IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 22nd January 2010, 20:03
tita tita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте. И аз се реших да я почна. Днес съм на въглехидратен ден.Трудно ми е плодовия но ще се справя. Успех на всички и дано постигнем желаните резултати.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 23rd January 2010, 17:23
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Момичета,аз я започнах за 3-ти път,но издържам много повече, отколкото преди,мотивирана съм,защото днес ми е седмия ден от диетата и вече съм свалила 3,6 кг .Определено няма да спирам с режима и ще пиша за резултатите
Отговори с цитат
  #233  
Стар 23rd January 2010, 19:54
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Колко се радвам че и други са решили да започнт режимчето аз см на него вече 16ти ден днес ми беше плодов доволна съм че си бях режимна и не усетих как си мина денят на 10ия ден се мерих бях свалила 3кг и 6см от гръдната обиколка 6 от талията и 4 от ханша така че резултат има дали по бързо или по бавно при някой но има аз заедно със режимчето тренирам пилатес всеки ден каланетика от вчера скачам по малко на въже и правя коремни преси ката започнах бях 77кг целтта ми е -15кг но е съм доволна и на 10 ще видим какво ще отчете кантара накрая успех и пишете
Отговори с цитат
  #234  
Стар 24th January 2010, 12:27
Аватара на wish
wish wish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Привет на вси4ки ! След дулго лутане и минаване от диета на диета и то безуспешно, слу4айно попаднах на 90 дневната. уж се реших - в4ера бях на Протеинов ден 1вия. До 20ч вси4ко беше ОК, но към 23ч се запо4на тъпкане с шоколад, 2 вафли, 1 ябълка и кофи4ка Активия. Опропастих вси4ко за пореден път. Та въпроса ми е : Днес как да продължа? На ново протеинов или директно към 2рия - Бобов ден ? Толкова съм безволева Тябват ми 9-10 кг да сваля. сега съм 70кг а бих искала да съм 60.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 24th January 2010, 14:13
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здрявейте и от мен!От днес започнах диетата и мисля да я изкарам докрая.Сега съм 65кг,а целта ми е 57.Това беше теглото ми преди да родя и ако успея да го постигна ще съм много щастлива.Ще се радвам ако можете да ме подкрепите било с рецепти,съвет или нещо друго..... успех на всички!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #236  
Стар 24th January 2010, 14:20
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

здравей wish, не губи надежда.Според мен започни диетат наново.Трябва да се въоражиш с много воля и търпение и аз мисля така да направя и няма начин да не се получи.успех !
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #237  
Стар 24th January 2010, 14:23
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравейте и на новодошлите разбира се че ще се подкрепяме за това сме тук.Когато нямате идея какво да си сготвите питайте със каквото мога ще помагам.На мен днес ми е 17ти ден белтъци и тъй като ми се хапваше нещо чорбица ми дойде на акъла да си я приготвя така:За запръжката 1чушка 1 морков 1глава лук 2 гъбки и половин лъжица брашно всичко това се запържва и се долива вода слага се да заври през това време си правите малки кюфтенца от кайма и когато вече е завряла запръжката ги изсипвате и кюфтенцата оставяте да поври и са готови.Аз сега хапнах не беше лошо а пък и човек трябва да експериментира за да не е еднообразие wish моето мнение е да започнеш от начало иначе няма смисъл а и все пак ти е бил 1ви ден и недей да се подаваш на изкушенията трябва силна воля и голям инат.Знам че е трудно в началото но след това свикваш и ти е добре затова се залавяй смело отначало и не се предавай
Отговори с цитат
  #238  
Стар 24th January 2010, 15:20
Аватара на Illirion
Illirion Illirion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, момичета Днес ми е шести ден от началото на диетата и съм решена да я изкарам докрай. Засега върви доста леко (може би защото съм пробвала доста по-крайни режими и имам трейнинг ), пък да видим нататък. Килограмите ми са си още 60 (при 165см), смъкнала съм около половин кг някъде само, но аз и не очаквам светкавична промяна... предполагам, че трябва да изчакам още доста, преди да има видими резултати. Надявам се само диетата наистина да върши работа, защото какво ли не пробвах вече... в нея ми е надеждата. От вторник ще започна и редовно на фитнесче да ходя, чудя се дали да не си взема и ел карнитин (баща ми цял живот със спорт се занимава и все ми го рекламира, но аз съм доста скептична към разните химии ) - дали е добра идея?
Стискам палци на всички тук
Отговори с цитат
  #239  
Стар 24th January 2010, 15:28
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Естествено че има резултати при някой повече при други по-малко но има.А пък и тези който имат да свалят малко е нормално и по-бавно да свалят а тези който имат повече по бързо в началото при всеки е индивидуално защото организма е различен на всеки.А и самия режим е да се научим правилно да съчетаваме храните и не е толкова драстичен.Затова и килограмите се свалят бавно за да могът да се задържат след като завършим режима.Нали неискате бързо да ги свалите и след това набързо да си ги възвърнете
Отговори с цитат
  #240  
Стар 24th January 2010, 21:03
Аватара на wish
wish wish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте отново. Реших да продължа направо с Бобов ден. От многобройните дитети на които съм била имам трайно отвраштене от протеини и повтарянето на въпростня 6теше да ми дойде в пове4е.
Днес пропуснах закуската. Обяда ми беше Грах от консерва с малко ориз. Към 15ч хапнах същото. Ве4ерята ми беше 1 консерва грах от 400грама, насъргани моркови и 2 филйки Бонус.Като обем е доста, но калориите не са пове4е от 350-400. Нарочно хапнах пове4ко за да не направя в4ерашната грешка -към 23ч да изям вси4ко вредно и сладко от кухненския шкаф. Утре съм на въглехидратен. Мисля да наблегна на макарони и бисквити. Дано не прекаля с коли4ествата - никъде не бе упоменато за тях.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.