наред. Почнах по-рано да пия арника и рутаскорбин. Най-много ме притесняват синините и подуването. Дал съм си срок 7 дни без спорт. А, относно операцията ще се състои в това- премахване на гърбица и намаляне на върха. Искаме да благодаря ман всички, защото благодарение на вас взех добре информирано решение.
Отговори с цитат
  #1955  
Стар 24th November 2016, 10:23
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

@yoube, просто плаката е закачила при движението нещо и затова е кървяло. Било е механично. След свалянето на плаките нямам никакви проблеми. Естествено, дишането е малко затруднено, но няма как - почиства се нослето. Иначе, да... хайде стига вече с тия феномени, че ще се почувствам много специален скоро

Power4о - няма как 7 дни, бро. Поне месец. Аз 1 месец си дадох почивка, а пък 7 дни след операция още по-малко. Синините и подуването ще се махнат до седмица да се надяваме. Успехи!
Отговори с цитат
  #1956  
Стар 24th November 2016, 13:08
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Power4o Виж мнението
Искаме да благодаря ман всички, защото благодарение на вас взех добре информирано решение.

Май си се объркал, да не си чел форума на някой друг хирург?
Отговори с цитат
  #1957  
Стар 24th November 2016, 19:10
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Голямо плюене на доктора и то от едни и същи хора, които висят в темата и само това правят.
Аз въпреки всичко, което прочетох във форума отидох на консултация и веднага реших, че това е моя човек. Така или иначе всичко е на късмет. Едни имат късмет, други - не. Аз спазвах всички предписания на доктора, масажите, превръзките ги правех даже повече от месец.
В началото мислех, че имам проблеми с дишането след всичко, което прочетох тук, но нещата се оправиха. Дори започнах да си въобразявам, че имам калциране, но не...! Ако сте преценили, че това е вашият човек, смело напред, нормално е да има и недоволни!!!
Отговори с цитат
  #1958  
Стар 25th November 2016, 03:47
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

И аз мога да си направя 5 профила като твоя с по 4 коментара и да обеснявам на другите колко не са прави. "Висят в темата и само това правят" При положение че месечно взимам повече пари от теб за една година в България трябва да ми се кланяш като китайска гейша за отделеното ми скъпоценно време. Ето като това ей тук Пък и къде го видя плюенето не знам...каква очакваш да ми е реакцията след като прочетох че ония с никнейм на банкова карта за малко не е умрял снощи в поредния уникален случай на Асенов, някой ако е слушал подобно нещо да ме поправи. Ама вече го реших, няма да влизам повече тук. И без това откакто плюя по Асенов спряха ония сърцати истории за невероятния му стил и финЕс, как е убедил някоя девойка която била много скептично настроена докато не му минала през кабинета и видяла страхотните условия за работа, като междувременно се запознала с многото желаещи пред кабинета му за операция и миналите вече със страхотни резултати хора Айде цирка може да започва, ама поне слагайте и снимки че нещо само в тая тема липсват, в турската и при Джамбо е пълно
Отговори с цитат
  #1959  
Стар 25th November 2016, 08:27
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Да, нормално да съм с няколко коментара, във форума събирам информация и разглеждам, хората пишат само като имат проблеми или страхове, като мине всичко и изчезват от темата.Остават такива комплексирани като теб, които ни занимават с това колко заплата взимат. Първо искам да кажа, че не знаеш аз колко взимам и дали изобщо съм в България и второ ти ако взимаше толкова много нямаше да си правиш ринопластика в България! Колкото до по горния случай, на мен лично ми звучи преувеличен, карал колата, кръвта му течала.... как се кара кола толкова време, в това състояние това си е вече феномен. Не знам как е оживял човекът
Отговори с цитат
  #1960  
Стар 25th November 2016, 09:42
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Сега пък преувеличен. Не съм карал аз колата... както и да е То на чужд гръб и 100 камшика са малко.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:44.