IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd June 2006, 09:15
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране TATTOO и PIERCING маниа

Има ли маниаци на боди арта? Аз съм луда по тези неща. Имам две татуировки и загубих броиката на пиерсингите ама май са 12 Татутата са на кръста-китайски йероглифи и на корема-пеперуда. А за обеците... ами 4 на лявото ухо 5 на дясното на нослето на пъпчето (тази ми е вторана на пъпчето първата ми я пробиха на криво пък и исках от долната страна ) и на езика. Много ми харесва но усещам че започвам да прекалявам. Не мога да се спра обаче сега съм решила за това лято да не дупча повече нищо. Кажете и вие имате ли татуировки какви са каде кога сте ги правили...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd June 2006, 09:35
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да, на кръста преди 3 години.Много харесвам тату, но пиърсинг хич. Каквато съм рофла, сигурно всички ще ги изкъртя със закачане тук-там. Иначе цялата семейство сме татуирани.Мъжът ми има на рамото, синовете ми също - малкия три, а големия една.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd June 2006, 09:47
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Имам на гърба под плешката представлява феникс, прави ми я приятел много си я харесвам . Но пиърсинг също като Chujdata не съм голям фен, харесвами като видя на накоя мацка на пъпа, но аз не бих си го продупчила.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd June 2006, 09:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

оф, много искам и аз да се татуирам, само дето не мога да измисля къде точно иначе ще е йероглиф със сигурност.
на пиърсинга не съм голям фен, особено пък на езика. иначе обици имам, една на лявото и две на дясното, ма то си е нещо нормално.
п.п. я мацките с татусите да дадат по една снимчица да ги видим
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd June 2006, 10:08
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

__________________
...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd June 2006, 10:24
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз имам пиърсинг на пъпа, доста време се каних докато го направя, но ми го направи пластичен хирург с местна упойка и сега много му се радвам 8) замислила съм сега и тату да си правя на кръста, но още не знам какво точно искам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd June 2006, 10:39
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ето я моята http://s72.photobucket.com/albums/i2.../th_tattoo.jpg тук е още прясна.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd June 2006, 10:42
Аватара на Люксен
Люксен Люксен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Монтана, София..варирам:)
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Люксен
По подразбиране

Пиърсинг много искам. 8) Вече второ лято се каня, но мисля това вече да осъществя намеренията си. Татуска също харесвам и имах временна миналото лято на кръста отзад малко над дупето. Смятам и тази година да си направя. За истинска не съм мислила, но по-скоро не бих направила, поне за сега.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd June 2006, 11:33
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Татусите са ми луда страст на мене. Едната тая на кръста си мечтах за нея сигурно две години. После като си я направих, като видях колко е яко и че хич не боли си казах еее тука няма спиране. Аз съм доста импулсивна, втората я реших много на шега. Имах среща с приятелки и като слязах от таксито казах на шофиора "Аи аз отивам да си правя татос" и така като на шега даже приятелките ми си мислеха че се шегувам. А за пиерсинга... Цаката му е веднъж да почнеш после няма спиране. Ся преди 3 4 дена си направих на пъпа за втори път ама нещо се възпали и ми лази по нервите. Инъче тея по ушите си ги дупча сама дупчих и пъпчето на една приятелка Ако има желаещи ще пробвам и език да дупча хахахаха
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd June 2006, 14:19
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Аз откачам по татоси... иначе преди година ми стана нещо и си пробих езика. Седях с обицата 6 месеца някъде (и родителите ми не забелязаха ) ииии ми мина меракът и я махнах тогава исках на носа също ама не го направих, защото не ми дадоха наште за тях това е малко извратено.... А да забравих....а преди 2 години си пробих веждата ( отново без знанието на родителските тела) и 1 седмица след като се пробих ме видяха и ме накараха да я махна не че съжалявам, напротив защото сега като си помисла не бих го повторила...сега не се харесвам как ми седи дано в скоро време се похваля и с татос. бтв много ми харесват тези, които са в долната част на корема....направо са лудница...едни такива мънички, нежнички.... страхотни са....иде ми да се нарисувам цялата
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TATTOOPIERCINGманиа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.